Jump to content
Dogomania

slawi

Members
  • Posts

    1460
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by slawi

  1. [quote name='dysia-u']już pędze u nas chyba odwilż buuuuu odśnieżarka gotowa do pracy to zaś śniegu jak na lekarstwo uuuuu[/QUOTE] Ula, banerek śliczniutki:) u nas pada, wpadnij z odśnieżarką :evil_lol: a Mikołaj dzisiaj był u Ciebie?[IMG]http://www.gify.liq.pl/gify_2/swieta/boze_narodzenie/mikolaj/mikolaj_www_gify_liq_pl%20%287%29.gif[/IMG]
  2. [quote name='Pegaza']A mi wlasnie kurier przyniosl prezent..material :multi: na zaslony ktore zaraz bede szyla..[/QUOTE] O proszę , następna z talentem do szycia pokaż chociaż te zasłony jak już uszyjesz;) Cześć Daria:lol:
  3. [quote name='*kleo*']O patrz, nie zwróciłam uwagi na te godziny... Z jednej strony fajnie bo nie trzeba się zrywać skoro świt, ale z drugiej chciałabym się jeszcze przejść po ringu przed oceną...[/QUOTE] Cześć Martyna:) Gratulacje za 6 ;), Trochę poczekacie na wejście, oby sędzina chociaż sprawnie oceniała, w Rzeszowie tak czekałam ładnych kilka godzin z Luśką w otwartej, masakra:shake: Kciuki będziemy trzymać:kciuki: za Arwenkę
  4. slawi

    Luśka & Mailo

    [quote name='Borówka16']Hej Iwonko :) Ale masz fajnie w domku , takie mini mini stworzonka cudne masz :loveu:[/QUOTE] wersja mini ale charakterki XL [quote name='Pegaza']Oo widze w miocie malego diabelka..;) prawda czy tylko do fotki pozory stworzyl-a?;) [URL]http://i51.tinypic.com/t8suq0.jpg[/URL][/QUOTE] dobrze widzisz:evil_lol:, obydwie dziewczyny tak mają, chłopak nie dawał rady bo mu kuperek ciążył ale już też pokazuje co potrafi [quote name='*kleo*'][URL]http://i54.tinypic.com/10o1nwh.jpg[/URL] pyszczek nadal na swoim miejscu, czy został odgryziony? :evil_lol: Witamy się :p[/QUOTE] na razie na szczęście tylko wymemłany:lol: [quote name='dysia-u']Iwonka jak tam zdrówko? wracasz do żywych? mrożno u nas -16 miłego wieczoru zycze[/QUOTE] nie zanosi się, pewnie będzie L4 od poniedziałku:shake: u nas śniegu dosypało ale nie jest aż tak zimno wstawię wam tylko gnojki, one tak szybko się rozwijają:loveu: i zmykam pod kołderkę [IMG]http://i52.tinypic.com/15z37ki.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/261176d.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/14dgcr6.jpg[/IMG]
  5. [quote name='slawi']Cześć Ula, zimowe zdjęcia cuuudne, słoneczko miałaś aż się chce tą drogą pójść na spacerek:loveu:, a mnie choróbsko dopadło :angryy:[/QUOTE] Ula obiecanki cacanki z tą wiosną, super macie odśnieżarkę, u mnie już by była wojna kto ma odśnieżać :) kurcze, czuję się coraz gorzej:huh:
  6. [quote name='*kleo*']Masakra, ale najbardziej dziwi mnie postawa handlerki - gdyby to mojego psa ktoś zaczął tak szarpać to podziękowałabym za ocenę i zabrała psa z ringu.[/QUOTE] wierzyć się nie chce, że na taki pomysł sędzina wpadła :-oi po co ona tak wygina tego malucha, może sprawdza czy nie gumowy, też bym podziękowała za ocenianie cześć Aga:)
  7. [URL]http://i53.tinypic.com/jpfq7b.jpg[/URL] Moni coraz piękniejszy , Aga champion Ci rośnie :loveu: ubranko bardzo ładne, chyba nie u nas kupione, bo ostatnio szukałam kombinezonów dla L&M i takiego ładnego kubraczka nie widziałam:razz:
  8. Cześć Ula, zimowe zdjęcia cuuudne, słoneczko miałaś aż się chce tą drogą pójść na spacerek:loveu:, a mnie choróbsko dopadło :angryy:
  9. [url]http://img835.imageshack.us/img835/8070/dsc085400.jpg[/url] groźny strasznie jestem:lol: śliczny jest ten Twój Luckuś, specjalista od minek:loveu: szkoda maluchów, jak one dadzą radę w taką pogodę:shake:
  10. I my się witamy pierwszy raz w galerii Lilo, śliczna jest:loveu:
  11. slawi

    Luśka & Mailo

    Nie da się zrobić multicytatu:placz: Maluchy rzeczywiście rosną, mniej śpią, no i cudnie rozrabiają:evil_lol: być może jedna sunia już ma domek, ale to jeszcze nic pewnego;), może za granicę pojedzie jeżeli nowi właściciele będą chcieli na nią poczekać, jakby była starsza już by pojechała a poznaję je bez trudu, chłopaka no to wiadomo jak:lol:, a dziewczynki różnią się kolorem i rozmiarem Cashmire chyba będzie ciemniejsza, łepek ma czarniutki, a Casablanca ma na główce czarno- złote włoski no i jest drobniejsza:lol: matkoo jaka zimnica:shake: grzańca chyba zrobię:popcorn: ,
  12. [quote name='agamewa']Witamy:)Paula wiesz jak szybko czas zleci;)teraz tylko kasę szykować..uff[/QUOTE] no to planowanie wystaw na 2011 idzie pełna parą :lol:, szkoda, że Bydgoszcz tak daleko :shake:
  13. przypomnij Klaudia o czym piszesz , pewnie gdzieś było ale nie mogę znaleźć:shake: wytrwałości;)
  14. Cześć Ula, u nas napadało śniegu, w nocy było -20 , okropnie zimno brrr coś chyba na dogo było zmieniane i te subskrybcje przy okazji Ci zeżarło, ja też z subskrybcji nie korzystam na pasek wrzuciłam stronę gdzie są galerie i mi się od razu ta strona otwiera jak wchodzę na dogo
  15. Daria, jestem pod dużym wrażeniem tego co napisałaś, łzy same płyną, masz wielkie i dobre serce, teraz cierpisz, ale wiesz przecież,że zrobiłaś dobrze :calus:
  16. [URL]http://img6.imageshack.us/img6/776/p1010167d.jpg[/URL] śniegowa panienka:) a nas niestety jest tyle samo śniegu i cały czas miecie, i kto to mówił,że zimy nie będzie:razz:
  17. slawi

    Luśka & Mailo

    księciunio [IMG]http://i56.tinypic.com/2uz9rus.jpg[/IMG] i razem [IMG]http://i51.tinypic.com/oszxwm.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/v8hd9x.jpg[/IMG]
  18. slawi

    Luśka & Mailo

    maluchy:loveu: kończą jutro miesiąc Casablanca&Cashmire [IMG]http://i55.tinypic.com/28k7gw3.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/t8suq0.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/10o1nwh.jpg[/IMG]
  19. Pozdrowienia dla dziewczynek:) Klaudia zaglądaj czasem do nas
  20. [quote name='karkakarka']Cześć :) Kurtałkę kupiłaś a się nie chwalisz?? dalej, dawaj tu zdjęcie :D[/QUOTE] cześc Be :) pokaż płaszczyk
  21. [quote name='Princess_York']Jest różnica ,co ? :multi:[/QUOTE] jest, widać różnicę:) w miskę kliknięte wystawy w Hiszpanii, marzenie...
  22. jesteśmy z Tobą:-(
  23. jej, jaszcze cieplutka, uwielbiam drożdżowe ciasto:multi: Ula daj no przepisik;)
  24. slawi

    Luśka & Mailo

    [quote name='dysia-u']Iwonko wpadnij na chałke drożdżową jak zimna to ponoć nie smaczna to się musisz pośpieszyc[/QUOTE] za sprzątanie się wzięłam od rana, po całym tygodniu jest co robić :angryy: na chałkę już lecę Ula:multi: a u mnie zapiekanka dochodzi i M boczniaczki smaży, ale zapachy:loveu:
  25. w końcu i ja dotarłam do fotek [URL]http://i53.tinypic.com/vrucly.jpg[/URL] urocza jest :loveu:, bardzo mi się podoba
×
×
  • Create New...