Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Na razie wet powiedział że może mieć przepuklinę, nie że ma. Na pewno trzeba to skonsultować jeszcze, może jakieś badania zrobić. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze
  2. [quote name='Molli']Jeżeli człowiek ma podejście do psów, to nie musi łapać, można to załatwić delikatniej. Tego samego dnia co Majkel opuszczał schronisko, miałam zabrać Majkela na spacer, jakoś nie musiałam go łapać, bez problemu pozwolił założyć sobie smycz, ale widocznie Irysek nie wie jak postępować z psem :roll:[/QUOTE] Nie będę komentować, chociaż mnie świerzbi :diabloti: Irysek, dzięki kochana za nowe życie dla Majkela :loveu:
  3. Trzeba ją poobserwować, wymioty żółcią mogą powodować też inne schorzenia (np refluks), u niektórych psów zbiera się za dużo żółci w woreczku żółciowym, szczególnie np po nocy. Mój pies tak miał i też byłam przerażona, ale wystarczyło zwiększyć częstotliwość posiłków i przeszło, muszę tylko pilnować żeby jadł o określonych porach. Jeśli u Mai to jest przepuklina to pani na pewno porobi jej badania, mam nadzieję jednak że nie jest to nic poważnego
  4. Poszukam kogoś z Legionowa. Dogo07 nie może wejść dziś na forum, ja mam problem z wstawieniem zdjęć. Eh, jutro spróbuję rano. Idę spać Wioletat, napisz do: [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=468"]kasiaNDM[/URL] [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=798"]kinia1984[/URL]
  5. Domek dla Mai rewelacja, sama bym się tam chętnie przeniosła :)
  6. [quote name='mamanabank']ten pan z Mazur to mam nadzieję nie pan Marcin?[/QUOTE] A o co chodzi z panem Marcinem? jest na czarnych kwiatkach? Dostałam nowe zdjęcia, ale mam problemy ze wstawianiem :( Trzeba będzie w umowach adopcyjnych zaznaczyć konieczność sterylizacji. Wiem że w Rumunii sterylizują suczki już w wieku 4 miesięcy, nie oddają nawet szczeniaków nie sterylizowanych
  7. Jest jeden pan zainteresowany Limbą, więc się chwilowo wstrzymaliśmy Limbunia jest cudowna, ja ciągle oglądam ten filmik z Bajką :)
  8. [quote name='kuba123']dziewczyny co z transportem Łazika pani nie kontaktowała się ze mną w sprawie przedłużenia hotelu nikt się nie kontaktował chcę wiedzieć co jutro dlatego,że mamy interwencję w Będzinie i musimy to jakoś zgrać w czasie( jeśli pies miałby jechać)[/QUOTE] Niedobrze. Przedłuż proszę hotelik Łazikowi o tydzień, mam nadzieję że będzie się dało? Państwo z Belgii mają zamiar przyjechać po niego w kolejny weekend. Dzwoniłam do Katowic ale nikt nie odbiera, będę próbować
  9. Małpiszon wolał Zdrapkę? :)
  10. [quote name='E-S']Buguś był całą dobę beze mnie i Zdrapki bo wyjeżdżałyśmy do pracy razem :) Zgadnijcie z której z nas się bardziej ucieszył jak wczoraj w nocy przyjechałyśmy i kktórą do 1 w nocy męczył i zapraszał do zabawy aż klapa w dupę dostał za szczekanie? :) Wiecie co, kocham go po prostu rozrabiakę :) Ewa[/QUOTE] No pewnie Ciebie wycałował :)
  11. [quote name='Dogo07']Czy będą robione wizyty przedadopcyjne dla piesków ? No i skąd one są, bo pani pyta czy możliwy dowóz do Wwy.[/QUOTE] Wizyty przedadopcyjne tak, trzeba uprzedzić poza tym że to mogą nie być takie małe pieski, tylko większe. Pomoc w transporcie możliwa
  12. Mogę prosić o więcej info o Kudłaciku? ile ma lat i stosunek do innych piesków?
  13. [quote name='Dogo07']Czyli co, ogłaszać je tak ? A ile mają m-c wiadomo ?[/QUOTE] Ja nie wiem, jak Wioleta zajrzy na wątek to powie coś więcej o maluchach. Ogłoszenia bardzo, bardzo potrzebne, dzięki
  14. [quote name='Dogo07']Zapisuję. Czy teraz już szukamy im domków stałych, czy narazie chodzi o DT ?[/QUOTE] DT lub DS. Ciężko powiedzieć jakiej wielkości będą, trochę podobne do kaukazów, ale czy na pewno to nie wiemy. Zostały podrzucone
  15. Doszło 50 zł od Halizy - Maja dziękuje :loveu:
  16. Tak, przy włosogłówce jest krew w kale. Chyba kilka dni się czeka na wynik badania,a le warto sprawdzić
  17. [quote name='magdola']czy bernardyn nalezy do kudlaczy?[/QUOTE] NIE, bo nie wyrabiamy z kudłaczami nierasowymi, tyle ich :( Bernardyny mają chyba osobny wątek na bernardynach
  18. Dzięki, wstawię rozliczenie do pierwszego postu. Niedługo też wyślę fundusze. Ja o wielkość pytam, bo domki pytają
  19. Potrzebuję wielkość Tibbiego - czy on jest taki jak spaniel mnie więcej? Ile może ważyć?
  20. Kudłate szczeniaczki, podrzucone do schroniska. Pomóżcie ogłaszać: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179667-KudA-ate-szczeniaczki-PILNIE-szukajAE-domkA-w-PomA-A-cie-ogA-aszaAE[/url]
  21. zdjęcia cd [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/e75c54e1204a1a809d820131873ad2be,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/d2d4b6d6578e6d6d4a6db88b41b5f6ab,14,19,1.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/9b9d5eebc3de36f20e3eaa7fa2499e9c,14,19,1.jpg[/IMG]
  22. Zdjęcia cd [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/660d7adb5a68f333de49a1c13240b6cc,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/a3e8d5e4f76aaad67110af017fb6de98,14,19,0.jpg[/IMG] Dziewczynka bidulka z przepukliną oczka: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/8a8c2b75fa11eba7e53ae11fe4363b93,14,19,1.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/20df98a2002cb3e85151692ff3385f3e,14,19,1.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/b5f75c94d370fd26db0ff5ef70dcc6e5,14,19,0.jpg[/IMG]
  23. Od Wioletat: Szczeniaczki zostały podrzucone ...bylo ich 8 - 6 dziewczynek i 2 chłopaki. Sierść ich jest długa, co w pierwszym momencie nie wskazywało na zły stan, jednak po wzięciu ich na ręce okazało się, że są chuuuuude!!! Szczeniaki nie wiedziały co to woda...dopiero gdy inny pies zaczął pić to podbiegły...piły bez końca, jadły również bez opamiętania. Jeden ze szczeniaków, dziewczynka ma przepuklinę oczka, stan zapalny, będzie miała usuniętą gałkę oczną, a więc i o domek nie będzie łatwo... Ogólnie to pieski będą większe i pewnie będą adopcje w kierunku "psa stróżującego" i dlatego prośba, może są osoby, które mogą pomóc znaleźć ciepły domek dla tych biedulków. Póki co są pod obserwacją, otrzymują antybiotyk. [B][COLOR=RoyalBlue]POMÓŻCIE SZUKAĆ IM DOMKÓW[/COLOR] [/B] [B][U]Kontakt w sprawie adopcji:[/U][/B] email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. 500 203 831 [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/e02b71b422f9faf3db341fbe44679954,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/366931435da138e9dfb7cebd922cf3e3,14,19,1.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/db9cc0e7a966baf1a2e6e5bbc2023473,14,19,1.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/d03f67ccd87bc5429efed6ceb0d95b0b,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/d31d49ddc93de0abd29481c212f06b8f,14,19,0.jpg[/IMG]
  24. [quote name='malawaszka']hhaha ale super!!!!! a jaka ona się wielka wydaje :lol:[/QUOTE] może dlatego że Bajka to chucherko :)
×
×
  • Create New...