[quote name='Cockerek']Bognik, a mnie sie przypomniało że przecież Lhara też miała urodzinki :Cool!: więc :new-bday:
Nesjanka, a ty myślałaś że ja 18 kończyłam? :roflt: 18-stka była była... ale już nieco czasu minęło. A od tej pory to już tylko ślepnę i głuchnę :lol:[/quote]
no tak mi się wydawało, że było wcześniej napisane .....
ale no widzicie ślepa baba już ze mnie .... !!!!
a co !!! - ja tam bym chciała mieć 18
żyło się wtedy ...:evil_lol: