dziewczyny :) mam dla wszystkich które mają swoich pupili pomysł ;)
moja serdeczna znajoma z dogo rysuje piękne rzeczy min i zwierzęta :) może któraś z Was tak jak moja córcia też by chciała taki piękny portret :) jak miałybyście ochotę to podeślę namiar na dogo a jak same wolicie to tu link do galerii Lili:
[url]http://www.lilka.grabalski.gre.pl/gallery.htm[/url]
same zobaczcie :) to nie jest reklama, ona naprawdę ślicznie rysuje :)