anaana
Members-
Posts
72 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anaana
-
Pimpek - Pani umarła, on umiera z przerażenia. MA DOM
anaana replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
mam pare pytan: -ile lat ma Pimpek? -ile wazy? - czy z kotami sie dogaduje? - czy ewentualnie bylby dla niego transport do warszawy? nic nie obiecuje! ale mam pewien pomysl, -
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
anaana replied to anaana's topic in Już w nowym domu
[quote name='Denisek']Oj ,rzeczywiście biedny piesek.Ludzie są okrutni,bez serca,mam tylko nadzieję,ze to co mu zrobili wróci do jego właściciela podwójnie- brak serca,okrucieństwo i wyrzucenie z rodziny doświadczy na własnej skorze ten pseudo-czlowiek.Trzymaj się piesuniu.[/quote] Denisek, nie wolno zle zyczyc, to moze obrocic sie przeciwko Tobie... Nie wiemy i sie nie dowiemy dlaczego tak, a nie inaczej sie stalo, tez mam zal do wlasciciela, tez go cholera nie rozumiem, ale byc moze nie dal rady inaczej, a nie tylko nie chcial. .. A poniewaz wiemy, ze Łatek nie ma nikogo na swiecie to tym bardziej powinnismy sie skupic na tym, zeby mu pomoc i bedzie OK, a to sie liczy TRANSPORT DO OPOLA Z BIELSKA jest potrzebny na dzis lub jutro:shake: -
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
anaana replied to anaana's topic in Już w nowym domu
biedny psiak:placz: -
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
anaana replied to anaana's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://1.1.1.5/bmi/img147.imageshack.us/img147/1416/dsc0795eg6.jpg[/IMG] -
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
anaana replied to anaana's topic in Już w nowym domu
naprawde potzrebujemy pomocy, zeby przewies Łatka z Bielska do Opola jutro lub w srode - moze ktos prosze pomoc? -
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
anaana replied to anaana's topic in Już w nowym domu
Łatek prosi o pomoc.... -
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
anaana replied to anaana's topic in Już w nowym domu
sleepingbyday - trudno powiedziec co na ile starzczy. dzisiaj powinno byc info bardziej konkretne o wydatkach... przelej, kiedy bedziesz mogla -
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
anaana replied to anaana's topic in Już w nowym domu
sleepingbyday, owszem Łatek ma propozycje placenie za karme +weta. ale dom mial byc bezplatny. a nie jest i jest to duza roznica. a trzeba bylo go zabrac pilnie ze shroniska, bo sa mrozy. poza tym nie wiemy gdzie i za ile bedzie nocowal az do Shell dojedzie, moze to kosztowac sporo...do Shell tez trzeba dojechac. tez za pieniadze. na poczatku bedzie tych wydatkow wiecej. pieniadze od sponsora zostaly juz przeslane, na jakie wydatki pojda? ta te najpilniejsze i najwazniejsze, to nie ma znaczenia. pewna kwota zostala obiecana Łatkowi i ona jest.rzecz w tym, ze wydatki Łatka beda duzo wieksze niz planowal i moze sponsor placic i DLATEGO pieniadze zbieramy -
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
anaana replied to anaana's topic in Już w nowym domu
ZBIERAMY PIENIADZE na potrzeby Łatka (wet, najblizsze noclegi, DT, transport) oraz szukamy transportu na najblizszy wtorek lub srode (zwrocimy koszty paliwa) z Bielska do Opola Kto pomoze? -
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
anaana replied to anaana's topic in Już w nowym domu
[quote name='anaana'][COLOR=red][B]Łatek jedzie do Shell:multi:[/B][/COLOR] [COLOR=red][B]SZUKAMY transportu[/B][/COLOR] dla Łatka na najblizszy wtorek lub srode z Bielska do Opola - kto moze?[/quote] jw -szukamy transportu- ktos moze pomoc? -
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
anaana replied to anaana's topic in Już w nowym domu
[COLOR=red][B]Łatek jedzie do Shell:multi:[/B][/COLOR] [COLOR=red][B]SZUKAMY transportu[/B][/COLOR] dla Łatka na najblizszy wtorek lub srode z Bielska do Opola - kto moze? -
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
anaana replied to anaana's topic in Już w nowym domu
[quote name='Margo05']Finansowo Was nie wesprę, ale podrzucę :roll: A może jakieś bazarki? Zawsze to coś by wpadło :cool3:[/quote] podrzucisz do miejsca, gdzie bedzie mieszkal? -
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
anaana replied to anaana's topic in Już w nowym domu
[COLOR=red][B]dzisiaj z rana Bubu zabrala Łatka ze schroniska.[/B][/COLOR] I tak moglo byc o dobe za pozno (na Slasku mrozy, tak jak wszedzie), ale szczesliwie sie udalo. Balam sie rano zadzwonic do Bubu, sczerze mowiac, ale Łatek caly. Jest juz w cieplym domu (do jutra) i pierwszy nocleg chlopak ma bezplatny (chwala Bubu za to), ale od jutra zazynaja sie [B]WYDATKI,[/B] od wizyty u Weta zaczynając. a pieniedzy niewiele, juz pisze co i jak: [FONT=Arial][SIZE=2][B]biezace oplaty:[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]- pierwsza doba: bezplatnie :))[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]- wet: nie wiemy ile[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]- ewentualny transport do miejsa docelowego: nie wiemy ile[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]- najblizsze noclegi: nie wiemy ile[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]======================[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]SUMA= wielka niewiadoma[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial][SIZE=2][B]ile mamy na kazdy miesiac (dejklarowane wplaty):[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]- 120 pln ja (juz przelalam na konto Bubu)[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]- 10 pln sleepingbyday[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]- 20 pln auraa[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]====================[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]SUMA = 150 pln[/SIZE][/FONT] [COLOR=red][B]POTRZEBUJEMY PIENIEDZY DLA ŁATKA![/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][B][COLOR=seagreen]auraa, sleepingbyday[/COLOR] [/B][/COLOR][COLOR=black]- wielkie dzieki za pomoc finansowa:loveu:, wysylam Wam mailem za chwile konto Bubu (poniewaz ona jest ''glowna dowodzaca'' i tam na miejscu) i prosze o wplaty.[/COLOR] [COLOR=red][B]KTOS MOZE JESZCZE POMOC FINANSOWO ŁATKOWI?[/B][/COLOR] Bubu sama nie da rady, ma juz innych psiakow na utzrymaniu na dzien dzisiejszy. [COLOR=black][B]Jutro sie okaze co dalej z Łatkiem i za ile, bedziemy Was oczywiscie informowac[/B][/COLOR] [/FONT] -
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
anaana replied to anaana's topic in Już w nowym domu
[quote name='Shell']A da się może zorganizować transport do Opola?? Ja pisałam iż pieska mogę przyjąć na tymczas. Dziś pojechała do nowego domku Sara (dalmatynka co była u mnie na DT) i mam miejsce. Pies może przyjechać od zaraz.[/quote] a co bedzie shell jak nam sie skoncza pieniadze...? pisalam ile mamy... -
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
anaana replied to anaana's topic in Już w nowym domu
jest calodobowa klinika dla zwierzat w Bielsku, ktora prowadzi hotel i moglaby go juz dzisiaj pzryjac. 25 pln/doba. mamy na 6 dni pieniadze. pytanie co jak sie skoncza...? jets tu ktos kto moglby go dzisiaj tam zawiesc...? -
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
anaana replied to anaana's topic in Już w nowym domu
pinczerka- moze chociaz na te dni, jak bedzie tak zimno moglabys go gdzies ulokowac, jestes tam na miejscu...? -
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
anaana replied to anaana's topic in Już w nowym domu
SLEEPINGBYDAY - dopisalam, ze zbieramy na dt, ale czy to pomoze....? juz masz swojego staruszka? bo moze pzrzetrzymasz Łatka u siebie, poki zdecydujesz sie ...? jest niedobrze: zimno jak cholera, a on w schronisku. i nie wiem, czy jakis cud sie zdarzy odpowiednio predko.. -
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
anaana replied to anaana's topic in Już w nowym domu
...? znaczy to, ze na tej kwocie pieniadze sie koncza i nie stac nas na DT? -
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
anaana replied to anaana's topic in Już w nowym domu
SUPER, dziekuej auraa i sleepingbyday, mamy dodatkowo 20 pln + 10 pln= 30 pln. [B]kto jeszcze moze pomoc?[/B] -
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
anaana replied to anaana's topic in Już w nowym domu
mamy 100-120 pln. moze cos mozna jeszcze wynegocjowac, ale tak czy inaczej brakuje. czy jestesmy w stanie podjac odpowiedzialnie decyzje,ze podejmujemy sie tego wydatku? kazdego miesiaca? Łatek moze potzrebowac domu na jeden miesiac, na trzy, na siedem miesięcy...- nie wiadomo na ile, nie wiemy czy w ogole sie znajdzie dla niego dom. czy kazdy z nas jest w stanie przez dluzszy, nieokreslony czas podjac sie tego wydatku? jezeli tak, to super! moze niech kazdy, kto ma chec pomoc mu, napisze ile by mogl przeznaczyc, zobaczymy ile uzbieramy. ..TYLKO PAMIETAJCIE: nie moze byc tak, ze w pewnym miesiacu raptem zabraknie pieniedzy na jego dom... jezeli go zabieramy ze schroniska, to musimy pamietac, ze on nie moze tam wrocic dlatego, ze nam zabraklo kasy... zdarzaja sie takie sytuacje niestety. PRZEMYSLCIE TO PROSZE i dajcie znac -
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
anaana replied to anaana's topic in Już w nowym domu
[quote name='auraa']a może złóżmy się na hotel. Co miesiąc stałą kwotę![/quote] ja jestem za. to nieprawda ze hotel i schronisko oznaczaja to samo dla niego. NAJWIEKSZY OBIEKTYWNY PROBLEM DLA NIEGO W TEJ CHWILI TO NISKA TEMPERATURA -
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
anaana replied to anaana's topic in Już w nowym domu
na pewno sa dobrzy ludzie. tyle ze tutaj liczy sie bardzo czas! najblizsza noc to -5 stopni... -
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
anaana replied to anaana's topic in Już w nowym domu
dziekuej, transport sie na pewno znajdzie, jak bedzie dom -
Łatek- smutna historia z szczesliwym koncem:)-ma super dom
anaana replied to anaana's topic in Już w nowym domu
na imie ma Łatek