Jump to content
Dogomania

konikowa

Members
  • Posts

    1069
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by konikowa

  1. [quote name='masdamerka']Chodzi mi o puzzle Furkidza, nie poddusza się, chodzi na luźnej smyczy koło nogi :)[/QUOTE] Jeżeli chodzi o puzzle z Furkidz to tak wyglądają w szerokości 2.5 cm :) [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/28/dscf5631v.jpg[/IMG] I według mnie Twoja sunia lepiej wygląda w 2.5 cm.
  2. A ile płacicie za obroże AD? Chciałam jeszcze ostatnim rzutem na taśmę coś zamówić skoro kończą działalność a nie mam jeszcze od nich niczego.
  3. [B]Daria&Iga[/B] Ja kupowałam na wystawach, ale są też dostępne [URL]http://sklep.canifel.pl/[/URL]
  4. CD. Pozostałe (Lupine, Rogz, Gadżeciaki, Flexi, Karlie i łańcuszek) [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/2931/dscf5635p.jpg[/IMG] Na ten moment moimi ulubionymi obrożami są Lupine i Taksówki :)
  5. Patrząc na Wasze kolekcje stwierdziłam, że chyba najwyższy czas sprawdzić ile ja sama tego mam :) Trochę się przeraziłam, ale nie jest jeszcze najgorzej. Kolekcjonuję same obroże, bo moje psy używają jedynie 4 smyczy (po 2 na łebka, 2 od Taks i 2 Flexi). A oto moja kolekcja: Obroże i smycze od Taks [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/9606/dscf5629l.jpg[/IMG] Furkidz [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/28/dscf5631v.jpg[/IMG] Hamilton [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/5153/dscf5634w.jpg[/IMG] DogStyle [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/931/dscf5633l.jpg[/IMG] CDN.
  6. [quote name='gops']a moje szelki podobno wróciły do miauhau , ale po spytaniu mojego listonosza to raczej niemożliwe bo nie mogły by w ogóle leżeć na poczcie jak zdążyły dojść do kogoś i wrócić w tydzień a jak wiadomo takie paczki ze złym adresem potrafią na poczcie leżeć tydzień i więcej . na wysłanie szelek czekałam 2 tyg ... ok nie mieli tasmy miała być na początku tygodnia , skoro na początku to spodziewałam się szelek njapóźniej w pon , niestety po spytaniu okazało się że zrobią w niedziele i wyślą, no to spodziewałam się ich w środe maxymalnie oczywiście nie doszły , zero kontaktu od wtorku do piątku (zepsuty komputer ale mając firme to zobowiązuje do choćby pójścia do kafejki by odpisać ) , w piątek odpisali że wysłali na zły adres czyli wychodzi 7 dni roboczych , w ten czas musialaby dojść na zły adres, poleżeć na poczcie i wrócić , nie wiem czy to możliwe , mój listonosz mówi że raczej niemożliwe . cóż teraz mieli je wysłać we wtorek czyli wczoraj , czekam .. nie chcialam im robic pod górke ze zwrotem pieniędzy skoro szelki nie zaginęly mam nadzieje że chociaż będą warte tej całej akcji . od innej firmy już dawno cieszyłabym się szelkami , raczej nie zrobie tam więcej zakupów mimo wszystko . na pewno napisze jak dojdą szelki , jeśli dojdą...[/QUOTE] Gops, ja miałam ostatnio podobą sytuację z obrożami z Gadżeciaków. Wysłali mi obroże, po 3 dniach doszły na moją pocztę i od razu nastąpił zwrot do nadawcy. Nikt nie był w stanie wytłumaczyć mi dlaczego, a mogłam sobie sprawdzić przesyłkę po numerze i było ewidentnie, że o godzinie 13 trafiły na moją pocztę a o 15 zostały wysłane z powrotem. Poczta działa bardzo dziwnie. A potem wysłali mi poleconym priorytetem, który szedł ponad tydzień, a nie tak jak inne max. 3 dni.
  7. Skoro koło Bagrów to serdecznie zapraszam na wyżli spacer z moimi irlandkami, bo też mieszkamy koło Bagrów ;)
  8. Cudowne! Bardzo, bardzo dziękuję! :) Kradnę do siebie na fb oczywiście z podpisem!(mogę?)
  9. Znacie kogoś kto przerobi mi porządnie smycz na obrożę? I żeby w ofercie też były profilowane zatrzaski, małe a mocne?
  10. Do Podgórza to ja mam dwa kroki i mogłabym podjechać :) Nie mam już nogi w gipsie i od przyszłego tygodnia ferie, więc można by zorganizować jakiś spacerek!
  11. według mnie to jest to po prostu przekreślone ;)
  12. Jadę z Krakowa i mam miejsce dla 1 osoby + obojętne jakiej wielkości psa. Wyjeżdżam w sobotę nad ranem i wracam w niedzielę po wystawie.
  13. To czekam na odzew kiedy macie czas :)
  14. Ja mogłabym podjechać, bo dla mnie to nie problem, ale raczej w weekendy, bo tak to nie mam zbyt dużo czasu ;)
  15. Ktoś chętny jutro na spacer nad Bagrami?
  16. Ja we wtorek odpadam, bo po Sylwestrze ciężko widzę żebym wróciła do Krakowa na jakąś normalną godzinę. Ale sobota jak najbardziej :) W ferie (nie wiem kiedy to jest:P) też będę więc dawajcie znać kiedy wam pasuje!
  17. To piszcie kiedy Wam pasuje, bo dla mnie jest to obojętne ;) Teraz siedzę już cały czas w domu. Może w tym tygodniu?
  18. To ja chętnie zapraszam nad Bagry :) Mieszkam dosłownie 5 minut od nich. Jak coś to pisz PW to się możemy umówić ;)
  19. Bardzo prawdopodobne! :) Dobrze pamiętam, że jednego dnia spotkałam nad Bagrami stado retrieverów i wtedy byłam z 3 rudymi ;)
  20. Ja bardzo chętnie się piszę na spacer z moimi dwoma rudymi potworami :)
  21. Dzisiaj na wystawie moja seterka irlandzka uzyskała wynik: Klasa pośrednia: [B]Karmino Made LOVE NOT WAR "Carmen" - dosk. 1/2, CWC i tym samym ukończyła CHAMPIONAT POLSKI!!! [/B] Opłacało się przejechać 1000 km w obie strony :) [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/6947/dsc0244bp.jpg[/IMG]
  22. Witam, będę we Wrocławiu od jutra do niedzieli i mam pytanie, czy byłby ktoś chętny na spacer z dwoma seterkami? Nie mam kompletnie pojęcia gdzie warto iść we Wrocławiu gdzieś z psem, gdzie mógłby się wyszaleć, ponieważ będę tu na wakacjach. Jeżeli byłby ktoś chętny na wspólny spacer to proszę o kontakt, najlepiej na PW :)
  23. Łańcuszek przecież nie wisi tylko wtedy kiedy pies ma głowę uniesioną do góry, jak już łapie dolny wiatr to obroża się przesuwa w dół i łańcuszek automatycznie też zwisa do dołu.
  24. A ja mam do Was prośbę, ponieważ kompletnie nie mogę dobrać rozmiaru kagańca dla mojej suczki setera irlandzkiego. Interesuje mnie kaganiec Chopo. Wymiary to: dł. - 8.5 cm szer. - 6.5 cm wys. - 9.5 cm
  25. [quote name='Marta_Ares']kolejka obowiązuje wszystkich ;) wyjątki robimy dla psów w potrzebie/ schronisk/ fundacji jeśli bardzo zależy na czasie. Hej, Marcin mi wszystko przekazał, wysyłam Pw;) :diabloti: [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC02007.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC02011.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC02009.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC02021-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC02018.jpg[/IMG][/QUOTE] To moje :D Cudne są! Nie mogę się już doczekać :)
×
×
  • Create New...