-
Posts
594 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga-kinia
-
Sochaczew - OSKAR - owczarek podhalański- MA DOM
kinga-kinia replied to luka1's topic in Już w nowym domu
no tak masz rację już ją usuwam ... -
Sochaczew - Nowy wątek schroniska w Sochaczewie
kinga-kinia replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Nika...Ona jest mała, na zdjęciu może wygląda na większą ale ja wiem... większa od jamnika napewno...no i ta sierść dodaje jej wielkości ale to nieduża sunia :shake:[/quote] ona jest chyba wielkości mojej Dosi co ? -
Sochaczew - NIEWIDZIALNY - MA DOM - kochajacy dom
kinga-kinia replied to luka1's topic in Już w nowym domu
może dla niego któreś z tych imion wam sie spodoba :Rufi, Sami, Pablo, Mores,Bafi -
Sochaczew - OSKAR - owczarek podhalański- MA DOM
kinga-kinia replied to luka1's topic in Już w nowym domu
ooo już ma imię a ja też miałam propozycje no ale cóż kto późno przychodzi ten ;) -
ooo jak super :multi:
-
Ja już tylu znajomym Barego pokazywałam ale nie udało mi się dla niego domku znaleźć :(
-
Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK
kinga-kinia replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Renatko to za rok do Gdyni zapraszam na mikołajową imprezę ;) -
Sochaczew - ENI - zrozpaczone kilka kg psa MA DOM
kinga-kinia replied to luka1's topic in Już w nowym domu
podnoszę.... -
Sochaczew - Vega, niestety wróciła do schroniska
kinga-kinia replied to luka1's topic in Już w nowym domu
podnoszę .. -
Sochaczew - NIEWIDZIALNY - MA DOM - kochajacy dom
kinga-kinia replied to luka1's topic in Już w nowym domu
ja to bym go nazwała Bolek lub Boluś -
Sochaczew - NIEWIDZIALNY - MA DOM - kochajacy dom
kinga-kinia replied to luka1's topic in Już w nowym domu
kurcze śliczny przerażony ale piękny ....słuchajcie a weźcie mu tam jakaś maskotkę dajcie może tym się zainteresuje bo wiadomo każdy prezenty lubi ....kurcze ja mam te maskotki dla was i tak wysyłam że wysłać nie mogę a tylko miejsce mi zajmują ,,,,oj muszę się wziąść w garść . -
Sochaczew - OSKAR - owczarek podhalański- MA DOM
kinga-kinia replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Piękna psina :) wy to normalnie same cuda macie ;) -
super że sunia tak szybko znalazła domek (prawie)....
-
Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK
kinga-kinia replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Dosia jest bardzo mądra i kochana naprawdę cieszę się że ja adoptowałam .....jedyne co to już parę razy córkę dziabnęła chyba niezbyt dzieci lubi albo uważa że ja jestem tylko jej :cool3: jak się z kotem bawi to czasami mamy tyle śmiechu że szok .....Dosia jest taki boi dudek boi się wszystkich psów ostatnio nawet Yorka się bała .... a na takie olbrzymie psy czasami szczeka ......Dosia pozdrawia wszystkie cioteczki :Dog_run: -
a ja myślałam ze Barym ktoś się zainteresował a tu nic :( taki piękny i w schronie ma siedzieć .......
-
Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK
kinga-kinia replied to luka1's topic in Już w nowym domu
i jeszcze Dosia z Beniem chyba się już uwielbiają bo często się bawią [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/38/981e1a02cb5b0c5f.jpg[/IMG][/URL] -
Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK
kinga-kinia replied to luka1's topic in Już w nowym domu
a tu kochani pokażę wam moją córcie na dzisiejszej imprezce w Gdyni "Mikołaje na motorach " było tych mikołai w tym roku 1470 z całej polski przyjechali ...szkoda ze pogoda nie dopisała ale było super [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/420/e1df99d8c53f1ab7.jpg[/IMG][/URL] a tu mój kotecek "Benio" [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/38/2bf7018d21b87b81.jpg[/IMG][/URL] a tu kotka którą dokarmiam [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/38/0998908993951a0emed.jpg[/IMG][/URL] -
Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK
kinga-kinia replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/415/52d37edfedc6043amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/302/3a3e106ec308ec39med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/420/a23414c5ac7dce28med.jpg[/IMG][/URL] -
Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK
kinga-kinia replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/38/ecf37c2a4c9b40c0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/414/c239b291bdb0163amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/302/a5ed96a2fb0fb452med.jpg[/IMG][/URL] -
Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK
kinga-kinia replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Jeżeli chodzi o Krak Vet to sprawa zakończona pierw kierownictwo było na "tak" potem zmieniło zdanie więc zostanie wycofane a mieliśmy już wszystko na ostatni guzik zapięte wygrana była nasza .....ale to nie była jedyna akcja bo ja wcześniej zaczęłam organizować jeszcze inną akcje także i tak Mikołaj przyjdzie do Ciapkowa :multi: jeżeli chodzi o krak vet to już nigdy nie będę w tym maczać palców bo przejrzałam na oczy i zauważyłam że tak na prawdę to tylko wygrywa ten sklep dzięki temu konkursowi sprowadza sobie nowych klientów i na dodatek śmieje się z nas mówiąc "bijcie się bijcie " No ale kochani ten temat już zakończmy bo przecież to wątek Dosi i mam dla was nowe fotki :cool3: -
Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK
kinga-kinia replied to luka1's topic in Już w nowym domu
ja nie czytałam nigdzie o takiej umowie ....czyli to prawda że wygrane są z góry ustawione ....to bardzo smutne.....ale ja nie jestem z tych ludzi którzy się poddają rezygnują zresztą dowodem jest Dosia uparłam się na nią i mam i to był strzał w dziesiątkę .....skoro dogo nie chce pomóc schronisku "Ciapkowo" to jest milion innych ludzi na świecie ....Ciapkowo jest schroniskiem w którym jest bardzo dużo i psów i kotów ..... -
Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK
kinga-kinia replied to luka1's topic in Już w nowym domu
He he tej baby nie posłuchała ale ja ją zawołałam i Dosia do mnie przyleciała ....tak naprawdę to Dosia się tylko mnie słucha i mnie najbardziej kocha :loveu: Kochani teraz ja i Dosia która jest w połowie z Sochaczewa ale teraz już Gdynianką prosimy was o pomoc ...otóż zgłosiliśmy nasze gdyńskie schronisko na Krak Vet i prosimy o wasze głosy od 16 grudnia [url=http://www.krakvet.pl/forum]Forum o psach i kotach[/url] ....ktoś mi powiedział że podobno te wygrane są już z góry ustawione i my nie mamy szans ale ja uważam że warto spróbować kto wie może Ciapkowo będzie miało szczęście i wygra ......każdemu kto odda głos na schronisko "Ciapkowo " z góry bardzo z Dosia dziękujemy :buzi: staramy sie pomagać schronisku jak tylko możemy . -
Sochaczew - znowu szczeniak szuka domu MA DOM
kinga-kinia replied to luka1's topic in Już w nowym domu
prześliczne maleństwo ......a może okazało by się że w koszyku pod choinką znalazła by kochający ciepły domek ? a w schronisku ma zimny ponury boks .... -
śliczna i malutka chyba jak moja Dosia ....dobrze że zostala przeniesiona do innego boksu ...
-
Sochaczew - Vega, niestety wróciła do schroniska
kinga-kinia replied to luka1's topic in Już w nowym domu
śliczna :) jak zresztą wszystkie wasze psiaki ;)