Jump to content
Dogomania

dysia-u

Members
  • Posts

    6359
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dysia-u

  1. no to dziewczynki zakładam klub słabo silnych kościelnych hihihi
  2. mąż zadowolony z takiej kolejności??? hahahahahhahahahaha
  3. aha :roll: zapomniałam wam powiedzieć że kupić szpilki albo kozaki to pikus w porównaniu do kupna butów narciarskich byłam dziś w sportowym bo moje stare buty wyglądem nie przypominają starych ale cos mnie gniotą :roll: a to masakra w takich jeżdzić facet przyniósł do przymiarki pewnie z 7 par i każde zachwalał jakby były jedyne ale nic to :evil_lol: tak się upociłam przy tym mierzeniu , zasapałam że pewnie pomyslał jak ja z taka kondycja moge na stok :razz: dziewczyny mówie wam kupować szpilki to frajda :evil_lol:
  4. Daria doznałam pocieszenia hihi dzięki wiecie że ten dziad Norek wczorej zwiał i łajdaczył sie 5 godzin matkoooo jak zobacze na wsi kundelka z długimi uszami to padne dziś musiałam myć kotłownie bo zarz....gał całą. Kto wie czego sie nazarł
  5. naprawde śliczna ta sunia i taka...niekłopotliwa
  6. Daria ta twoja galeria tak pędzi naprzód że ciężko za nia nadążyć a może...gdzieś piszczy jakiś piesek bo chce do ciebie? wiem że dwa to juz duzo , ale u ciebie zawsze były trzy
  7. Hej Nati wszystkiego dobrego na cały Nowy Rok w pracy w życiu osobistym wszelkiej pomyslności
  8. ale sie uhahałam jak czytałam to co piszecie a z czego spytacie ? z siebie babki z siebie ja mam zaś lęk przed dużym pomieszczeniem w którym jestem daleko od drzwi przecie to nie klaustrofobia więc co??!! w kościele to nagminnie mi sie dzieje ale wiem że musze byc koło drzwi M sie śmieje że moge za odżwiernego dorabiac
  9. dysia-u

    Luśka & Mailo

    [url]http://i52.tinypic.com/sqqq1g.jpg[/url] kurcze , ten to urodzony do pozowania ale sa z nich słodziaki wszystkie takie cudne
  10. ja sie nie wybieram ale dzielnie wam kibicuje i trzymam kciuki dacie rade do odważnych świat należy
  11. będą ferie to zapraszam bajecznych stoków u nas siła tylko cxasem juz siły nie ma do zjazdów hihi
  12. [url]http://i53.tinypic.com/fcvcdf.jpg[/url] pańcia to najważniejsza osoba ,ale żeby od razu na głowe jej wchodzic ?! hihi
  13. no a jakże by miało byc inaczej w nowy rok jak cały rok naszą Darie gonia przygody hihi
  14. dziewczyny moge wam tylko powiedzieć że jak stane na szczycie stoku i rozejrze sie :crazyeye: dookoła to czuje taka...radośc , siłe bo tyle piękna wokół. Człowiek naprawde czuje że żyje, :loveu: to jest uczucie nie do opisania i za każdym razem doświadczam takich uczuć.
  15. Bo ja Be na nartach a nie wyciągu krzesełkowym jeżdże hahahahahhahahaha nie , no na serio to te wyciągi lubie bo nie musze sie wspinac żeby potem na dół szusować ale jedzie sie nimi tylko kilka minut najbardziej to lubie wyciągi na kotelnice Białczańską
  16. [url]http://i53.tinypic.com/2ziuc07.jpg[/url] no i wygryzła bidoczka a sama zajęła miejsce na super podusi
  17. no dziewczyny!!! dość leniuchowania!!! zbierać sie z powrotem na dogo! takie puste to forum że szok moje chłopaki szaleja na stoku a mnie...gniotą buty kurna z początkiem nowego roku i juz wydatek sie kroi uuuuu ale żeby w tym wieku noga urosła??!!!! widać jeszcze się rozwijam hahahhahahahahahaha
  18. myslałam że już dziś będzie spokojnie a tu nadal słychać petardy biedne piesie , biedne hej dziewczyny! jak mija noworoczny dzień?
  19. powiem szczerze że mogła sie bać bo było...makabrycznie. Z każdej strony wybuchały w niebo cudowne ognie ale Mejsula nie docenia piękna tego zjawiska bo siedzi pod ławą nawet na rękach u syna trzęsła sie jak galaretka
  20. dysia-u

    Panna Furia !

    hahahhaahah moja ma nawet ubranko "pies policyjny" miłego wieczoru aha!!! śliczne fotki no ale i modelka cudna to nie ma sie co dziwić
  21. Dziewczyny życze Wam w ten ostatni dzień starego roku ale już na cały NOWY ROK Przyjemności w dotyku , słodkości w przełyku. Szelestu w kieszeni i słońca promieni. Oraz by rok cały po prostu był wspaniały
  22. śliczna z niej czarnuszka piękne fotki widze że juz tak ze sobą są bliżej hihi udanego wieczoru zycze
  23. o Yokule jestem spkojna. Ona ma bezpieczne miejsce na biurku hihi
  24. chciałam rano odpalić auto a ono tylko zarzęziło i doooopa kurcze, tyle różnych załatwień miała przewidzianych na dziś a tu ... stary rok kończy sie spektakularnie cały rok nie zrobiło mi takiego numeru jak dziś a niech to!!!!!!!
  25. Daria te twoje historie zawsze takie rozbrajające
×
×
  • Create New...