OOOOO....
nie było mnie trochę na dogo i byłam pewna że Kajtek już dawno jest w domku stałym
Pisanie na zaś że ktoś kiedyś weźmie psa zmniejsza zdecydowanie jego szanse Wiele osób(na przykład ja)przestaje szukać domu dla takiego psa ,i zajmuje się inną biedą.
Trzymanie Kajtka tak długo w dt to robienie mu krzywdy.Pies się przyzwyczaja i zmiana otoczenia po tak długim czasie na pewno odbije się na jego psychice.
Możecie się na mnie obrażać ale skoro się chce zabrać psa to się o tym pisze nie szybciej niż tydzień aby nie zmniejszać jego szans u innych.W innym wypadku jest to śmieszne