-
Posts
1446 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mineralna_
-
[quote name='Feigned']robisz o wiele lepsze zdjęcia niż niejedna osoba z lustrzanką, ja np. :evil_lol: więc nie narzekać mi tu proszę :diabloti:[/QUOTE] jasne, tylko że na 100 jakieś dwa są ostre :evil_lol: [quote name='Nikita89']Łaał gdzie byliście na spacerku że takie cudne laski i jeziorko? :)[/QUOTE] w okolicach naszej wsi :cool3: [quote name='psikut_zabrze']Łaa Super zdjęcia!! A Vii to po prostu moja miłość xD zakochałam się jak ja tylko zobaczylam na bc.fora :d Bd ją miziać na dcdc w chorzowie xD mam zaklepane :] Pozdrawiamy i mamy nadzieje że do zobaczenia w wekeend xd a w ogole to co ty robilas w jastrzębiu zdroju? :D[/QUOTE] to nie było w jastrzębiu tylko między jastrzębiem a wodzisławiem. byłam na spacerze z psem :evil_lol: widziałam że sobie zaklepałaś mizianko :diabloti: [quote name='Pestka']Cześć ;) [URL]http://i39.tinypic.com/2h6gadi.jpg[/URL] Ale ona fajnie Ci zarasta, robi sie z niej taki pluszaczek ;)[/QUOTE] dzięki ;) Spóźniłyśmy się na autobus więc szłyśmy pieszo i musiałyśmy czekać na Monikę i Anie jakieś 40 minut, Zuzia w między czasie zrobiła zdjęcia w lesie, za co bardzo dziękujemy :loveu: młoda spała całą noc na MOJEJ poduszce a ja nie umiałam się ruszać, więc czekamy na okazję na następny spacer :loveu:
-
Rasową też można ciachnąć jak sie nie ma planów wystawowo hodowlanych a z tego co pamiętam owłosione nagie preuwiańczyki są niewystawowe więc co za problem :cool3:
-
przecież możesz zabrać drugą suke.
-
[quote name='RCookie']Jasne, wpadaj :evil_lol:.[/QUOTE] okeej, już wychodze. Zaraz będę. :evil_lol:
-
[quote name='sunshine']a dlaczego hasiek w klatce na mordce?:([/QUOTE] przecież jest napisane stronę wcześniej Timoszka na przystanku :cool3: [IMG]http://i41.tinypic.com/143kj79.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/25kjxo7.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/200u5ie.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/jh7bpy.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/mbidm9.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2vj4sip.jpg[/IMG] dobra, uporałam się wreszcie z tymi zdjęciami, idę umierać dalej ;)
-
[quote name='Infortune.'] Ale ona fajnie zarosła! :loveu: I w tej obroży jej cudownie :diabloti:[/QUOTE] obroża mi też się podoba, ale niedługo ją pewnie walnę na łyso ;) [quote name='Merenwen'][URL]http://i44.tinypic.com/4ktkx5.jpg[/URL] Gdzie to było? Bo jakieś takie podejrzanie znajome tło mi się zdaje...[/QUOTE] balaton pomiędzy wodzisławiem a jastrzębiem zdr. [quote name='Minerva']:lol: [URL]http://i42.tinypic.com/2qdpys5.jpg[/URL] Super fotka :)[/QUOTE] [quote name='Asiaczek']Ładna jestem, prawda? [URL]http://i39.tinypic.com/2h6gadi.jpg[/URL] pzdr.[/QUOTE] [quote name='Kashdog'][URL]http://i40.tinypic.com/2i0fcky.jpg[/URL] Jak ja lubię wodne zdjęcia :loveu:[/QUOTE] dzięki :cool3: Jestem załamana i zła na swój aparat :shake: ktoś chce do mnie przyjechać z takim porządnym, który robi fajne zdjęcia? [IMG]http://i39.tinypic.com/2z99l52.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/152yu7o.jpg[/IMG] Timoszka na przystanku :eviltong: [IMG]http://i41.tinypic.com/143kj79.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/jh7bpy.jpg[/IMG] Viii :loveu: [IMG]http://i41.tinypic.com/105nmz7.jpg[/IMG]
-
[quote name='RCookie']BAMBI z Lhotecke linie :)[/QUOTE] czyli to siostra mojego ideału kelpa - Belle Neffie :loveu: mogę się do Ciebie wprowadzić? :diabloti:
-
[url]http://i678.photobucket.com/albums/vv147/RaspberryCookie/CAVANO%2018%2004%2010/IMG_6890.jpg[/url] a co to za kelp? :loveu: Moje (jeszcze) niespełnione marzenie :loveu:
-
[quote name='Agathee']Jak ja mogłam tutaj wcześniej nie trafić? :cool3: Oglądałam Twojego bloga to postanowiłam, że tutaj też wpadnę. Carmen jest super! Przyznam, że miałam nadzieję, że to jakaś rasa, bo aż się zainteresowałam tą rozbrykaną kupą futra :eviltong: A tu jednak kundelki są te najwspanialsze ;) Pzdr i zapraszam do nas![/QUOTE] kundelki kundelkami ale następny będzie prawdopodobnie rasowy ;) i będzie miał taki charakter jak sobie wymarzyłam :loveu: [quote name='Asiaczek']Oczywiście, że powinnas się wstydzić:) [/QUOTE] dzięki za pocieszenie :cool3: [quote name='Feigned']ostatnie zdjęcie mi się najbardziej podoba :loveu: Carmen w całej okazałości :cool3: dodam Was sobie do linków na blogu i lecę czytać :)[/QUOTE] nasz blog do najciekawszych nie należy no ale ;) [quote name='Minerva']Hej Wam :hand: [URL]http://i41.tinypic.com/i4qq6v.jpg[/URL] Aportuje z wody :cool3: ?[/QUOTE] jeżeli to co ona robi można nazwać apotrem to tak ;) ale u nas to polega na tym że rzucam jej piłkę, ona po nią biegnie i jak nie wołam za nią histerycznie żeby do mnie przyszła to spieprza w drugą stronę ;) Trochę kundla pozującego [IMG]http://i42.tinypic.com/2qdpys5.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2h6gadi.jpg[/IMG] I wreszcie normalny pies :loveu: [IMG]http://i40.tinypic.com/2i0fcky.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/4ktkx5.jpg[/IMG] i na koniec [IMG]http://i39.tinypic.com/nvvbcz.jpg[/IMG]
-
Może masz jakiś felerny egzemplarz :evil_lol: nasz planet rogz też się popruł i t ekhem dość mocno.. :evil_lol: ale w sumie miał do tego pełne prawo bo i tak przeżył dużo
-
ale zaniedbuje galerię, powinnam się wstydzić :diabloti: [IMG]http://i39.tinypic.com/o6wsw8.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/i4qq6v.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2a7t0tu.jpg[/IMG]
-
Nie w ciapki tylko w łapki w ciapkach :eviltong: Smycz jest zajebiaszcza, bardzo miękka, mamy oprócz tego przepinaną, zwykłą, czarną smycz ale jest twarda w związku z czym trochę nie wygodna. Smycz jest troche bardziej 'uciapkowana' od obroży, a jezeli chodzi o to czy będzie pasować do innych wzorów to co kto lubi, ja ją zapinam też do szelek butterfly i obroży yellow paws on black czy jakoś tak i może wyglądamy jak wieśniaki ale wygodnie jest. Nasz paint paw przeszedł chrzest bojowy :diabloti: żyje [IMG]http://i41.tinypic.com/oka2o2.jpg[/IMG]
-
[quote name='stratoos']Dzięki :) W rogzie już chodzimy (znaczy się Timek) gdzieś od lutego, odkąd jest na niego dobry i nie spada ;)[/QUOTE] odkąd ciocia kamila go dobrze wyregulowała chciałaś powiedzieć :diabloti: ale ja już sie nie odzywam i sobie ide bo sie chyba na mnie obraziłaś wiec nie bede sie narzucać :-(
-
[quote name='Agata_Roki'][ostatnimi czasy i tak zaczęłam zastanawiać się nad psem ze schroniska niż z hodowli :roll: kurcze,całe życie będę zbierać te 2,5tyś. :eviltong: a tam za free maluchy są.. ][/QUOTE] no to jesteśmy w podobnej sytuacji, tylko obawiam sie ze będę nieco dłużej zbierać, na takiego szczeniora jak chce... jezeli w ogóle mi się to uda :evil_lol: ale nie martw sie zawsze możemy porobić za żulstwo pod kościołem, może jakieś 5 zł sie uzbiera :cool3::evil_lol:
-
[quote name='Agata_Roki'] A tak nawiasem - to czemu jamniki nie mogą chodzić w szelkach ? Co w sytuacji kiedy pies 'dławi' się na wszelkiego rodzaju obrożach ? :eviltong:[/QUOTE] bo mu będą łokcie odstwać o ile dobrze pamiętam Maniut chodzi i ma łokcie normalne, no ale on sie chyba nie kwalifikuje bo w końcu pseudo jajnik jest :evil_lol:
-
[url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/11marca10/DSC_7522.jpg[/url] :loveu: walenie głupa jest faaaajne, co ty chcesz (coś o tym wiemy :evil_lol:)
-
Wypłosz dziękuje :cool3: [IMG]http://i43.tinypic.com/2a8n4ev.jpg[/IMG]
-
Mamy nasze paint paw [IMG]http://i44.tinypic.com/2rolyya.jpg[/IMG] :loveu:
-
Dziękujemy ;) [IMG]http://i44.tinypic.com/os5nx3.jpg[/IMG]
-
[quote name='Onomato-Peja']Wszyscy tu po 17-18 lat a ja taka gówniara jestem :P[/QUOTE] łącze się z Tobą w bólu :evil_lol:
-
[quote name='Domixx m&m'][B]Mineralna_[/B] to identyfikatory z allegro tak?[/QUOTE] tak, jest z allegro ;)
-
Doszła nasza adresówka [img]http://i44.tinypic.com/20sc0h2.jpg[/img] Zobaczymy jak się będzie sprawować, wygląda fajnie ;)
-
nie śmiać się.. :evil_lol: [url]http://www.youtube.com/watch?v=-CVwjMvWzQk[/url] [IMG]http://i42.tinypic.com/2i0vxwo.jpg[/IMG] surykatka :P [IMG]http://i42.tinypic.com/sxzzq0.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2ms32c0.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/ndhdt.jpg[/IMG]
-
mi sie najbardziej 1 podoba :D
-
[quote name='Vini.']ja wlasnie nie wiem, bo mam pomarancz miekkie i lekkie i mi lekko zbrzydł ;pp narazie chce sie pozbyc smyczy butterfly, jakiegos polzacisku i smyczy zwyklej czarnej, wtedy kupie mlodej regulowaną smycz rogza S Paint Paw i jakiś półzacisk.[/QUOTE] e to granat niee, ile bedziesz miała tych miękkich i lekkich. :eviltong: a chcesz zwykłą czy zacisk/półzacisk?