Jump to content
Dogomania

clo

Members
  • Posts

    3742
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clo

  1. to o zdjecia trzeba sie do mori usmiechnac:)
  2. moana dziekuje za allegro!tekst to mysle,ze mozna wziac z 1 strony fizi plus dodac opis z dt od reni:)
  3. ihabe jestem:)!no cudny psina serio:)cos trzeba zadzialac dzis juz padam z nog bo spalam dzi ze 2 h pewnie..ale jutro obiecuje cos kombinowac:)
  4. a ja jak zwykle dziekuje wszystkim zaangazowanym w pilkarza i pomoc mu!!kazdemu po kolei!!i fiziu tobie tez ogromnie bo ty zawsze lapiesz te spontaniczne pomysly,decyzje;)i truskawie,ze tak szybko zalatwia wszystko potrzebne w schronie:) ihabe b.milo bylo Cie poznac osobiscie:))mam nadzieje,ze transport hebanka 26 nadal aktulany jutro bym pozwolila sobie do ciebie zadzwonic poustalac co i jak:) a reni dziekuje za dodatkowe 10kg;P masy..bo jak zwykle uraczyla mnie cudnym ciastem!!i no..juz cale zjedzone:roll::oops:
  5. nie zastapiona fizia!!!dziekuje!!pilkarzyk skradl mi serce;)jest cudny i naprawde rozmiar mini nadaje sie na kolanka na zdjeciach wyglada na duzo wiekszego niz w rzeczywistosci;)siega do polowy lydki,zdecydowanie ponizej kolana jest sliczny troche przypomina z pyszczka collie i sierscia tez:)trzeba go intensywnie oglaszac taki cudak nie powinien dlugo czekac:) kto zrobi pieknisiowi allegro? pilkarzyk pilnie zbiera rowniez na hotelik deklaracje:)mam nadzieje,ze cioteczki ktroe lozyly na kajunie zgodza sie dalej lozyc na pilkarzyka:)
  6. no niezly kompromis musze przyznac niezly;)sluchajcie dziewczyny ja tez uwazam ze, najlepiej by mu bylo u reni ale nie wiadomo kiedy u reni sie miejsce zwolni po tosi..w kazdym razie uwazam,ze do mori mozna napisac bo mysle,ze sie zgodzi a wtedy juz ja dzerego dowioze jakos z gosia chyba,ze moze ktos tosienke wreszcie wypatrzy no ale w kazdym razie moria czeka na sygnal od was i decyzje
  7. cudownie!lajka niech sie ktos wreszzcie ruszy i zadzwoni po ciebie!lajeczka allegro wyroznione ma caly czas?i wszystkie inne ogloszenia?ktos ja wypatrzy wierze w to..ale jeszcze chwila ona dopiero sie u mori pokazuje i rozwija skrzydla:)
  8. no to bedziemy na gufiaka bezarki robic i tyle;)trzeba tez sie porzadnie zabarc za to pw i mysle,ze sie jesczez stale deklaracje zbiora..co do plebani ihabe to moze to dobry pomysl tylko kurce jak takowa znalezc..?albo moze jakas starsza osoba dla gufisia ktorej powolne spacerki z psiakiem dobrze zrobia a gufis bedzie sobie przy nozce dreptal?
  9. no to miala labka szczescie alfabio,ze na ciebie trafilo..ehh niestety ludzie czesto sie nie znaja i lekcewaza takie objawy..a tu wystarczy sie kilka minut spoznic i juz by bylo po psiaku:( ja pamietam jak bylo z moim guciem..tez niby nic a tu sie okazalao ,ze jesczez godzinka ,dwie i byloby za pozno:(
  10. chleb z mlekiem to dlatego ,ze renia mowila ,ze czasami podawala zorrusiowi buleczke rozmoczona w mleczku i panstwo tez dlatego mu daja,wedlinka to pewnie ze swiat ogolnie widzialam dla zorrusia zapas suchej karmy i mysle,ze ma tez cos gotowanego do jedzenia.wydaje mi sie,ze bez obaw zle mu tam nie jest;)
  11. no wlasnie ,wlasnie czekamy na wiesci czy sie udalo bo to szogunek juz musi pakowac manele;)
  12. no juz jestem jestem:))wiec tak...kajunia juz w domku nowym :)panstwo maja wyslac umowe adopcyjna do schroniska.oglnie sa w niej zakochani po uszy:)pani juz wczoraj i dzis dzwonila ,chce sie umawiac na spacer itd mowi ,ze kaja to sama slodycz..cwaniara spala z pania w lozku:mad::diabloti: chodzi za nia krok w krok i Pani twierdzi,,ze juz wszystkim domownikom skradla serce..ale pozyjemy zobaczymy;)ja z Pania zostane w kontakcie:)jutro idzie do weta ja doszczepic no i jak kajunia podrosnie to sterylka od razu:)z warunkow jakie zaobserwowalam w mieszkaniu to czyste,zadbane,przytulne powinno byc ok widzialam zdjecia poprzedniego psiaka ,zapasiony grubasek ,wygladal na szczesliwego umarl ze starosci panstwo rok sie z tym godzili wiec mysle,ze kaja trafila dobrze:))no ale bedziemy czekac na relacje:)i postaram sie zdobyc zdjecia jakos za pewien czas:)meczacy to byl dzien ciezko bylo mi sie rozstac z tym malenstwem naszym ale mam nadzieje,ze bedzie szczesliwa:)jest tylko jeden problem u reni zachowywala czystosc w domku u panstwa niestety posikuje i kupki tez juz 2 zrobila mimo,ze juz pani jak z nia gadalam ok 14 to byla z nia na 4 spacerach od rana..no ale beda sobie probowali dac z tym rade ,powiedzialam zeby za kazde zalatwianie sie na dworze dawala nagrode:) prosze tez wszystkich sponsorow kajuni o przeniesienie deklaracji na pilkarza ktory zastapil teraz nasza malutka w dt u reni:)mam nadzieje,ze sie zgodzicie:)
  13. no nareszcie dotarlam:)wybaczcie ale wczorajwrocilam do domu o 3 nad ranem bo mielismy remanent w pracy z pracownikami i wogole no mega meksyk plus te rozwozenie psiakow..ale wszystko sie udalo:)zakochalam sie w pilkarzu:)cudo nie pies!!trzeba mu szybciutko zalozyc watek fiziu?:)sie usmiecham o to do Ciebie:P rozmawialam dzis z renia pilkarzyk juz wykapany,wyciety z dredow;)na szczescie chudziutki nie jest ani zabidzony ale boji sie wszystkiego renia mowi ,ze to cudo pies ja tez tak uwazam ale narazie jakikolwiek szybki ruch reki i panika..biedactwo ale mysle,ze odjdzie do siebie szybko renia mowi,ze jest tak delikatny jakby go nie bylo istne zloto:)mi piszczal w drodze na poczatku strasznie ale potem sie juz polozyl i grzecznie jechal:) no ja czekam na watek z niecierpliwoscia no i kazdego kto dawal pieniazki na nasza kajke to oczywiscie z calego serca prosze o przeniesienie deklaracji na pilkarzyka:)a co tam u kajuni pisze na watku kajuni juz;)
  14. juz napisalam panu,ze lepiej by nie puszczali zorrusia nigdzie na otwartym terenie tylko u siebie w ogrodzie a tak to na smyczy mam nadzieje,ze tak bedzie:)lepiej i bezpieczniej dla kazdego:)
  15. hura pilkarz jutro wyrusza;)jednak pilkarz meskie imie dla chlopaczka jak sie okazuje;)a tu na sile sie z niego abbe robilo:P ja niesmialo przypominam o moim kovu...czy jest?:)
  16. dziewczyny moria prosi zebyscie skontaktowaly sie z nia w sprawie dzerego.pilne.mowilam jej ze dzery ma pobyt oplacony przez pokerowa skontaktujcie sie prosze to moze dzerego los sie wkrotce odmieni?
  17. cudowne allegro ktos musi lajeczke wypatrzyc:)!
  18. nie no..ktos sie w koncu na gufiaka skusic musi nie ma innej opcji;)
  19. Hebanos zacznij odliczanie;)jutro dogram z transportem co i jak:)mynia mi napisala,ze teraz sie przeprowadza juz do nowego mieszkania wiec hebanek od razu na nowe salony sie wprosi oby grzecznie sie w domku zachowywal;)
  20. to szogun we wtorek bedzie ciachany si?
  21. no kajus juz jutro w nowym domu i to na stale..tesciowa sie zaplacze reni chyba;p
  22. acha ok..not o trzeba mala szybko na parwo i nosowke zaszczepic bo to dla szczeniorkow grozne strasznie:(zreszta nie tylko dla szczeniorkow..
  23. no lajunia jak tam sie u mori miewasz?:)grzeczna jestes moze chociaz ty z calego tego naszego trio..;Plajeczka moze dzis ktos cie wypatrzy:)
  24. kurcze..no moe sie ktos skuci na gufiaka w koncu..
  25. jest najfajniejsza zgadza sie super sunka na zywo!!dziewczyny zapytalam tez morie o miejsce dla dzerego czy ktoras moze sie z nia skontaktowac dokladniej jej dzerego opisac co i jak?bo u mori chyba mialby miejsce na juz ale to musicie do niej napisac jeszcze
×
×
  • Create New...