luuuudzie jak ja lubie takie orzeszki, może kiedys byłam wiewiórką ?hihihihi
Asiu fajne fotki , wszystkie. Widze że Yokuli wcale aparat nie przeszkadza, nie to co Mejsula , zwiewa byle dalej od aparatu
Asiu dzięki za słowa otuchy , wiesz o czym mówie.