[quote name='CaneSs']To było... dość proste xD Najpierw Capcio( Spaniel, najbardziej ruchliwy...chociaż nie zawsze ) Potem Ghandi ( siła spokoju ) no i wariat Jazz na końcu, szybkie ujęcie a potem wyczerpana bateria w moim aparacie xD
ey, ey, ey! Jazz nie jest żadnym wariatem, niby kto grzecznie pozował jak Capek się wiercił? I Ustawiać się dał? Hm?
Moje sheltasy się ogółem "podrzuca" na miejsce i siedzą :cool3:
A dziś już śnieg pada :razz: