dziewczyny ja moge kapselka gdzie nawet tak do ok 60-100km od warszawy odebrac jakby ktos podwozil tyle,ze nie moge w czwartek i nie za bardzo weekend bo wtedy mam full pracy:(ale kazdy iny dzien tego tygodnia bylby super!ja nie wiem tylko do kogo pisac jesli chodzi o transport bo jak juz mowilam na pw truskawie nie jestem jeszcze w dogo bardzo biegla..do transportu /paliwa moglabym tez cos dorzucic poprostu bardzo chce by juz jak najszybciej sie tu znalazl bo te zdjecia zrobione przez fizie to az wyc sie chce jaki on biedny:((