a weź i weź hehe nie no ja i tak nocami nie śpie wypadało by zebym w końcu zaczął bo jeszcze przystanek prześpie i zajade gdzieś chuk wie gdzie, hehe no to ja jeszcze na miśke nie usiadłem , choc ostatnio wołam ją miśka miśka a ona siedzi pod moimi nogami hehe, zapomniałem ze jest mała hehe