Jump to content
Dogomania

Joanna Karasiewicz

Members
  • Posts

    862
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Joanna Karasiewicz

  1. [quote name='Iza.']mój buenosek na pewno da się przekupić :lol:[/QUOTE] Kay nie ufnie ale moze tez weźmie robi maluch postepy hi hi na dworze to juz sam mi na stolik wskakuje hi hi zobaczymy czy na wystawie bedzie taki skory do stolika. Malwi foteczki superowe te z nadmortza bardzo mi sie podobają u mnie Tobi i kay ganiaja fale Tobi to leci ok 1000m potem robi nawrót i tak w kółko. Mokta Bibi po deszczyku jak uhahana hi hi Zapraszam do galerii na agilitowe foteczki
  2. Snoppy [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8dd8b5cd42eeeddf.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/825/8dd8b5cd42eeeddfgen.jpg[/IMG][/URL] i najmniejszy Reksio [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c29108558f4d15c8.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/864/c29108558f4d15c8gen.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6969ba617c791e20.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/864/6969ba617c791e20gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/79b24851172b6042.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/872/79b24851172b6042gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/96cf51538a932e4a.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/870/96cf51538a932e4agen.jpg[/IMG][/URL] Pogoda była fatalna padał deszcz hi hi Grupa Kolcia to Nero [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3d9dd746c4f5028f.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/873/3d9dd746c4f5028fgen.jpg[/IMG][/URL] Sprite jedyna sunia [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b2a7363bf6dcf2cb.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/873/b2a7363bf6dcf2cbgen.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ebd918c8368a1352.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/872/ebd918c8368a1352gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/04ba2e1df6861864.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/853/04ba2e1df6861864gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9a5c1cb50d40cff0.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/825/9a5c1cb50d40cff0gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/eaed31a2a5923d04.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/864/eaed31a2a5923d04gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9869dc6463c7122a.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/872/9869dc6463c7122agen.jpg[/IMG][/URL]
  5. Koleczek na agility pogoda była paskudna wiec foty mało wyraźne powychodziły Wybiegamy z miękkiego tunelu [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2e319adf56c72030.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/864/2e319adf56c72030gen.jpg[/IMG][/URL] Kładka [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b4ba46d61ce10409.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/872/b4ba46d61ce10409gen.jpg[/IMG][/URL] Strefka [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3a343ea30108bff2.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/864/3a343ea30108bff2gen.jpg[/IMG][/URL] wygłupy [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/389d7ae0b5070fbd.html"][IMG]http://images35.fotosik.pl/674/389d7ae0b5070fbdgen.jpg[/IMG][/URL] no i hopki [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f281b30c189302ef.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/872/f281b30c189302efgen.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='psyja']chłopaki jak zawsze superowo wyglądają:loveu: fajnie że zapewniacie im tyle ruchu i roboty napewno są wniebowzięci hihi nie mogę się doczekać poznać Kayeczka a ta fota po prostu wymiata [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/54f7c96219ab7a47.html[/url] tacy roześmiani wszyscy na niej, gang mopów genialnie :D[/QUOTE] Oni jak wyjda na spacerek to ciagle pychole im sie smieją, tak sie ciesze że Kayo zaraził sie tym od Tobcia i Kolcia
  7. Foteczki ładne ale robiłaś w pochmurny dzień i wyszły ciemne. Jesli robisz na manualu podkręć troszke Iso ustaw aparat na pochmurny dzień, tak wogóle to jaki masz aparat? moze cos uda mi ci sie doradzić. Ja długo na Auto robiłam ale teraz nie wyobrażam sobie robic zdjeć inaczej niz na manualu, nauka czyni mistrza choc do mistrza to mi jeszcze daleko. Zawsze tez mozesz rozjasnic fotkę w jakims programie
  8. [quote name='am-elle']Asiu ja po prostu uwielbiam twoje fotki a puffy wyglądają niesamowicie :loveu:[/QUOTE] Dzieki Kasiu ja Twoje tez jesli wstawiasz hi hi
  9. [quote name='kalyna']No to ja będę Wam mocno kibicować :) a po wystawie wygłaskam wszystkie które będą chciały :D[/QUOTE] jak przekonasz kaya do siebie to nie da ci zyć hi hi
  10. [quote name='Maalwi']Zdjęcia świetne, ja mimo wszystko podziwiam Cię,ze utrzymujesz 3 mopy i maja nienaganny z wyglądu włos ;) A Kay jest bojaźliwy?[/QUOTE] Nie przesadzaj w wersji ostatnich zdjec wygladaja fatalnie nie kapane z 1,5 tyg ale czasem sie nie wyrabiam bo córa nie zajmuje sie pielegnacja tylko treningiem hi hi A Kay ? Tak jest bojaźliwy choc cwiczymy nad tym on poprostu jest nie ufny dużo pomogli mu chłopaki bo oni to do wszystkich leca i on sie czasem zapomina, rozpoznaje juz sasiadów i sie ich nie boi na zajeciach PT tez robi postępy co mnie bardzo cieszy, poza tym wszedzie go zabieramy i w ten sposób pociag, tramwaj, autobus, schody ruchome mu nie straszne. Ludzi nie koniecznie lubi ale jak juz pozna to sie nie odczepi przylepek nasz mały a jesli chodzi o psy to małych sie nie boi do duzych ma spory respekt choc nie omieszka czasem obszczekac. Ogólnie robi postepy a to duzo w domu jest radosny i do rany przyłuż z reszta poznasz go w Lesznie może z ringu tak szybko nie zejdziemy i sedzia doceni jego wdzieki
  11. [quote name='darii_iia']Piękne zdjęcia. ;) Z 3 mopami, to chyba nie można się nudzić. :D Cudni są Kay ciemny, Koleś jasny, a Tobiaszek po środku.:loveu: Fajniutkie psiska z wyglądu i z charakteru pewnei też. ; )[/QUOTE] Masz racje nie nudzę się z reszta my tez zapewniamy im sporo ruchu, oprócz wystaw chłopcy chodza jeszcze na agility (Kolo i Tobi) oraz na PT ( Kay i Tobi bo Kolo juz skończył) Charakterki maja rózne, Tobi stateczny przywódca stada, Kolo kochany ADHD, Kay troszke bojaźliwy ale jest naszym małym kochanym słoneczkiem jest najmniejszy i wszyscy go rozpieszczają. Lucuś strasznie mi sie podoba i przypomina mi Koleczka jak był mały
  12. Buenosik miał super spacerek, fajnie sie bawił super
  13. U nas tylko Tobiasza inne dziecko moze na smyczy prowadzic ten to ma cierpliwość. Nasza zaprzyjaxniona sasiadka poprosiła raz o spacer z pieskiem żeby syn sie oswoił i sie nie bał wiec kto jak nie Tobi miał do siebie dziecko przekonać. On ma anielska cierpliwośc i mozna z nim zrobic wszystko co najwyzej głowe opusci jak juz dosyc bedzie miał ale nic nie zrobi jest bardzo cierpliwy. Chetnych zapraszam do galerii na zdjecia oczywiście
  14. [quote name='Maalwi']Tak,potwierdzenie przyszło. Myślałam,że przyjdzie numerek pocztą ;)[/QUOTE] W Lesznie zawsze numerki odbiera sie osobiście nigdy nie przysyłają, grzywaczy ma być ok 41 tak jak Iza pisała ja w Klasie otwartej psów mam 7 prawdopodobnie w kazdej klasie bedzie sporo piesków, lubie takie wystawy
  15. [quote name='Maalwi']A przygotowania dobrze, codziennie na ringówce biegamy : ) Zamierzam małą wsadzic do super creama za pare dni chociaż w sumie to dzisiaj Bibi kąpałam i jestem zachwycona jej włosem :) Orientujesz się moze,cyz jest już lista psów zgłoszonych do leszna??[/QUOTE] Nie widziałam jej ale z nieoficjalnych źródeł wiem że w młodziezy suk jest 8 Nie wsadzaj Bibi w Super Crim przed wystawa bo bedzie za bardzo obciazona daj juz jej spokówj skoro sama mówisz że włos ma fajny
  16. Malwi jak tam przygotowania do Leszna? My juz doczekac sie nie możemy przed nami wchodzi ok 40 psów wiec spieszyc za bardzo sie nie trzeba
  17. A macie się z tymu ludźmi, to ja mam jakis wychowanych. Wszyscy wiedza że wychodzimy z 3 i nawet dzieci jak widza pieski to podchodząc zawsze pytaja sie czy moga pogłaskać. A jak jest jakies mniesze dziecko to rodzic pyta czy dziecko może pogłaskac pieska i my pokazujemy którego może. Bo choc Kolo lubi wszystkich to jest bardzo zywy i malucha mógłby przewrucić Kay sie boi wiec ze strachy mógłby ugryźć a Tobi jest w niebowziety bo jak by nie było to pies terapełta w kazdy czwartek jedzie do dzieci i je uwielbia wie jak sie ma nastawić do takiego malucha i nie skacze na nie. Ale nie powiem ludzie sa rózni bo np. ci którzy maja psy nie patrza że ida 3 psy i ze w grupie czuja sie mocne i jak prosisz aby wziął psa to jest oburzomy i stwierdza że jego nie gryzie i jak sie mówi że moje tak to wielkie ździwienie. Grzywacze maja to do siebie że pojedyńczy nic nie zrobi ale w stadzie atakuja grupowo i nic sie nie zrobi. Aniu do Białegostoku przyjezdżam we wtorek jesli chcesz zobaczyc Kaya to podaj mi swój numer telefonu na Pw to sie jakos skontaktujemy. wyjeżdżam tego samego dnia niestety jakos pod wieczór
  18. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2538d5b1e60c52f2.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/818/2538d5b1e60c52f2gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5fca4189da8ca5b9.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/865/5fca4189da8ca5b9gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/506765ef38e05a5a.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/858/506765ef38e05a5agen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6fa218ceffe3cf3c.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/858/6fa218ceffe3cf3cgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ab74761b237b5d55.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/846/ab74761b237b5d55gen.jpg[/IMG][/URL]
  19. nie zmiescili sie w kadrze hi hi [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6d119f4debc3fe9a.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/813/6d119f4debc3fe9agen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/631021ff1ed2eaf0.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/858/631021ff1ed2eaf0gen.jpg[/IMG][/URL] A tu dorwałam innu objektyw i efekt jest taki [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/44b0937daf7a28dc.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/818/44b0937daf7a28dcgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/96a06405f68e2cda.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/858/96a06405f68e2cdagen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/85e3971a19461a48.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/818/85e3971a19461a48gen.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9933deff070cb1aa.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/846/9933deff070cb1aagen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f45c61a936324173.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/844/f45c61a936324173gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/321888c833fe86a1.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/858/321888c833fe86a1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/296b1c8049c64683.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/866/296b1c8049c64683gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/54f7c96219ab7a47.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/844/54f7c96219ab7a47gen.jpg[/IMG][/URL]
  21. Artystyczne foty mojej córci [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6ea2f484e47c806e.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/818/6ea2f484e47c806egen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1fd1e7ed4349c80e.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/844/1fd1e7ed4349c80egen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4dbb7033286e4a11.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/865/4dbb7033286e4a11gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/46012b752d7a2882.html"][IMG]http://images35.fotosik.pl/667/46012b752d7a2882gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a3c7489827811e94.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/865/a3c7489827811e94gen.jpg[/IMG][/URL]
  22. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1a0f9d82f3f8570d.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/865/1a0f9d82f3f8570dgen.jpg[/IMG][/URL] I bez smyczy [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6e7b946bce0be0aa.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/865/6e7b946bce0be0aagen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ad262065e1e21e9b.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/844/ad262065e1e21e9b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e4b4cd899ac4ad35.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/865/e4b4cd899ac4ad35.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ced3c393edede649.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/865/ced3c393edede649.jpg[/IMG][/URL]
  23. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ad38cb056c8669fa.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/813/ad38cb056c8669fagen.jpg[/IMG][/URL] Teraz Tobi obserwuje Kaya [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2ab76c4e91e61426.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/844/2ab76c4e91e61426gen.jpg[/IMG][/URL] Kayo ćwiczy do PT [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/84ef648b2c3d2733.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/866/84ef648b2c3d2733.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/32d45aa9b78d03e0.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/864/32d45aa9b78d03e0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6e695b247b122701.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/858/6e695b247b122701.jpg[/IMG][/URL]
  24. Wstawie teraz reszte fotek które ostatnio zaczełam a nie skończyłam Cd ćwiczeń Tobiaszka no i czujny obserwator Kolo [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2b72c8d2336d3aff.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/863/2b72c8d2336d3affgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b5bcd61bbac30947.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/846/b5bcd61bbac30947gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/65d65e2134a16770.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/813/65d65e2134a16770gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3329cb6c12db26fd.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/865/3329cb6c12db26fdgen.jpg[/IMG][/URL] Kayo z Kolem patrza ja nalezy wykonywac ćwiczenia [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e46be064b6f90148.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/866/e46be064b6f90148gen.jpg[/IMG][/URL]
  25. [quote name='Jaga.']przecież wierzę :eviltong: cieszę sie bardzo że mała robi postępy :multi: mała jest wg mnie super i mam nadzieję że będzie podbijać ringi - ale ja nie z tych co nad własnym psem jajko znoszą - raczej mnie bawi takie podejście i budzi współczucie ;) oczywiście w drugą stronę też nie można przeginać naważniejsze że mała ma doskonały rodowód, idealny wzrost, super ruch, głowę, górna i dolna linia - boska, super jakościowo włos, świetne kąty - w końcu mam takiego psa jak chciałam - a wystawki to dodatek do tego - co ugra bądź nie ugra to sprawa drugorzędna - przynajmniej dla mnie - ja wiem co mam w domu i jaka jest Goldinia i co jej brakuje. no i zmusiłaś mnie do chwalenia się swoim psem :placz: czuję się taka zbrukana hahahhaha :diabloti: ciekawa jestem jak będzie ogon nosić w lesznie - bo tak to zapiernicza z ogonek w górze - prosto :evil_lol: nawet nie równolegle do siebie tylko prostopadle hahahah mój mały świrus. na razie ćwiczymy ale o show nie chcę myśleć - jak się zacznę denerwować to w moim stanie to zawał murowany... wtedy chyba bym musiała Tobie maliznę dać do wystawiania hihihi ;) więc na razie się na tym nie skupiam muszę sobie jakieś ciuchy kupić na show... :placz: jakieś wygodne a zarazem eleganckie, bo nie podobają mi się wystawcy w "drechach", natomiast bardzo cenię elegancko wyszykowanych, od razu widać klasę[/QUOTE] No no no jakie wypowiedzi hi hi I dobrze że chwalisz sie psami nie do przesady przeciez ja tez nad swoimi sie nie rozczulam z reszta sama wiesz. Lubie jak pies ładnie wyglada i tyle i jak jego własciciel wierzy w niego. Wczoraj nad Kayem spedziłam 2 godziny masakra, nigdy nie popełnie juz tego błędu i nie pozwole moim chłopcom tak przemoknać a potem ich nie wysuszyc i nie rozczesać, mam nauczkę choc pierwszy raz mi sie to przytrafiło Nie mogę sie juz Leszna doczekać
×
×
  • Create New...