Jump to content
Dogomania

aneczka23

Members
  • Posts

    801
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aneczka23

  1. Hej Kwiatku. Witamy się u Was serdecznie :loveu: To prawda, że czas z pieszczochami leci błyskawicznie, zawsze jest go za mało, żeby się nimi nacieszyć dostatecznie. :placz:
  2. [quote name='niki_ill']Witam Ja mam dzis dobre wiesci, Shadi zdal dzis testy psychotechniczne. Moj maly pacyfista wykazal sie odwaga i odpornoscia :) :evil_lol:[/quote] Brawo Shadow !! Zuch chłopak, ile się przygotowywaliście?
  3. [quote name='Judit']nie wiem jak to jest możliwe ale w mojej rasie wkradły się błędy, nawet odnośnie BOG VII... :roll: ciekawe czy reszta wyników się zgadza[/quote] W mojej rasie też są błędy w wynikach. Np my zajęliśmy 6 miejsce w Juniorach.... i jak się okazuje Res Cacib :evil_lol:
  4. [quote name='aneta...i..bouvier']witam a moze ktos ma bouviery bede bardzo wdzieczna za staweczke[/quote] BOUVIER DES FLANDRES Sędzia: Mr D. KUZELI (Slowenia) Puppy Dog: Mon Cher Poltergeist Dragonbank Odin Open Dog: Trapwood Alonzo At Mon Cher Dutch Lois From The Dogsfarm Nikolaev Diamond At Davdeir Champion Dog: Nikolaev Colorado At Davdeir Mon Cher Pollyanna Junior Bitch: Warbrainy Beauty Hit Alivet Intermediate Bitch: Hit Alivet Bessame Mucho Open Bitch: Justice Mon Cher - Borgia z Flandryjskiego Gniazda Benclutha Iota Angel Weiland's Exstra From Chief To Dragonbank Champion Bitch: Lachlans X Facter
  5. a proszę wejść w wyniki rasy boxer: jakimś cudem jesteśmy tam jako Res Cacib :-o :eviltong: (Rathbride Foggy Dew)
  6. A dziękować, dziękować. Akirze też poszło świetnie :eviltong: Pierwsze miejsce grupa 2: Bokser :GB.CH. WINUWUK LUST AT FIRST SIGHT
  7. [quote name='Natalia_W']GRATULUJE :) A czy może ktoś zobaczyć czy w Sznaucerach Miniaturowych Pieprz i Sól był zgłoszony piesek John Smith Agent from Dolina Rivendell :)??[/quote] Nie było takiego pieska :shake: W bokserach zgłoszono 73 sztuki i była to 3 pod względem ilościowym rasa. W juniorach dog - najsilniejsza klasa - 19 sztuk. Nam przypadła ocena Exc. i 6 lokata.:loveu:
  8. pozdrowienia dla Was :cool3:
  9. [IMG]http://images38.fotosik.pl/130/3442c268e658f917med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/134/70da3f5548c450c3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/130/48656ae8ebf38e88med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/134/8ae11e420d7e42bfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/130/bbdbf6203875293amed.jpg[/IMG]
  10. Hej. Veron jest za szybki żeby mu foty udało się zrobić :cool3: Żadnych nowych fot nie mam, ale znalazlam kilka niepublikowanych dotychczas. Styczniowo: [IMG]http://images45.fotosik.pl/134/724358e5cd4bd6bemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/130/21361ee56823debd.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/130/64c0d0ab9d34b63fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/130/30001870ccee2968med.jpg[/IMG]
  11. Hej Dziewczyny. Witam po długim niebycie. Stęskniłam się za Wami, ależ Dogociotki uzależniają :evil_lol: Dziękuję za wsparcie. Mam tyle zaległości, że nie wiem kiedy to wszystko ogarnę :cool1: Przedwczoraj wróciłam z urlopiku w Polsce. Króciutki wypad tygodniowy, ale wrażenia, emocje i przyjemność nie do opisania. Kto by przypuszczał, że wypad do Katowic będę milej wspominać niż wakacje w Grecji na przykład :eviltong: Tym razem (na szczęście) nic sobie nie złamałam, nie skręciłam :multi: W Polsce byłam kompletnie od kompa odcięta, więc nie miałam jak do Was przypełznąć. A odkąd wróciłam nie zdążyłam nawet torby rozpakować. Raz, że w pracy pełno godzin, a 2 - w niedzielę mamy European Dog Show i Kenzo zaniedbany w treningach musi szybko nadrobić formę. TZ upasł go niemiłosiernie :roll:, do tego stopnia, że po powrocie psa poznać nie mogłam. Miła niespodziewanka natomiast po powrocie jest taka, że sąsiedzi kupili sobie boksia. Ma już gnidek 6 miesięcy, wczoraj Kenzo go gnębił, przy najbliższej sposobności porobię foty. Niestety na kompa pozostaje mi tyko do pół h wolnego czasu dziennie, więc w miarę możliwości będę do Was zaglądać. Dziś dniówka 14-24 :razz:
  12. Witamy sobotnio. Właśnie wracamy z wystawy w Dublinie, Hiberian All Breed Championship.Mały śmierdziel dostał ocenę Excellent i stanął na 1 lokacie w klasie Junior Dog ( na 3 psy). Powinnam się cieszyć ogromnie.... Wiadomo, duży sukces :p Mogłabym go wsadzić też do papików, bo się jeszcze kwalifikuje ( ma 10 mies), ale zaryzykowaliśmy w młodzieży. Za to rodzeństwo Kenzo startowało w szczeniorach - brat zajął 2 miejsce/5 psów, a siostra wygrała swoją klasę. Potem niestety Kenzo postanowił strzelić fochem i biegać ociemniale, niuchać trawę, kompletnie gdzieś miał moją wątróbkę i nawoływanie :angryy: W Irlandii jest taki Dzienniczek (Junior Diploma), gdzie za wygranie klasy na zawodach Open dostaje się 1 punkt, a za wygranie klasy na Championshipach 2 punkty. Można je zbierać dopóki pies nie skończy 18 mies. Po Uzyskaniu 12 pkt dostaje się tytuł JD, który można wpisywać na karcie zgłoszeń na wystawy. Nie wiem czy jest to równoznaczne z Polskim Młodzieżowym Championatem :eviltong: Moja pchła ma już 5 punktów.:razz: Razem z hodowcą poszliśmy do sędziny po wpis do tego dzienniczka - on za siostrę Kenzo. Pani powiedziała mu, że miała zamiar dać Kenzo Green Star ( CWC), ALE BYŁ FATALNIE WYSTAWIONY w porównaniu psów rasy. Załamałam się. :placz:
  13. ekhm, ekhm, nie tyko Żaba zagląda do Aki :shake: :obrazic::obrazic::obrazic:wyjątkowo jestem zadowolona z ilości i (jakości) fot, piękne psiaki. Fajnie, że znalazło się też miejsce dla mojego faworyta. Nie wiem czemu ( może dlatego, że takie wałniaste futerko i szpiczaste zębiska) ale kojarzy mi się z tą bajką o Szymonie Dratewce :evil_lol::flaming: [url]http://i399.photobucket.com/albums/pp80/smileofredwitch/DSC_0097-1.jpg[/url]
  14. Już po pierwszym zdjęciu wiać jaki uroczy misio. Całuśna do bólu. [url]http://images38.fotosik.pl/120/1b29ee7466899723.jpg[/url] wielka jest !! Ma teraz 12 tyg tak? Kluska będzie wielkości boksera :eviltong:
  15. [quote name='Moniek193']Z fotkami nie da sie przesadzic spokojnie:evil_lol::loveu: [URL]http://images43.fotosik.pl/123/2dedcdad74855760med.jpg[/URL] Ach kocham te jego fafle:loveu: [URL]http://images37.fotosik.pl/119/2fdcd712ed50e94emed.jpg[/URL] ostatnio mi sie dogi podobaja:roll::loveu: A nie masz fot jakiegos szarego dogusia:roll::loveu:??[/quote] Ja go całego kocham od stóp do zmarszczków twarzowych :loveu: Doga mam jeszcze Arlekina, ale od tyłu - mogę pokazać jeśli reflektujesz :eviltong: [quote name='Yana']gratulacje, super wynik :multi::multi: na zdjęciach widać jak ładnie stoi, a jaki wpatrzony w Ciebie :lol:[/quote] Tak, tak owszem - szkoda, że tak tylko na zdjęciach :evil_lol: [quote name='Justy$ka']Ohh... Ale on jest cudny :loveu::loveu::loveu: I zgadzam sie z Moniek, że fafle to ma superowskie! :multi::lol::loveu: I ile fot :loveu: Mniam... Uczta dla oczu...:evil_lol:[/quote] To cieszę się ogromnie, że troszkę Was fotkami zaspokoiłam. W zamian prosimy o kciuki na jutro rezerwować porządnie :diabloti: [quote name='Smile of Red Witch']Aniu nie masz za co dziękować ;) ja jeszcze raz chce bardzo przeprosić, że Ci się tak władowała na kolanka, ale ona już tak ma ;) taki mały Miso przytulasek z niej jest ;) Aniu, czy masz jakieś Staffiki z Galway??[/quote] Cała przyjemność po mojej stronie. Malutka kluska miętoszka, a nie moje tłuste krowulce :cool1: A stafiki się jakieś znajdą :eviltong:
  16. [quote name='Yana']kochana, niech Cię nie zmylą te oczka i pysio sierotki, jak już pewnie pisałam, Yana jako szczeniak, to było diablę wcielone :diabloti: ledwo za nią zadążałam :evil_lol: ogólnie mówiąc dała nam nieźle popalić a mimo to po cichu planuję w przyszłym roku sprawić sobie drugie takie diablątko... pewnie dwa boksery rozniosą mi całą chałupę, ale trudno, warto ponieść wiele wyrzeczeń, żeby rano być budzonym przez mięciutką, aksamitną mordkę i dupkę tańczącą we wszystkie strony :lol:[/quote] Skąd ja to znam :roll: to jakiś virus musi być, ale prawdą jest, że człowiek mimo niezliczonych wydatków i "drobnych" zniszczeń w domu ciągle kombinuje jak tu jeszcze bardziej zmniejszyć ilość swojego wolnego czasu, uszczuplić grubo budżet rodzinny i nabyć drugiego ( trzeciego) boxa. :cool3::cool3: czemu dopiero w przyszłym roku? :eviltong:
  17. [IMG]http://images47.fotosik.pl/124/d3cc91b7af241a3dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/123/214799f781d042aamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/123/b710a11cc1030d34med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/119/0ea1de70ec36193amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/123/dc67bbd432fb7f88med.jpg[/IMG] uff, jak zwykle chyba przesadziłam z ilością fotek. ( a mam jeszcze całe mnóstwo w zanadrzu :roll:) mam nadzieję, że się nie pogniewacie, że tyle musiałyście obejrzeć :eviltong: pozdrawiam wszystkie moje Ulubione Dogociotki. Dziękuję pięknie Smile of Red Witch za zdjęcie pięknej Aki z Clonmel :loveu: Lecę zabawiać moje Książęta ;) Miłego dnia wszystkim
  18. [IMG]http://images49.fotosik.pl/123/99bc4ed19e5b9a2amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/119/5ef013165a9c4a9fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/123/cc77500bbe5578abmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/120/1dba4f802db1f575med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/124/db3c51f15c18d9eemed.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://images38.fotosik.pl/119/db432822f28fdaefmed.jpg[/IMG] tak Pan przyszedł powiedzieć, że też jest sędzią i jak na niego kiedyś trafimy to nam da wygraną bo się zakochał w kundlu :crazyeye: [IMG]http://images49.fotosik.pl/123/4d9d274d06b436d3med.jpg[/IMG] i piesek tego pana [IMG]http://images41.fotosik.pl/119/c3f95ed48d25b0acmed.jpg[/IMG] 10-tyg Bullmastiff [IMG]http://images41.fotosik.pl/119/0271d53127a4dd88med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/124/4cd23268e392ec10med.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://images48.fotosik.pl/124/554da677b437cbdamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/119/5be2e42b8174a1bemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/120/bec6d47f72105791med.jpg[/IMG] pańciu, zabierz go ode mnie, on mi tu do celi spoziera [IMG]http://images44.fotosik.pl/124/c0081f86c8ba0fcamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/123/dd403ecb2987611amed.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://images43.fotosik.pl/123/7c9979627622e0edmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/119/0877ddfe2c1433efmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/124/4176127dc5f29d24med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/119/ef5691aba1be2b80med.jpg[/IMG] i piękny doguś - zwycięzca grupy [IMG]http://images37.fotosik.pl/119/2fdcd712ed50e94emed.jpg[/IMG]
  22. i jeszcze kilka z Best of Group, a co :eviltong: [IMG]http://images48.fotosik.pl/124/7b320e7f2707c03fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/123/2dedcdad74855760med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/120/62b533eda824f714med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/124/f1a8691e26041e0fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/123/a0697fe3a74a691dmed.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://images47.fotosik.pl/124/9570951df189ef41med.jpg[/IMG] a ten piesek dostał 1 lokatę, a potem wygrał cały konkurs Best Puppy in Show. [IMG]http://images47.fotosik.pl/124/f4dbbeacfa85a6ecmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/123/811ba356835c27c1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/124/04b16547164d0b25.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/124/388abb3df511f656med.jpg[/IMG]
  24. A więc jak już Kasia podszepnęła, to nic się nie ukryje, muszę się pochwalić :evil_lol: W ubiegłą niedzielę 10.05 na wystawię Corrib Canine Club All Breed Open Show w Galway mój mały miecio gnidek zdobył Best of Breed, oraz drugie miejsce ( na 12 psów) w konkursie AV Puppy Group 2 - czyli porówania szczeniaków wszystkich ras z gr 2. :multi::multi: Wystawiałam trufla sama, bo mój TZ - osobisty handler, nie mógł się z nami wybrać. Nadspodziewanie byłam wyluzowana, co mały najprawdopodobniej wyczuwając przełożył na wzorową postawę, piękny bieg i brak warczenia ( chyba już ten manament mamy za sobą :cool3: ). Szczerze to się nawet nieco zdziwiłam, że na grupie nie dostał choć 4 miejsca, bo sędzia to hodowca boxerów i powiedział, że ma najłądniejszą głowę jaką widział u boxera :loveu::loveu::loveu: No mniejsza z wynikami, bawiliśmy się świetnie, była z nami koleżanka z córeczkę, słoneczko tak naparzało, że się spaliłam do czerwoności:razz: tu takie ćwiczenia przed wejściem:evil_lol: [IMG]http://images37.fotosik.pl/119/e3c7ea6a3cfbe153med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/123/c06ee8c9b8b7020emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/119/2ff632cc7aa19f90.jpg[/IMG] tak sobie czekamy na ocenę - oszałamiająca mina Aneczki :cool1: :razz: [IMG]http://images39.fotosik.pl/120/e870ebbf0a59473c.jpg[/IMG] tu są fotki z tego konkursu mieszanych szczeniaków :eviltong: [IMG]http://images45.fotosik.pl/124/035a5e1608eb3d70med.jpg[/IMG]
  25. [quote name='Yana']śliczne mordeczki fafluniaste :loveu: mam nadzieję poznać osobiście w Wałbrzychu :loveu:[/quote] hej Yana. My też mamy taką nadzieję. Podróż już zaplanowana, prom zaklepany. Tylko jeszcze nie dostałam odp z klubu boksera jakie papiery ode mnie potrzebują :cool1: W każdym razie.. do rychłego zobaczenia. Mnie czas leci z prędkością światła. Już za tydzień będę w PL :multi: na 18-stce siostry :evil_lol: [quote name='Aga K']no to ci Yanusiowa zazdroszczem :diabloti: :hand: ;)[/quote] Chyba mnie zazdraszczasz, że będę miała przyjemność poznać Yankę. :loveu: Pozdrówki [quote name='Iza i Avanti']Cześć Aneczko! :loveu: Boksie doopki są przepiękne! :loveu:[/quote] Dupki - głupki serdecznie witają :multi: [quote name='Smile of Red Witch']Wielkie gratulacje dla Kenzia ;) chłopak szaleje ;) oby tak dalej ;)[/quote] To Ciotka już tu napomknęła a propos nowego wyniku, o którym zapomniałam zdać relację ;) Fakt, "kariera" młodego zaczyna nabierać tempa :eviltong: O tym już za chwilę ................. Btw - "I kto to mówi?? ":crazyeye: Przyszła Interchampionka, ta to dopiero szaleje :loveu: [quote name='Moniek193']Bry:loveu::multi:[/quote] No hejka, a co to nabroiłaś, że Ci podpis usunęli ;) [quote name='Smile of Red Witch']Jedna fotka ślicznej faflunistej główki z wystawy w Clonmel :razz: Mam nadzieję, że Cioteczka się nie pogniewa i nie będzie :mad: [/quote] Skądże znowu, jestem zaszczycona, poproszę więcej fot, bo sama nie mam do nich ostatnio weny ( ale obiecuję poprawę - z góry mówię ):diabloti:
×
×
  • Create New...