aneczko muszę przyznać, że jesteś właścicielką pięknych , zadbanych bokserów. Jestem pod wrażeniem ich wyglądu tylko wyglądu , bo przecież osobiście ich nie znam..:p
Wiem,że ten temat nie jest tutaj istotny ,ale od jakiegoś czasu bardzo mnie on interesuje.Ciekawi mnie zasadnicza rzecz :jak psy widzą świat, w jakich barwach?O odpowiedż proszę osobę kompetentną czyli weterynarza.