Jump to content
Dogomania

clo

Members
  • Posts

    3742
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clo

  1. nie nie ja juz rozmawialam z Pania i z moria i po dlugich perturbacjach lajka zostaje w swoim nowym domku.A pani musze wyslac umowe najpierw poczta i odesle do schroniska
  2. ale cudownie:))no i hebanek tez w domu!!oby tak dalej moze dobijemy do 100 w tym roku?:P
  3. Dj blaga o wsparcie na hotelik..czy ktos dorzuci choc zlotowke dla mojego pieknisia?
  4. wiosna a uwazasz,ze mozna juz maluch oglaszac?
  5. oby tylko dobry dom a nie jakis pseudo..lub co gorsza do walk..domy dla astow trzeba sprawdzac szczegolnie...
  6. moj piekny DJ prosi o ogloszenia:)!i zbiera,zbiera na hotelik....
  7. CloPsiki...no pieknie..;P moje psiaki musza byc rozrywkowe;P
  8. mocno ,mocno oglaszamy gufiaka!dom sie musi znalezc!:)
  9. frano do gory!!!mam nadzieje,ze wkrotce cie ktos wypatrzy!:)
  10. moj piekny DJ:))! ihabe serdeczne dzieki za dowiezienie malej!!!!!jestescie z mezem najkochansi!!
  11. cudownie dogo dziekujemy!!!
  12. max pieknoto znajdziemy ci dom najlepszy!!!!
  13. DJ kochanie w gore..trzeba sciagnac tu ludzi i na hotelik ci zebrac kase...pieknie prosze...
  14. moj ukochany DJ!:))))))fiziu dziekuje za watek!blagam o wsparcie dlatego psiaka...mamy mejsce w hoteliku ale nie mamy juz funduszy by go wyciagnac..a on bardzo czeka..jest to psiak ktory bardzo szczegolnie lezy mi na sercu...dlatego z calych sil prosze kazdego kto moze pomoc i dorzucic choc zlotowke..
  15. ja tez dzieki takim domo wciaz mam sile walczyc:))zorro nie mogl trafic lepiej a ja nie umiem nawet wyrazic wdziecznosci swojej dla calej rodziny zorra!
  16. i brawo moj pikusiu takim masz byc grzecznym chlopcem;) renia zajrzyj na watek zorrusia i zobacz jaki szczesliwy chlopak:)
  17. cudownie!!!!brawo!!!:multi::multi::multi:
  18. no wlasnie myslalam zeby charytatywnie np tvn 24 zapytac czy cos..albo tvn warszawa chociaz..oni ogolnie tvn sie dosc interesuje jesli chodzi o tematy zwierzat..moze wspomoga..albo chociaz baner na stronie umieszcza..zawsze warto spytac..tak mi sie wydaje..
  19. super dzieki!!!!
  20. i ja sie melduje:))tez mam w hoteliku dziadeczka gufiaka;)i jak odzyl niesamowicie:)!siekowa cudny plakat!trzeba jakos akcje rozreklamowac..moe cos z tv..?
  21. o kurcze to zle:((( moj dj piekny.....obiecuje ,ze bedziesz nastepny do hotelu... bernardynke trzeba pilnie oglaszac!ale sterylka musi byc warunkiem adopcji...bo pseudo sie napewno po nia chetnie pojawia..dlatego w ogloszeniach nie podawalabym gdzie dokladnie przebywa...najpierw mocne odpytanie i sprawdzenie rodziny.. dorcass mam do ciebie prosbe o kilka allegro;)dla divusi naszej cudnej cayenne szczeniorki no i frania?:)))a i pilkarzykowi tez by sie przydalo oczywiscie dorzuce do wyroznien itd jesli trzeba:)
  22. odp;)) czy naprawde nikt nie moze nas wspomoc z cayenne?
  23. dziewczyny blagam..zorganizujmy dla misia jakis dt...jak ten gnojek na niego trafi..tam nie jest bezpiecznie...gandzia..a nie mozesz go nie wiem gdziekowliek przetrzymac zeby byl w zakmnieciu tzn..zeby obcy ludzie sie do niego nie dobrali...prosze..to tak kochany psiak..a moglabys go tak odizolowac?a my postaramys ie zorganizowac szybko tymczas..
  24. bardzo bardzo prosimy o wsparcie!!cayenne zbiera na hotelik bo nie ma zadnych deklaracji a juz ma duzy dlug..dlatego prosze o rozsylanie pw...czy ktos pomoze??z pw?cayenne prosi tez o ogloszenia!allegro itd..
  25. dorcass allegro frania wygaslo czy mozna sie do ciebie usmiechnac o jeszcze?:)))) wiosna cudne wiesci!wesolo macie z naszym szorsciuchem;)
×
×
  • Create New...