-
Posts
3224 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Foxowa
-
Hej ciotka fajnie że u zawitałaś. Dodaj nowe fotki ;).
-
Ciastek Tosi prawie wcale nie widać :mad:. Więcej fot proszę. [SIZE=1]ps. Zapraszam na nowe fotki do Fuksa.[/SIZE]
-
Ja będę jechać 23 grudnia do klinika sama z sobą. Więc mogłabym wziąć. Po klinice mogłabym zawieść.
-
Mówisz, masz :cool3:.[U] [img]http://images49.fotosik.pl/37/6d8ee6dfe0e776d3med.jpg[/img] Tylko nie mówcie że ja w coś go ubrałam XD [img]http://images26.fotosik.pl/301/db6b06f0e11c78a6.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/301/cc9d3110655e82ad.jpg[/img] [/U]
-
Troszkę starszych fotek. [img]http://images33.fotosik.pl/416/a91dcef3373033b7med.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/411/18231c89de428893med.jpg[/img] [img]http://images48.fotosik.pl/36/ef86c89312bc1449.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/411/2046f5066bd921c3med.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/411/a2d11fefcb2bc983.jpg[/img] Więcej później.
-
[IMG]http://images46.fotosik.pl/34/57111ae4300d89aa.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/412/97af1d4388d17b66med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/34/8bcf7ba6dc2a3103med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/34/5c2f39e226f00e88.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/34/36ced797b80c0177med.jpg[/IMG]
-
To super że adopcje idą :multi:. Podobno jest jakaś mała milutka sunia. Bo dzwonili do babci jak się czuje Nuka w nowym domu i czy nie miałaby kogoś na sunie podobną do Nuki. A co do Nuki to tak się słucha że czasem mi pod nogi wchodzi :cool3:.
-
Hmm... geira nie miałam takiego problemu mój był tylko strzyżony ale zacznę go trymować bo zarósł mi trochę. Sierść ma nawet fajną tylko ma loczki.
-
[img]http://images33.fotosik.pl/400/f9ddc7f1ba6a8d20med.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/28/1d1f58a609606671med.jpg[/img] Więcej później ^^.
-
A mam pytanie czy Roma jest przy budzie na wybiegu? A co do Nuki to super ale do mnie się przyzwyczaiła i wszędzie za mną chodziła, ale jak babcia z nią wyszła to do wszystkich dziewczyn skakała.
-
Od dziś u mojej babci zamieszkała Mała Czarna ale już Nuka. Dziś pojechaliśmy po nią i jest^^. [img]http://images31.fotosik.pl/395/91a792275238b77fmed.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/400/1eb59c734195f85bmed.jpg[/img] [img]http://images35.fotosik.pl/28/d2335dc9eb9d7645med.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/28/453744e925918a5d.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/394/0dd6f64e8544dbf1med.jpg[/img]
-
Nie można bo niema na to warunków. Ulka będziesz szczęśliwa Czarna od 11 jest u nas, tzn. u mojej babci. Ma teraz na imię Nuka. Jej fotki w nowym domciu. [img]http://images31.fotosik.pl/395/91a792275238b77fmed.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/400/1eb59c734195f85bmed.jpg[/img] [img]http://images35.fotosik.pl/28/d2335dc9eb9d7645med.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/28/453744e925918a5d.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/394/0dd6f64e8544dbf1med.jpg[/img]
-
[quote name='Ulka18']Foxowa, adoptujecie Mala Czarna? Babcia sie zdecydowala? Napisz jak wypadla wizyta w schronisku, czy bardzo to bylo smutne przezycie....[/quote] Jedziemy po Małą Czarną w niedziele. Wizyta była świetna najlepiej mnie przywitała Dorota, tak się cieszyła licała mnie i gryzła dla zabawy. Tylko jak wystawiałam rękę do szczeniaków i obojętnie do jakich każdy się pchał do głaskania. Każdy chciał być najważniejszy i żeby to on był u mnie na kolanach ^^. Ale jak wsiadałam do auta każdy szczekał do nas. Tak mi się ciężko zrobiło na sercu. Chciałabym być wolontariuszką ale niestety nie można.
-
Świetne są chyba widziałam już jak byłam zobaczyć sunię. Moja babcia jest zachwycona tylko jak śnieg będzie to ja będę miała 3 psy :roll:. Ale w przyszłym tygodniu jeszcze zadzwonimy albo przyjedziemy ;).
-
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
Foxowa replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
Chodzi o to aby znalazły domy, a jak będą większe żeby dobrze trafiły :cool3:. -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
Foxowa replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
One są cudowne :loveu:. Ale niestety tylko mogę podnieść :placz:. Szczeniaczki znajdziecie swoje domy. -
Dziękuje bardzo Ulka18 śliczna ona jest może dziś znajdzie domek ^^. Jedziemy po 15.
-
[img]http://images37.fotosik.pl/27/dec812b1a2a6f8f3med.jpg[/img] [img]http://images48.fotosik.pl/26/a533233092f36caf.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/27/7969e2c13643647dmed.jpg[/img] [img]http://images48.fotosik.pl/26/1807dc7d015d09a4.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/27/5aad37ed102fe3f4med.jpg[/img] Dziękujemy ;)
-
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
Foxowa replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
Kurcze może bym miała dom ale nie chcą szczeniaczka... Zdechł znajomym pies ale chcą wziąć jakiegoś w potrzebie starszego. Jak ktoś mógł być tak bez serca. Nie rozumiem takich osób...:shake: