Jump to content
Dogomania

Pinesk@

Members
  • Posts

    3572
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pinesk@

  1. Juz lecę, dzięki ciotka :)
  2. Taaak już sobie podebrałam, dziękuję pięknie! :)
  3. Allegro zrobione: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1290059036[/url]
  4. Wykrywka- czyli Dino ma zostać uśpiony? Dinusiu.... :( Przykro mi, że tak to się musi skończyć... Nic się już nie da zrobic?
  5. Ej ciotka baner za wysoki! max 100px na 500px ;) Bo modzi sie doczepią i będzie po banerku :diabloti:
  6. Wrzuciłam ją na [URL="http://owczarki.eu/psiak/627"]stronę owczarków w potrzebie[/URL] + na [URL="http://owczarekwpotrzebie.com/forum/showthread.php?p=25063#post25063"]forum OwP [/URL]
  7. niestety nie mam odpowiedzi od tamtej pani.. Biedny Tobini szczęścia nie ma :( A to taki kochany misiaczek...
  8. Nowe wątki tczewiaków: [B]Smile: [/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195134[/URL] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Smile/DSC03563.jpg[/IMG] [B]Węgielek:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195136[/URL] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Wegielek/DSC03140.jpg[/IMG] [B]Fifi: [/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195066[/URL] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/DSC03349.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Wegielek/DSC03140.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Wegielek/DSC07628.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Wegielek/DSC07624.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Wegielek/DSC07576.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Wegielek/DSC07572.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Wegielek/DSC03347.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Wegielek/DSC03356.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Wegielek/xxxxxxxxxxxx.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Wegielek/DSC03108.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Wegielek/DSC03108.jpg[/IMG]
  11. [CENTER][IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Wegielek/DSC03203.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Wegielek/DSC03229.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Wegielek/DSC03248.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Wegielek/DSC03342.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Wegielek/DSC03344.jpg[/IMG] [/CENTER]
  12. [CENTER][IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Wegielek/DSC03173.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Wegielek/DSC03174.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Wegielek/DSC03175.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Wegielek/DSC03176.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Wegielek/DSC03177.jpg[/IMG] [/CENTER]
  13. [CENTER][B]Węgielek[/B] to nieduży, starszy bo już 9cio letni psiak. Jest bezkonfliktowy i spokojny. Zawsze grzecznie prosi o choćby odrobinę uwagi ze strony człowieka. Mimo swojego wieku bardzo lubi się bawić a kontakt z człowiekiem sprawia mu niemałą frajdę. Uwielbia pakować się na kolana. Węgielek jest ułożony, grzeczny, nie sprawia problemów i umie chodzić na smyczy. Może zamieszkać w mieszkaniu. Jak najbardziej nadaje się do dzieci. Jeśli chcesz zyskać wiernego, oddanego przyjaciela, to Węgielek jest psem właśnie dla Ciebie. Węgielek jest zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany. [B]Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Tczewie[/B] ul. Malinowska 83-110 Tczew tel. [B]0 58 531 96 56[/B] mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://www.dogomania.pl/www.tczew.otoz.pl"]www.tczew.otoz.pl[/URL][EMAIL="[email protected]"] [/EMAIL] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Wegielek/DSC03141.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Wegielek/DSC03155.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Wegielek/DSC03163.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Wegielek/DSC03169.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Wegielek/DSC03172.jpg[/IMG] [EMAIL="[email protected]"][/EMAIL][/CENTER]
  14. [CENTER][IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Smile/DSC03551.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Smile/DSC03539.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Smile/DSC03564.jpg[/IMG] [/CENTER]
  15. [CENTER]Nieduży, czarny podpalany psiak, o ślicznej urodzie. Nie jest w schronisku długo. Na początku był troszkę przestraszony, nie chciał chodzić na smyczy, bał się uniesionej ręki. Ale teraz Smile, bo tak dostał na imię i to nie bez powodu, jest radosnym, pełnym życia sierściuchem. Jego sympatyczna mordka cały czas się usmiecha. Smile ciągle jest w ruchu, cały czas chce się bawic, nie lubi nudy. Jest jednak przy tym opanowany i spokojny. Smile zgadza się z innymi psami choć przy tych słabszych psychicznie, uległych, lubi sobie porządzić. Nadaje się do domu z dziećmi, jest bardzo łagodny. Może mieszkać w mieszkaniu. Smile jest zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany. Wieku zapomniałam sprawdzić, zrobię to we wtorek. W każdym bądź razie staruszek z niego nie jest ;-) [B]Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Tczewie[/B] ul. Malinowska 83-110 Tczew tel. [B]0 58 531 96 56[/B] mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://www.dogomania.pl/www.tczew.otoz.pl"]www.tczew.otoz.pl[/URL][EMAIL="[email protected]"] [/EMAIL] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Smile/DSC03563.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Smile/DSC03523.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Smile/DSC03558.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Smile/DSC03543.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/Smile/DSC03525.jpg[/IMG][/CENTER]
  16. No to bedę niecierpliwie czekac na tok wydarzeń i aby nie zapeszyć trzymam po cichu kciuki... :kciuki:
  17. Czyli potrzeba jeszcze 30zł na antybiotyki... W schronisku niestety nie znają nikogo kto mógłby dac DT :(
  18. Kagańce się spodobały, schronisko bardzo dziękuje! :) Plina zabij mnie, zapomniałam sie zapytac o tą sprawę... Ale na 100% Perełka nie musiałaby też niepotrzebnie jechać. Trzymam kciuki za domek! Mozesz uchylic troszkę rąbka tajemnicy o domku? :)
  19. [quote name='plina']Pineska, powiedz mi jak to musi wyglądać, jak ktoś chce zaadoptować psa z dt? Pies musi być przy podpisywaniu umowy w schronisku na miejscu razem, z osobą z dt? :???:[/QUOTE] Hmm.. u nas jeszcze nie wiem jak to wyglada bo w takiej sytuacji nie byłam. Ale gdy miałam szczeniory na DT z Dąbrówki to nie musieliśmy z nimi aż tam jechać i z nowymi właścicielami do podpisania umowy. Po prostu państwo przyjechali do nas do domu, pogadaliśmy, umowę podpisaliśmy na miejscu a potem odesłaliśmy do schroniska. Myslę, że wystarczy powiedziec w schronisku, ze jest domek zainteresowany adopcją i czy potrzeba aby sie zjawił w schronisku i podpisal umowe czy wystarczy jak ty weźmiesz dwa egzemplarze umowy i podpiszecie gdzieś tam na miejscu a potem umowę odniesiesz do schroniska. Kurcze, chyba trochę namieszłama ale mam nadzieję, ze się połapiesz. Ewentualnie mogę zapytac jeszcze dokładnie dziś w schronisku o to. EDIT: jeżeli przyjechali by państwo razem z osoba z dt do schroniska to psa nie trzeba ze sobą ciagnac ;)
  20. Za pół godziny jadę więc zobaczymy czy się spodobają ;) Wczoraj nie pojechałam bo było strasznie zimno. A no i o ten DT dla Mai zapytam...
  21. [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/DSC03098.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/DSC03097.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/DSC03065.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/DSC03063.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/DSC03061.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/DSC03303.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/DSC03232.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/DSC03226.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/DSC03223.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/DSC03130.jpg[/IMG]
  23. [CENTER]Oto mały [B]Fifi. [/B] Grzeczny, spokojny psiak, który trafił do tczewskiego schroniska jakiś czas temu. Bardzo lubi biegać ale nie jest typem szaleńca i niszczyciela. To raczej opanowany psiak, który mocno przywiązuje się do człowieka i jest mu wiernie oddany. Fifi zgadza sie z innymi psami i suczkami. Bardzo ładnie chodzi na smyczy ale niestety ma tendencje do gonienia samochodów. Może mieszkać w domu z dziećmi. [/CENTER] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/DSC03368.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/DSC03366.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/DSC03365.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/DSC03349.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/DSC03348.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...