-
Posts
524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kokosek
-
[quote name='kaho'] Kurcze, zdaje się że również powinnam Holluni zrobić taką przyjemność :razz: - aż miło patrzeć:lol:.[/QUOTE] :loveu: po kości nie został nawet maleńki kawałek, podłoga wylizana, a mały po jedzeniu poszedł grzecznie spać. Idealne zajęcia dla psa :diabloti:
-
[quote name='niunka04']Fajny taki spacer i to jeszcze z psami;)[/QUOTE] psy na takim spacerze to podstawa :evil_lol: dziasiaj z okazji zbliżających się Walentynek Kokos dotał kość, ucieszony przystąpił do konsumpcji :crazyeye: [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/3054/dscn0739m.jpg[/IMG] a tak wygląda jedzenie kośći w 16 klatach (rozmazane bo "bardzoszybkotrzebajeśćżebyniktCiniezjadł":diabloti: ) [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/720/dscn0751.jpg [/IMG]
-
w niedzielę wybraliśmy się na spacer nad Wartę. Było mroźnie, śnieżnie i wesoło. Za fotki z tej wyprawy dziękujemy Panu Fotografowi :) Ekipa spacerowa [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/7652/dsc46882935.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9247/dsc46082898.jpg[/IMG] Małe czarne z uwagi na duży śnieg i duże psy nie ganiało jak cała reszta, wróciło do domu zadowolone i padnięte :)
-
niedzielny, nadwarciański spacer był świetny :)
-
a ma ktoś jakieś namiary na Kołobrzeg bo wybieram się na weekend na przełomie lutego/marca i chciałabym trafić do miejsca przyjaznego psom ;)
-
szybkiego powrotu do zdrowia, życzymy
-
[quote name='Tośka_m']Mmmm... jakiż piękny czarny piesek na... białym ;) śniegu![/QUOTE] Jak dobrze, że są w śród nas daltoniści :P
-
[quote name='Izabela124.']Ważne, że wogóle jakieś fotki są ;)[/QUOTE] specjalnie dla Ciebie na śnieżnej drodze :) [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/4581/zima3.jpg[/IMG]
-
[quote name='kaho'][URL]http://img202.imageshack.us/img202/5125/zima2u.jpg[/URL] Piekny jest:loveu::loveu::loveu:. A na wiosne tez czekamy z utesknieniem - to moja ulubiona pora roku :loveu:.[/QUOTE] :) do wiosny jeszcze daleko...
-
zdublowany post :angryy:
-
z serii zimowych fotek :) pogoda jest przepiękna słonecznie, mroźnie i biało, więc nie pozostaje nic innego jak zabrać "małe czarne" na spacer oto efekty :cool3: [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/8461/zimak.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/5125/zima2u.jpg[/IMG] wiem wiem - nie ma jak niebieski śnieg :eviltong:
-
[quote name='kaho']Cosik nie ma zdjec z trenignow - skonczyly sie?[/QUOTE] nieee tylko ze względu na zalegający śnieg - treningi są zawieszone. Czekamy na wiosnę z utęsknieieniem :lol:
-
Gratulacje Ewka ;)
-
[quote name='Tośka_m']Pan Fotograf? A Pani Fotograf to co? pffff, foch![/QUOTE] Pani Fotograf jeszcze bardziej zaprzyjaźniona :oops: ale tym razem to Pan Fotograf pstrykał, a Pani spacerowała z Loczkiem i resztą zapsionego towarzystwa :p
-
[quote name='Izabela124.']Zarąbiste są te fotki :)[/QUOTE] wiem, wiem - nie ma jak zaprzyjaźniony Pan Fotograf :)
-
[quote name='kaho']Tak, ale w mieście czystego śniegu raczej nie uświecisz :([/QUOTE] u nas chwilowo czystego śniegu nie brakuje :) nie ma błota pośniegowego tylko biały puszek
-
[quote name='ewka i haker'] [url]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/zima2009/park%20stycznien/_DSC1423.jpg[/url] [url]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/zima2009/park%20stycznien/_DSC1422.jpg[/url] ..........[/QUOTE] Dziękujemy za fotki ze śnieżnego treningu :multi:
-
[quote name='kaho']Qrcze, mam juz dosc zimy w miescie :angryy::angryy::angryy:, dzis wrocilysmy z porannego spaceru nie dosc, ze jak dwa balwany (choc u Holly to juz standard:evil_lol:) to dodatkowo wymeczone - zaden plug chyba nie odwiedzal mojej okolicy :mad::angryy:i trzeba bylo sie przebijac przez sniezne zaspy aby w ogole dojsc do parku. .[/QUOTE] Uroki zimy :cool3: i pamietaj ZIMA zawsze zaskoczy drogowców :diabloti: chociaż ja wolę warstwę śniegu niż breję z soli, piasku i śniegu
-
[quote name='kaho']Super zdjecie [URL]http://img259.imageshack.us/img259/6392/dsc19620075.jpg[/URL] - zazdroszcze wspolnych spacerow;).[/QUOTE] wspólne spacery to jest to co Kokoski lubią najbardziej [QUOTE][B]ewka i haker[/B] ale super mieliście spacer[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] może następnym razem dołaczymy[/QUOTE] zapraszamy :)
-
[quote name='Tośka_m']No przecież mówiłam, że dziś będą :P Tylko że imageshack od wczoraj nie chce ze mną współpracować, wr...[/QUOTE] skoro fotki są to należy się chociaż krótki komentarz :evil_lol: Jak widać wczoraj wybraliśmy się ekipą na spacer :cool3: Krótkie przedstawienie mrozoodpornych psów: [B]Caius[/B]- 11 miesięczny hovek, którego ulubionym zajęciem jest bawić się i nakłaniać do wspólnych szaleństw każdego towarzysza spaceru (niezależnie od różnicy mas) [B]Frodo[/B]- jak na setera przystało przez większość spaceru stanowił odległy punkt na polu ;) [B]Loca[/B]- i jej różowa piszcząca piłeczka - na tyle szybka i zdeterminowana żeby gonić się z hovkiem [B]Kokos[/B]- tym razem w wersji czarno-białej, tonący w zaspach po uszy Byli też zupełnie- normalni- ludzie, którzy z uśmiecham na twarzy brnęli w śniegu, zdzierali sobie gardła i opowiadali sobie anegdotki o swoich pupilach. I oczywiście niezastąpiony Pan Fotograf, któremu serdecznie dziękujemy za fotorelację. :loveu: Oby więcej takich spacerów :multi: dodam jeszcze że w drodze powrotnej kulki śniegowe zamieniły się w lodowe i miałam czarno - białego dzwoniacego psa ;)
-
[quote name='Tośka_m']Będą jeszcze dziś ;)[/QUOTE] czekamy, czekamy i doczekać się nie możemy....
-
[quote name='ewka i haker']Narazoie sprawa sie rypla....nie wien czy pojade jutro na to spotkanie..[/QUOTE] Jak nie wypali t masz "spacerowa" alternatywę :)
-
Śliczna mała :) przyszliśmy z rewizytą
-
[quote name='niunka04']witamy się w galerii po raz pierwszy;) Fajne ma imie twój sznaucerek;)[/QUOTE] Witamy serdecznie :) i zapraszamy ponownie
-
[quote name='ariss']Przez te śnieżyce, wzięło mnie na wspominki:loveu: Kaho u Doginki pytałaś o tereny spacerowe:cool3: Tu masz drogę na Witów: [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_1721.jpg[/url] [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_1787-1.jpg[/url] i niech mi ktoś powie, że zima nie jest piękna:loveu::loveu::loveu::loveu: a tu szczęśliwa morda:loveu: [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_1517.jpg[/url][/QUOTE] tylko pozazdrościć takich terenów spacerowych i taaaaakiej ilości śniegu