Jump to content
Dogomania

123mariszka

Members
  • Posts

    36
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 123mariszka

  1. Tak na marginesie to po co to komu????:evil_lol: ale dziękuję tobie za odpowiedz....
  2. mam do wszystkich pytanie: co oznaczają pod waszym nickiem "łapki czy płomyczki"?????Za odpowiedz z góry dziekuję.
  3. aneczko muszę przyznać, że jesteś właścicielką pięknych , zadbanych bokserów. Jestem pod wrażeniem ich wyglądu tylko wyglądu , bo przecież osobiście ich nie znam..:p
  4. wklejajcie zdjęcia bokserów i nie odbiegajcie od tematu..przypomnę: to nie jest pseudo pogadanka tylko galeria bokserów, więc gdzie te zdjęcia:lol:
  5. aneczko kiedy znowu wstawisz fotki swoich ślicznych bokserków???:lol:
  6. ja jestem zwolenniczką tylko europejskich bokserów, pies wg. mnie powinien być psem , a nie kolejną pseudo maskotką czy wyimaginowaną "lalą"
  7. witam wszystkich ... boksery śliczne, ale muszą sporo kosztować, ciekawe ile ? Mam na myśli ich utrzymanie..:p
  8. Dzieki wielkie Wam za odpowiedzi, chętnie poczytam na ten temat jeszcze.Pozdrawiam ;)
  9. Dziękuję za odpowiedz,ale na jednym z forum przeczytałam,że psy widzą również kolor niebieski ,czerwony,więc jak to jest naprawdę?Gdzie leży prawda?
  10. Wiem,że ten temat nie jest tutaj istotny ,ale od jakiegoś czasu bardzo mnie on interesuje.Ciekawi mnie zasadnicza rzecz :jak psy widzą świat, w jakich barwach?O odpowiedż proszę osobę kompetentną czyli weterynarza.
×
×
  • Create New...