dobra cioteczki teraz was proszę o domowe sposoby na choróbska bo moja córcia znowu chora tzn nawet nie zdążyła jeszcze wyzdrowieć a to już ponad miesiąc minął dostała kolejny antybiotyk co mi się bardzo nie podoba .....dziś jej dałam kanapkę z czosnkiem nie smakowało jej ale zjadła ....ciotka luka po proszę o przepis na syrop z cebuli ;)