[quote name='saganka']Daj watek , ja bywam u Neski regularnie i regularnie z nia dyskutuje na te tematy..
Co do karm - mojemu tez te karmy nie smakuja za bardzo, dlatego mu czesto zmieniam. Najbardziej chyba smakowala mu karma trovetu i hillsa.. Najmniej boscha. Ja czesto daje do suchego puszke, wtedy lepiej wchodzi ;) Albo serek bialy i ipakitine. Kombinuje po prostu. no i wlasciwie przy kazdym badaniu sprawdzam poziom fosforu we krwii, to pokazuje, czy karmie go wlasciwie.
Grazka, moze sie okazac, ze Twojemu piesiowi uda sie pomoc. Nawet psy z pnn moga zyc dlugo pod warunkiem zapewnienia im dobrych warunkow, odpoweidniej diety i kontroli u specjalisty.[/quote]
Dietę i specjalistów zapewnimy mu na pewno - tylko niech da radę zwyciężyć - chociaż on wcale nie wie że mu coś dolega - na wczorajszym spacerku wybrał się na przegląd łąki - a nóż jakiś zając :)