Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32055
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. Zebrana kwota zaksięgowana na wątku Sabinki Bardzo dziękuję ofiarodawczyniom, kupującym i podnoszącym bazar
  2. Wsparcie Sabinki zaksięgowane na jej wątku Tu w trzecim poście
  3. Razem zebrało się 444 zł 311 zł dla Wiktora, 133 zł dla Sabinki serdecznie dziękuję ofiarodawczyniom, kupującym i podnoszącym bazarek - wielkie dzięki
  4. Dziękuję za dobre wieści. @Aska7 nadmiarową kwotę za przesyłkę dopisałam do utargu, bardzo dziękuję
  5. Przy wspólnych paczkach dzielimy koszty przesyłki. Wpłaciłam swoją część +1 zł, sunnynight pisała na którymś bazarku przy opłacie za kurteczkę, że wpłaca jednocześnie a konto przesyłki, @Nesiowata o ile dostała informacje o kosztach też wpłaciła lub wpłaci swoją część
  6. Chyba zapomniałam w natłoku przedświątecznych wrażeń zaraz się poprawię
  7. Dziękuję, sprawdzę w drugiej części dnia czy wszystko zmieści się w przesyłce mini i wtedy napiszę pw
  8. @Isiak na tych mniejszych paczuszkach nie ma informacji o "materiale". Na większej, już kupionej, jest info, że bawełna. Te mniejsze na poszczególnych motkach mają takie same kody kreskowe jak motki z większego zestawu. Z wyjątkiem nr 17 gdzie kody te są inne. Czy chcesz je kupić?
  9. Miło, że dotarłaś. Mam wrażenie, że to bawełna. Sprawdzę jutro wieczorem i dam znać. Dziewczynka i psiaczek ujmujący.
×
×
  • Create New...