Jump to content
Dogomania

Nesjanna

Members
  • Posts

    1606
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nesjanna

  1. trzeba zrobić Sylwestra z urodzinami !!!
  2. Nesjanna

    Onka

    Maga napisała dzisiaj instrukcję i wszystkich uczyła : [COLOR=black][FONT=Verdana]1) wchodzi się tu: [URL="http://www.imageshack.us/"][COLOR=#800080]www.imageshack.us[/COLOR][/URL] 2) klika się przeglądaj 3) wybiera się zdjęcie 4) klika się 'host it' 5) po zaladowaniu strony kopjuje sie linka z okienka 'direst to image' (z prawej strony kazdego okienka widieje nazwa) 6) na Dogo w oknie odpowiedzi klika się w zółty kwadracik z piramidami 7) wkleja się tam link 8) klika się ok 9) i jesli nie ma się wiecej zdjec to sie wysyla odpowiedz 10) jesli ma sie wiecej zdjec nalezy czynnosc powtorzyc od punktu (2) - wczesniej klikajac w przegladarce 'wstecz'[/FONT][/COLOR]
  3. a gdzie masz zdjęcia z urodzin ???
  4. Melisa - moim zdaniem - powinnaś spróbować iść na wystawę ! zawsze może się udać sędziowe - to tylko ludzie, a oceny to nie koniec ani początek świata ja ze swoją grzywaczką na 2 wystawach mam oceny [U]tylko bardzo dobre[/U] a na innych ma CWC, a nawet na jednej zdobyła III lok na BIS-ie ! o czym tu mówić - trzeba chodzić i wystawiać - a do tego twoja sunia - taka sportsmenka !!!
  5. [quote name='Cockerek']Bognik, a mnie sie przypomniało że przecież Lhara też miała urodzinki :Cool!: więc :new-bday: Nesjanka, a ty myślałaś że ja 18 kończyłam? :roflt: 18-stka była była... ale już nieco czasu minęło. A od tej pory to już tylko ślepnę i głuchnę :lol:[/quote] no tak mi się wydawało, że było wcześniej napisane ..... ale no widzicie ślepa baba już ze mnie .... !!!! a co !!! - ja tam bym chciała mieć 18 żyło się wtedy ...:evil_lol:
  6. [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/908/trojka0tb.jpg[/IMG] OSTATNIE !!! ale się napracowałam ....ufff
  7. [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/764/ysaslolom0pn.jpg[/IMG][URL="http://img261.imageshack.us/img261/764/ysaslolom0pn.jpg"][/URL]
  8. [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/6307/hpim26821nn.jpg[/IMG][URL="http://img261.imageshack.us/img261/6307/hpim26821nn.jpg"][/URL]
  9. [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/7848/hpim26815dd.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://img286.imageshack.us/img286/8274/kirihop1jw.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://img286.imageshack.us/img286/8492/150805r9xk.jpg[/IMG] udało się ??? chyba tak !!! zdjęcia Melisy
  12. dzięki :oops: :oops: :lol: :lol:
  13. :oops: no ja to nie pamiętam kiedy to było za to pamiętam jak było !!!
  14. nio !!! to Madzia takie cudeńka robi - spryciara !!! kto mi powie jaka wielkość zdjęć jest dopuszczalna ???
  15. aaaaa Wind - czuwa ....
  16. luuuudzie !!! teraz mialaś 18 i już zamężna jesteś ?????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  17. Maga - dzięki !! zobaczcie wszyscy mam obrazeczek - to dzięki Madzi :lol: :lol: teraz jeszcze pasek ...
  18. oczywiście miało być "piękna TA biała panienka" = ale ja dzisiaj takie byki robię ...:oops:
  19. Melisa - prześlij - ja spróbuję
  20. Melisa - a ja tam bym chętnie ją zobaczyla może przyślesz mi e-mailem jakieś zdjęcie ?
  21. ktoś tu miał urodziny ....??? :new-bday: wszystkiego najlepszego !!! i oczywiście Szczęśliwego Nowego Roku - dla wszystkich :multi: - piękna na biała panienka :lol:
  22. Melisa - jak na mój gust - suczka wcale nie jest brzydka ....
  23. Nesjanna

    Onka

    Draczyn - mów do mnie jeszcze :shake: :crazyeye:
  24. Nesjanna

    Onka

    Draczyn - po co tak drastycznie ...??? myślę, że ktoś się znajdzie ....:cool3:
  25. Nesjanna

    Onka

    [INDENT][quote name='maga18']moje sa tu: [URL="http://www.daminet.pl/~ravenq/grzywacze/galeriarazem/lipiec05.html"]http://www.daminet.pl/~ravenq/grzywacze/galeriarazem/lipiec05.html[/URL][/quote] Maga - zawsze z klasą !!!:kciuki: a ja najpierw muszę się nauczyć zmniejszać zdjęcia - kto mi pomoże ?? [/INDENT]
×
×
  • Create New...