Jump to content
Dogomania

dysia-u

Members
  • Posts

    6359
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dysia-u

  1. dysia-u

    Luśka & Mailo

    Mam pomysł :cool3: Iwonka ,a teraz Twoje zdjęcie. Znamy córe, znamy Palomke teraz kolej na.... zgadnij o kim myśle:razz:
  2. takiej kruszynce to może lepiej namoczyć "Spiochy"i zetrzeć gazikiem :loveu:
  3. dysia-u

    Aksa i Tofi

    :evil_lol: nie powinnam ich oglądać bo to zagrożenie dla famili ale ...raz kozie śmierć
  4. dysia-u

    Aksa i Tofi

    takie niewinne pytanko :razz: a znowu kusisz :evil_lol: ja to wiem :angryy:
  5. Ewa :evil_lol: pisz co chcesz bo ja was lubie :loveu: no jak będzie z maścią to nie wiem ale metodą prób i błędów... zobaczymy Aksuni nie robią sie takie niefajne włoska pod oczami?:-o Fajne macie te ostatnie fotki
  6. no to trzymamy kciuki :loveu: mówimy że ci zazdrościmy ale tak naprawde to możemy sobie wyobrazić że to nie tylko dużo przyjemności ale i pracy. :crazyeye:
  7. dysia-u

    Aksa i Tofi

    chyba się znamy , nie? :eviltong:
  8. dysia-u

    Aksa i Tofi

    a konkretnie czy znowu je rozróżniam czy cos innego do łba mi strzeliło? :eviltong:mów tu zaraz :mad:
  9. czemu musisz sprowadzać ją z daleka? to jakiś wyjątkowy okaz?:crazyeye:
  10. No to prawie identyczne. Tylko to prawie robi różnice :cool3: twoja ma tak piękny włos że tylko pozazdrościć:evil_lol:
  11. [quote name='***Paulina***']Dzięki:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/55/87087d8de3f303d0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/320/129c271b00f49fcemed.jpg[/IMG][/URL] No i to by było na tyle:eviltong:[/quote] :loveu::loveu:super pomysł z tymi dwiema spineczkami:lol: fajne kucyki
  12. :shake: nie oczy, absolutnie!! tylke te włoski pod oczami które wyglądają na ciągle mokre. Dużo fajniej wygląda pyszczek:lol:
  13. Mejsi jest dokładnie w jej wieku i też dł 30 cm waży 3,350. A Aura ile waży bo mi to umknęło? Pozdrawiamy i chętnie zdjęcia oglądamy.:crazyeye:
  14. no nie , :shake: jak ktoś chce pluszaka do przytulania to powinien iść do zabawkowego. Czy ta psinka ma szanse zdrowo rosnąć??!! :angryy: Czy to będzie odporne i zdrowe psychicznie - z taką niską wagą??!!
  15. dysia-u

    Luśka & Mailo

    piękna LADY :crazyeye:
  16. dysia-u

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']I troszke domowych fociów [url]http://img140.imageshack.us/img140/490/obraz450tp2.jpg[/url] [/quote] obydwie blondi piękne
  17. :crazyeye: zrobiłam próbke z tą wodą utlenioną i wiecie że od razu widać efekty.:crazyeye:
  18. Byłam wczoraj z Mejsi do szczepienia. Waży 3,350 więc obesite jej dobrze robi. Mam pytanie czy odrobaczacie swoje yorusie co pół roku? u nas minęło pół roku i wet powiedział że to najwyższy czas na odrobaczanie :-o Dowiedziałam się natomiast że włoski pod oczami przemywane wodą utlenioną gubią zabarwienie powstałe po łzawieniu oczek :-o Przemywacie czy macie inny sposó[B]b :razz:[/B]
  19. [quote name='Pegaza']Witam:p a te legowisko nie za male jest albo na tej fotce tak wyszlo...:roll: ja tych cukierkow nie lubie wiec u mnie by przetrwaly lata heh[/quote] to jest jej dzienne lokum w którym lubi leżeć taka wtulona , a nocna budka jest w innym pokoju. Co do cukierków to Mejsi nie została :shake: osobiście przyłapana ale w legowisku był papierek po lasce choinkowej a jej mordka :crazyeye: wskazywała na spozycie...:eviltong:
  20. [quote name='Karolina&Lucky']Śliczny prezent dostała :loveu: Ooo... widzę,że u Was cukierki na choince <mniam> U nas nigdy nie przetrwają do świąt :diabloti:[/quote] też się bałam że nie przetrwają :evil_lol: a tymczasem wczoraj prosiłam dziatwe żeby objadali choinke bo będzie mniej do rozbierania . Szkoda że to już :placz:
  21. Ale ten FIDOREK :crazyeye: podobny do mojego Norka:multi:
  22. :crazyeye::crazyeye:ale ekstra :loveu:
  23. myśmy zamykali Mejsi kiedy była szczeniaczkiem w małym pokoiku oczywiście tylko na czas naszej nieobecności i wiecie że do dziś ona nie znosi tego pokoju. :evil_lol: Nigdy tam nie robi drzemki , nie zanosi swoich zabawek- uraz pozostał:shake:
  24. oj wesoło, wesoło :multi: znalazłam jeszcze jedna fotke świąteczną. Mejsi z nowym prezentem :crazyeye:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href="][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/3043/img7139vx2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img228/img7139vx2.jpg/1/"] [/URL]
  25. [url]http://i36.tinypic.com/25zim9t.jpg[/url] takie bezbronne maleństwo :loveu: Zdjęcie zedytowałam powinno być ok. Pozdrawiam i zapraszam do nas często
×
×
  • Create New...