[quote name='macsow1']hahahahaha udało się :)
13 miesięczna lhasaczka
dosk 1, zw Ml, BOB junior, BOB, BIS JUNIOR 2, BOG!!!!!!!!!! :loveu:[/quote]
Gratulacje! :multi: na prawdę nie byłam pod wielkim zdziwieniem i trzymałam za was kciuki :multi::evil_lol: suczka cudowna, niestety tylko mam fotki z bis junior, macie pamiątkę:
[IMG]http://i30.tinypic.com/33fdibs.jpg[/IMG]
[IMG]http://i27.tinypic.com/33xhbut.jpg[/IMG]
[IMG]http://i25.tinypic.com/2dieupx.jpg[/IMG]
[IMG]http://i25.tinypic.com/4jxsig.jpg[/IMG]
[IMG]http://i29.tinypic.com/zloz90.jpg[/IMG]