Jump to content
Dogomania

Foxowa

Members
  • Posts

    3224
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Foxowa

  1. Wiesz ja tylko nałożyłam on wybrał xD.
  2. Kobiet o wiek się nie pyta :diabloti:, nie no mam 13 lat ;).
  3. Śliczna psinka, a czyjego kapcia gryzie :diabloti:? Nie martw się ja też jestem chora... grypa żołądkowa :-(.
  4. Hej ciotka fajnie że u zawitałaś. Dodaj nowe fotki ;).
  5. Chorzelów to ode mnie 15 min szybkim krokiem ;). Wpaść zawsze można nawet do Rzeszowa xD.
  6. Ona jest śliczna ale czekam na nowe fotki :diabloti:, bo inaczej :mad:. :razz:
  7. Nera czasem jestem w Rzeszowie bo to 60 km ode mnie ale zawsze tylko przejazdem ;).
  8. Ciastek Tosi prawie wcale nie widać :mad:. Więcej fot proszę. [SIZE=1]ps. Zapraszam na nowe fotki do Fuksa.[/SIZE]
  9. Ja będę jechać 23 grudnia do klinika sama z sobą. Więc mogłabym wziąć. Po klinice mogłabym zawieść.
  10. Mówisz, masz :cool3:.[U] [img]http://images49.fotosik.pl/37/6d8ee6dfe0e776d3med.jpg[/img] Tylko nie mówcie że ja w coś go ubrałam XD [img]http://images26.fotosik.pl/301/db6b06f0e11c78a6.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/301/cc9d3110655e82ad.jpg[/img] [/U]
  11. Troszkę starszych fotek. [img]http://images33.fotosik.pl/416/a91dcef3373033b7med.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/411/18231c89de428893med.jpg[/img] [img]http://images48.fotosik.pl/36/ef86c89312bc1449.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/411/2046f5066bd921c3med.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/411/a2d11fefcb2bc983.jpg[/img] Więcej później.
  12. [IMG]http://images46.fotosik.pl/34/57111ae4300d89aa.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/412/97af1d4388d17b66med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/34/8bcf7ba6dc2a3103med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/34/5c2f39e226f00e88.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/34/36ced797b80c0177med.jpg[/IMG]
  13. To super że adopcje idą :multi:. Podobno jest jakaś mała milutka sunia. Bo dzwonili do babci jak się czuje Nuka w nowym domu i czy nie miałaby kogoś na sunie podobną do Nuki. A co do Nuki to tak się słucha że czasem mi pod nogi wchodzi :cool3:.
  14. Foxowa

    TRYMOWANIE

    Hmm... geira nie miałam takiego problemu mój był tylko strzyżony ale zacznę go trymować bo zarósł mi trochę. Sierść ma nawet fajną tylko ma loczki.
  15. [img]http://images33.fotosik.pl/400/f9ddc7f1ba6a8d20med.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/28/1d1f58a609606671med.jpg[/img] Więcej później ^^.
  16. A mam pytanie czy Roma jest przy budzie na wybiegu? A co do Nuki to super ale do mnie się przyzwyczaiła i wszędzie za mną chodziła, ale jak babcia z nią wyszła to do wszystkich dziewczyn skakała.
  17. Od dziś u mojej babci zamieszkała Mała Czarna ale już Nuka. Dziś pojechaliśmy po nią i jest^^. [img]http://images31.fotosik.pl/395/91a792275238b77fmed.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/400/1eb59c734195f85bmed.jpg[/img] [img]http://images35.fotosik.pl/28/d2335dc9eb9d7645med.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/28/453744e925918a5d.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/394/0dd6f64e8544dbf1med.jpg[/img]
  18. Nie można bo niema na to warunków. Ulka będziesz szczęśliwa Czarna od 11 jest u nas, tzn. u mojej babci. Ma teraz na imię Nuka. Jej fotki w nowym domciu. [img]http://images31.fotosik.pl/395/91a792275238b77fmed.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/400/1eb59c734195f85bmed.jpg[/img] [img]http://images35.fotosik.pl/28/d2335dc9eb9d7645med.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/28/453744e925918a5d.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/394/0dd6f64e8544dbf1med.jpg[/img]
  19. [quote name='Ulka18']Foxowa, adoptujecie Mala Czarna? Babcia sie zdecydowala? Napisz jak wypadla wizyta w schronisku, czy bardzo to bylo smutne przezycie....[/quote] Jedziemy po Małą Czarną w niedziele. Wizyta była świetna najlepiej mnie przywitała Dorota, tak się cieszyła licała mnie i gryzła dla zabawy. Tylko jak wystawiałam rękę do szczeniaków i obojętnie do jakich każdy się pchał do głaskania. Każdy chciał być najważniejszy i żeby to on był u mnie na kolanach ^^. Ale jak wsiadałam do auta każdy szczekał do nas. Tak mi się ciężko zrobiło na sercu. Chciałabym być wolontariuszką ale niestety nie można.
  20. Świetne są chyba widziałam już jak byłam zobaczyć sunię. Moja babcia jest zachwycona tylko jak śnieg będzie to ja będę miała 3 psy :roll:. Ale w przyszłym tygodniu jeszcze zadzwonimy albo przyjedziemy ;).
  21. Chodzi o to aby znalazły domy, a jak będą większe żeby dobrze trafiły :cool3:.
  22. One są cudowne :loveu:. Ale niestety tylko mogę podnieść :placz:. Szczeniaczki znajdziecie swoje domy.
  23. Dziękuje bardzo Ulka18 śliczna ona jest może dziś znajdzie domek ^^. Jedziemy po 15.
  24. [img]http://images37.fotosik.pl/27/dec812b1a2a6f8f3med.jpg[/img] [img]http://images48.fotosik.pl/26/a533233092f36caf.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/27/7969e2c13643647dmed.jpg[/img] [img]http://images48.fotosik.pl/26/1807dc7d015d09a4.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/27/5aad37ed102fe3f4med.jpg[/img] Dziękujemy ;)
  25. Kurcze może bym miała dom ale nie chcą szczeniaczka... Zdechł znajomym pies ale chcą wziąć jakiegoś w potrzebie starszego. Jak ktoś mógł być tak bez serca. Nie rozumiem takich osób...:shake:
×
×
  • Create New...