Cześć Ewcia ! na twoim podwórku pusto :crazyeye: ani jednej nowej fotki :crazyeye: tęsknie za Aksą bo przypomina mi Mejsi a zdjęcia Tośka zawsze urocze:loveu:
:placz: uuu z tym śniegiem to jak w piosence" pojawiasz się i znikasz" :placz:
za 3 tyg ferie i mamy nadzieję że wtedy zima nas nie zawiedzie i narty będą w ruchu. A póki co wracamy ubłoceni ze spacerku więc nawet foto nie robimy
Smutna historia :placz: takiego słodkiego piesia. Ale teraz może być już tylko lepiej. Widać że mała bardzo chce żyć a wtedy medycyna jest bezsilna:eviltong:
Dużo miłości i dobre jedzonko czynia cuda.
latam po cudzych podwórkach :lol: i na swoje nie starcza czasu.
Musze się zacząć kryć z tą dogo bo dzieciarnia już patrzy podejrzliwie :mad:a jak jeszcze kiedyś wspomniałam mimochodem o drugim ogonku to już im oczy wyszły z orbit :razz:
:crazyeye: Cześć Ewcia. wysłałam a przynajmniej chciałam ci wysłać wiadomość na PW :-o ale nie wiem czy mi się to udało czy wiadomość poszła w plener :evil_lol:
Ewcia , z ust mi wyjełaś te słowa :evil_lol: przecież potargańce to takie cudne, urocze stworzenia/beż obrazy dla wystawowych/ takie beztroskie cudeńka:loveu:
a co robicie z ryjkami / nie , nie tymi wędzonymi :shake: ale psimi?/ ?? ciągle posklejame, pomierzwione i nie za czyste ! :angryy: Całość w miare ok ale te brody uch :shake: co robić ? :-o
oto dowód[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href="][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8756/img7042ec6.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://g.imageshack.us/img404/img7042ec6.jpg/1/"]
[/URL]
:crazyeye: takie cuda że aż dech zapiera
[url]http://img231.imageshack.us/img231/8273/obraz087si9.jpg[/url]
urabiam rodzine na drugiego ale są twardzi:roll: