Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
Poturbowana, bez oczka Milka (Radom) - już w swoim wymarzonym domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
oby taka ślicznotka znalazła szybko dom -
Poturbowana, bez oczka Milka (Radom) - już w swoim wymarzonym domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Witaj Maszaberla;) Masz wtyki w mediach:razz: fajnie. Być może i Rudzikowi i małej białasce znajdzie się domek właśnie dzięki mediom. -
ok. Łodzi - wygłodzony pitbull red nose w stodole
Monday replied to doddy's topic in Już w nowym domu
hej, co z pieskiem? coś ktoś wie? przynajmniej ma schronienie w stodole.... tylko potrzebny mu weterynarz, a na wsi wątpię żeby ktoś się tym przejął -
Klaudus, złapać i co dalej...? A czy on ma jakiś "harmonogram dnia" ? Skąd wiadomo gdzie go szukać? Czy ktoś zanosi mu jedzenie?
-
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
Monday replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No i kiedy ten domek dla Rudzika?:-( Nikt nie może go tak do siebie, na podwórko, do ciepłej budy ? Przecież jemu dużo nie trzeba, nawet nie trzeba z nim przebywać, on sam sobie będzie...potrzeba mu tylko miejsca i wyrozumiałości.... -
Poturbowana, bez oczka Milka (Radom) - już w swoim wymarzonym domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='tula']A imię fajne, ale może tak zdrobnienie czyli Rafi?[/quote] tula, jak zwał tak zwał;) Rafa, Rafi, Rafka...co za różnica? Tyle że rafi to takie trochę męskie...? Żeby nikt nie pomyślał że to chłopak -
Poturbowana, bez oczka Milka (Radom) - już w swoim wymarzonym domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Też mogę pomóc w ogłoszeniach. Jak Tula już zrobi i wklei stronki, na któych są Jej ogłoszenia, to popatrze gdzie jeszcze można wkleić. A imię...hm, Rafa - bielutka i śliczniutka. -
Bursztynek od roku w dt - zostaje w nim na zawsze
Monday replied to asika5's topic in Już w nowym domu
Asika, oby mimo wszystko znalazł się domek dla tego psiego staruszka. A ogłoszenia psiaka nadal są wszędzie aktualne? -
annama...no to :thumbs:
-
Lilith, najwidoczniej służy jej pobyt u Ciebie, skoro już przybrała na wadze.
-
Poturbowana, bez oczka Milka (Radom) - już w swoim wymarzonym domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
No i już jest białaska u mnie. A jakie imię, bo chyba nigdzie w postach nie znalazłam. -
Poturbowana, bez oczka Milka (Radom) - już w swoim wymarzonym domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
A ja już wklejam sobie banerek ślicznotki -
No i coś już wiadomo z tym domkiem?
-
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
Monday replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Maszaberla, nadal nikt nie pyta o Rudzika? -
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
Monday replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://www.szukajzwierzaka.pl/Szukajzwierzaka/PrezentacjaZwierzaka/tabid/118/ItemID/1079/Default.aspx http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/rdzik-nikomu-niepotrzebny-stroz/ http://www.kokosy.pl/ogloszenie/30894 Taki ogłoszenia, na stronkach na których wczesniej nie pisałaś -
[quote name='annama']Jedna pani z Mińska zainteresowała się Uszakiem, oby coś z tego wyszło ;)[/quote] A kiedy będzie wiadomo czy ten domek jest odpowiedni?
-
Bico, dzwoniłam do pani w niedzielę. Nadal czeka na Murzynka :) Mam nadzieję, że skoro chce mieć tego psiaka - a naprawdę warto go mieć - to poczeka jeszcze do niedzieli. Mimo wszystko też się martwię o to, żeby ten domek był pewny. Chciałam jechać w niedzielę tą co była, ale w ciemno nie pojadę z psiakiem, nie wiedząc czy ta pani jest w domu czy nie. Moja Nuka już ma przykazane, że jak będzie niegrzeczna, to wymienimy ją na Murzyna:diabloti:
-
Ale jestem przeszczęśliwa Dzisiaj byłam u Murzyna, podałam mu tabletki odrobaczające a pod koniec tygodnia szczepienie przeciwko wściekliźnie, żeby przyszła właścicelka miała już to z głowy. No ale ja jestem dumna z tego psiaka:p Wcześniej pisałam, że nie umie on chodzić na smyczy, a dzisiaj wyprowadziłam go z kojca na smyczy pełna obaw, że za chwilę albo mi się wyrwie, albo będzie mnie szurał gdzies po śniegu... No ale Murzynek na smyczy chodzi lepiej niż moja domowa mała diablica:evil_lol: Jest niesamowity, mówisz mu po cichu, że idziemy - a on idzie, chcesz stanąć na chwilę - Murzyn czeka przy nodze. No i oczywiście wszystkim się nadstawia do głaskania. Nawet wsadziałm go do samochodu i przejechałam kawałek. Nie chciał wejść, trzeba było mu pomóc, ale w samochodzie był bardzo zainteresowany tym co widział przez okno. On mało w swoim życiu widział, cały czas na podwórku, ale jak na takiego psa, to potrafi się zachować. Będzie wspaniałym rodzinnym psiakiem.
-
Poturbowana, bez oczka Milka (Radom) - już w swoim wymarzonym domku!
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Ładniutka ta sunia, biedne oczko! Jest wątek trójłapek, chyba niedługo trzeba będzie założyć wątek jednookich psiaków, coraz więcej ich jest. Red, a jak ona sobie radzi w schronisku? Jaka jest do innych piesków, można by to w ogłoszeniach napisać -
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
Monday replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niestety nie jestem zalogowana na wielu stronach z ogłoszeniami. Postaram się później to zrobić. Na razie tylko na 4 lapach Rudzik ma ogłoszenie [url=http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=40151&id_kat=12]Jednooki pies str -
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
Monday replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ojej, to bardzo źle :-( Jak znaleźć dom dla takiej psiulki ? -
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
Monday replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No i jaki odzew na ogłoszenie w Super Ekspresie.? Ktoś się zainteresował psiakiem? -
no cóż, pogoda okropna mieliśmy jutro jechać z Murzynem, ale już sama nie wiem ze względu na pogodę. Jak na razie przyszła szczęśliwa posiadaczka Murzynka ma wyłączony tel i nie możemy się z nią skontaktować Na szczęście - wiecie jak jest z przeprowadzkami - wszystko się opóźnia, no i przeprowadzka potrwa jeszcze kilka dni :cool3:, ja chcę jechać z Murzynem albo jutro, albo w następną niedzielę. A tak w ogóle to boję się żeby ta pani się nie zaopatrzyła już w jakiegoś psiaka wczesniej. Ta pani jest w domu po 17, więc niestety nie można dostarczyć psiaka we wcześniejszych godzinach. Domek musi być sprawdzony, bo to domek od Ani - tygrysiczki. Mam nadzieje że wszystko bedzie dobrze.