[B][I][COLOR=navy][FONT='Bookman Old Style']Maga: :D [/FONT][/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=navy][FONT='Bookman Old Style'][/FONT][/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=navy][FONT='Bookman Old Style']a oto fragment z wzorca dot zgryzu: [/FONT][/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=navy][FONT='Bookman Old Style'][/FONT][/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=navy][FONT='Bookman Old Style']Zgryz: [/FONT][/COLOR][/I][/B][I][COLOR=navy][FONT='Bookman Old Style']Szczęki mocne, z doskonałym równym zgryzem nożycowym, tzn. górne zęby ściśle zachodzą na zęby dolne, osadzone równo w łukach.[/FONT][/COLOR][/I]
[I][COLOR=navy][FONT='Bookman Old Style']Całkowity lub częściowy brak przedtrzonowców, braki i zmiany w uzębieniu wiążą się z genem bezwłosowości, który stymuluje wzrost słabych i cienkich zębów ze słabym szkliwem, a więc jakość uzębienia i wszelkiego rodzaju braki nie mogą decydować przy sędziowaniu tej rasy.[/FONT][/COLOR][/I]
[I][COLOR=navy][FONT='Bookman Old Style']Dyskwalifikacja: duży przodozgryz.[/FONT][/COLOR][/I]