[B]Cześć Gosia, Domka, Roxi i Karolina:bye:
Domka, [/B]To dużo ci się uzbierało:evil_lol:
[B]Roxi, [/B]To od czego zaczynamy?, bo widzę, że pomysłów masz pełno:crazyeye:
[quote name='Sweetaśna']mnie tez nie chcieli ale się udało:)
Tyle że ja Pks'em jechałam bo na pociąg nie chcieli się zgodzić:shake:[/quote]
Pociągiem też by mnie nie puścili...:shake:
[quote name='Sweetaśna']no:(
pewnie:cool3::lol:
tak bo ja do koleżanki jadę i wtedy na oba dni:) ostatnio byłam już w piątek wieczorem bo dojazd mi tak pasował:)
pop za tym bardzo mi się ta wystawa podobała:)[/quote]
Też bym chciała jechać, tyle że by mnie samej nie puścili:placz:
[quote name='Sweetaśna']hej paulina;)
a dobrze:)
wróciłam niedawno z zakupów z rodzicami:)
ogólnie jakos leci:)
nie..:shake: ja na wystawe najbliższą jade do wrocławia tylko we wrześniu i potem do poznania..
W ogóle zrobiłam to zrobiłam:multi: nie ważne co ale zrobiłam:evil_lol::diabloti:
teraz musze czekać...:roll:[/quote]
Szkoda:-( Ale w Poznaniu się spotkamy nie?:cool3:
Do Wrocławia? Chce ci się tak daleko???
[quote name='Domka_Czika']Co to dla nas:lol:[/quote]
Pewnie:evil_lol: Dzisiaj 5, juro też i przez 20 dni jest 80:evil_lol:
To może rozkręcimy jakiś ciekawy temat???:cool3:
Cześć:bye:
[CENTER][COLOR=RoyalBlue][B][SIZE=3]100 stronka[/SIZE]:multi::multi::multi: [/B][/COLOR]super!!!
[LEFT][SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]
Slawi skąd ty bierzesz takie fajne emotki???:cool3:[/COLOR][/SIZE]
[/LEFT]
[/CENTER]
[URL]http://images39.fotosik.pl/84/5b94e5d4590748ce.jpg[/URL]
Ja też mam te, tylko inny kolor i ,,materiał"
Polecam bo są bardzo dobre, łatwo się je zakłada i nie ma żadnych problemów z gardłem;)
[quote name='Pegaza']Cze Paula:loveu:
rekolekcje juz chyba mieliscie?
bo moja zaczyna jutro, sie wyspie do 8:00 conajmniej:cool3:[/quote]
Cześć Daria:bye:
No niestety mieliśmy tydzień temu:-(
Fajnie masz:loveu: Ja to na 8:00 do szkoły:placz:
Cześć Ewa:bye:
Widzę, że nie tylko ja planuję wybrać się do fryzjera:loveu: Okazuje się, że coraz więcej osób:loveu:
[url]http://img212.imageshack.us/img212/2151/obraz918.jpg[/url]
Super włoski:loveu:
[quote name='roxi-malina']No mam nadzieje:p
[COLOR=PaleTurquoise]Samsung U600:eviltong:[/COLOR][/quote]
No fajny nawet:loveu:
[quote name='Pegaza']Cze Paulina milego slonecznego weekendu zycze:p
Roxi czasem tak bywa...:roll:[/quote]
Cześć Daria:bye:
Dzisiaj słońce było:multi: Oby był słoneczny do końca:loveu:
[quote name='laurin']Cześć wiosennie :loveu:
Kati jak zawsze prześliczna:loveu::loveu::loveu:[/quote]
Cześć prawie wiosennie:bye:
Dzięki:loveu:
[quote name='Cortezik_82']Witamy sie:p:multi:[/quote]
Hejka:bye:
[quote name='Domka_Czika']HeHE:lol:\
Ale już się rozładowały do tego czasu, bo byłam na...kołku fotograficznym!:lol:[/quote]
Już mogłaś wymyślić lepszą wymówkę:diabloti: