o kurcze to zle:(((
moj dj piekny.....obiecuje ,ze bedziesz nastepny do hotelu...
bernardynke trzeba pilnie oglaszac!ale sterylka musi byc warunkiem adopcji...bo pseudo sie napewno po nia chetnie pojawia..dlatego w ogloszeniach nie podawalabym gdzie dokladnie przebywa...najpierw mocne odpytanie i sprawdzenie rodziny..
dorcass mam do ciebie prosbe o kilka allegro;)dla divusi naszej cudnej cayenne szczeniorki no i frania?:)))a i pilkarzykowi tez by sie przydalo oczywiscie dorzuce do wyroznien itd jesli trzeba:)