Jump to content
Dogomania

dysia-u

Members
  • Posts

    6359
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dysia-u

  1. [quote name='Pegaza']Cze i jak tam dzis lepiej? a moze daj je jakis syropek..[/quote] nie moge bo nie wiem na co :shake: Dziewczyny ,jak ona zaczęła szczekać na listonosza to szok. Żadnej chrypki , pisku. Aniu dzięki za odwiedziny i troske. Ale nie mam lepszych wieści. Ta bezradność doprowadza mnie do szału.:angryy: Wzięłam ją dziś do miasta na zakupy i w rejs po sklepach/w torbie siedzi chętnie/ żeby jakoś wyrwać ją z tego marazmu. Było ok. Zainteresowana, grzeczna. Myślałam że po powrocie do domu zgłodnieje i coś wypije. Wchodzimy do domu a ona od razu myk do swojego legowiska. Luuuudzie :-( czy tylko psi psycholog coś pomoże?! Musze szukać innego weta bo te szmery nad krtanią które wymyślił to pewnie tak na odczepnego:placz:
  2. dysia-u

    Aksa i Tofi

    Ewuś gdzie jesteś? potrzebna mi jesteś :loveu:
  3. :loveu: dzięki za wsparcie :loveu: , jestem skołowana bo tak mi żal patrzec na nią
  4. :razz: ja wiem co to odruch wymiotny tylko nie moge go stwierdzić skoro ona nic do pyszczka nie bierze. Nie ma po czym ją naciągać.
  5. teraz to ni ścięty ni powieszony :shake: dalej ucieka od miski więc nie mogę stwierdzić czy ma odruch wymiotny , a głosu na razie nie ma zmienionego. Boje sie sama decydować co podać żeby nie pogorszyć:placz:
  6. [url]http://images35.fotosik.pl/57/f218633bc2a55d1a.jpg[/url] cała trójka cudna , ale ta w środku to miodzio :loveu:
  7. wróciłyśmy właśnie od weta. Wykluczył stanowczo ciąże urojoną bo po całkowitym usunięciu narządów/a nie podwiązaniu jajowodów/ przysadka nie pracuje, nie może mieć ciąży urojonej. Osłuchał sunie, zmierzył temp i jedyne co stwierdził to lekki szmer nad krtanią/o matko ,chyba dobrze powtarzam?!/gdyby miała odruchy wymiotne albo dziwny głos to musze wrócić bo świadczyło by to o inf.gardła. Ewuś twój Tosiek też miał chore gardziołko powiedz prosze jak u niego to wyglądało. My dopiero pierwszy raz mamy do czynienia z takim podejrzeniem.
  8. Witam , chciałam wtrącić swoje trzy grosze odnośnie ciąży urojonej. Moja 2letnia sunia york miała w sierpniu sterylke. Nie planowaliśmy małych bo i tak jest bez rodowodu ale główny powód zabiegu to były ciąże urojone. Miała je po każdej cieczce. Owszem obyło się bez mleka w sutkach ale podbrzusze było dość mocno opuchnięte.i raz nawet musiała dostać zastrzyk.Oprócz tego wszystkie objawy o których piszecie. Od sierpnia sunia zrobiła się taka wesoła , przytulasta. Nie gnębiły jej depresje i brak apetytu więc waga troche poszła w góre i dostawała karme dietetyczną. Aż do ostatniej soboty było ok. I znowu coś nie tak. Niej je, legowiska nie opuszcza, apatyczna. Myślałam że po zabiegu będzie po kłopocie ale widać że ten problem siedzi w "głowie". Odezwijcie się dogomaniacy z podobnym problemem.
  9. Ewcia może ja żle myśle , ale po zabiegu ciąża urojona to powinien być problem tylko /a może aż/ psychiki. Przed zabiegiem sutki były twarde i większe ,mleka na szczęście nie było. Teraz z "tymi sprawami" jest ok. Na dogo są suczki w większości wystawowe więc nie po zabiegu dlatego pewnie ten problem nie jest taki powszechny. Ale tak żal patrzeć na sunie która nagle straciła cały wigor. I co tu wet może skoro sutki w porzo.?
  10. wiesz co, te objawy jakoś dziwnie podobne do tych "urojonych" , tylko legowisko, zero jedzenia. Dziś to nawet cały dzień leży na tej wersalce na której leżakowała w "ciąży". No kurcze, a juz tak się cieszyłam że będzie kłopot z głowy bo zabieg też nas nerwów troche kosztował.:placz: No ale nie chce jeśc i nie widziałam żeby piła. Jak długo tak może?! O rany, a mnie się zachciewało drugiego siulka.
  11. :placz: dziewczyny doradżcie coś oprócz tego żeby iść do wet bo jak trzeba bedzie to wiadomo że pójde. Mejsi jest jakaś nieswoja. Nie je od soboty wieczora, nad ranem zwymiotowała /ale tylko raz/ nie ma biegunki , nos zimny więc pozornie wszystko jest ok. Siedzi u siebie w budce i nawet na dzwonek nie złości się:shake: Kurcze gdyby nie to że miała sterylke ... jak miała ciąze urojoną tez się tak zachowywała. No co, pójde do weta i co? Jakie na apatie może być lekarstwo. Kroplówka napewno nie jest jeszcze koniczna bo nie traci płynów ani z wymiotami ani biegunką. Ugotowałam ryżu z kurczaczkiem -tak na smak-ale też powąchała i w tył zwrot.Objawy przejedzenia? ale na obesite?! Idziemy na spacer /zawsze szaleje jak otwieram furtke teraz nie/ a ona z nosem przy ziemi i niucha całą drogę.Idzie grzecznie/dziwne/ i nie chce się jej biegać.:placz: Zasugerujcie coś , wiem że to trudne nie widząc psa ale każdy ma jakieś doświadczenia a ja mam raczej wątłe.
  12. [quote name='kamila.m']Jutro się postaram, bo dziś synusia urodziny mieliśmy i to Wiktor był dziś gwiazdą:loveu::loveu::loveu:[/quote] mój też ma dziś urodziny . 15 te . Kamilko dzięki za linka
  13. dysia-u

    Luśka & Mailo

    bingo :multi:
  14. Ewciaaaa nadajesz sie na tresera.:cool3: Byliśmy na filmie o psach z Bewrly.... ubaw po pachy , nie tylko dzieci ale my też. Nasza księżniczka została wycałowana kiedy wróciliśmy bo taka nas tęsknota wzięła...:multi:
  15. dysia-u

    Luśka & Mailo

    [url]http://img25.imageshack.us/img25/678/img2123cx3.jpg[/url] nie , no pewnie że Ineczke poznaje ale Palomki w wersji wystawowej :crazyeye: jeszcze nie znam
  16. dysia-u

    Aksa i Tofi

    [url]http://img87.imageshack.us/img87/3963/obraz618bj3.jpg[/url] cudne i takie zadbane :loveu: piękne mają włosy. A to zdjęcie to konkursowe:crazyeye: Ewcia dzięki. Zamówinie juz poszło. Zaczekamy z kąpielą na paczke :eviltong:
  17. ja też poprosze o linka , chce porównać a może jeszcze coś znajde. Ewcia przysłała mi linka ale jednego kosmetyku nie ma.:lol:
  18. dysia-u

    Luśka & Mailo

    pewnie z zazdrości to zrobił bo obie byłyście obfotografowane przez fanów:crazyeye: Iwonka, gratuluje i jestem pełna podziwu dla twojego zapału. Już się pewnie córcia nie ośmieli mówić że przezywasz jak mrówka...:shake: Jesteś na którymś ze zdjęć?
  19. dysia-u

    Aksa i Tofi

    [quote name='dysia-u']o rany kto to??? chyba mój pies !!!! oddawaj !!!!:crazyeye:[/QUOTE] [url]http://img110.imageshack.us/img110/3351/obraz572fs5.jpg[/url]
  20. dysia-u

    Aksa i Tofi

    o rany kto to??? chyba mój pies !!!! oddawaj !!!!:crazyeye:
  21. To wy chodzicie na film ??!!:shake: bo ja do kina :eviltong::eviltong: A tak na marginesie : co to za Cesiu? Ciekawe co mój wymyśli na walentynki? Ale spoko , on jest romantyczny no chyba ze tym raem nie będzie he he heh:eviltong:
  22. Ewcia koło kina jest taki duży sklep zoo. Rozejrze się może tam znajde te specyfiki a jak nie to strzele zamówienie.:lol:
  23. u nas prawdziwa wiosna. Dziś +10 st. Błoto po pachy no to jak tu spacerować. Mnie się nie chce , a pies też nie za bardzo zainteresowany.:shake: Oj chyba bioomet niekorzystny. :angryy: Jedziemy dziś do kina bo 15 to latek ma urodziny , póki wybiera kino z familią to się można jeszcze cieszyć:razz:
  24. a ja gdyby lubiła się choć na chwilke koło mnie zdrzemnąć . Ale nie , koło pańcia albo u siebie :angryy: nie to nie , łaski bez:eviltong:
  25. widzieliśći potargańca jak szykuje się do snu ? prosze oto on[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href="][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/3854/img7166ct3.jpg[/IMG][/URL] "> [URL="http://g.imageshack.us/img17/img7166ct3.jpg/1/"] [/URL]
×
×
  • Create New...