-
Posts
3497 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ***Paulina***
-
[quote name='anubias']Być może wyda Wam się moje pytanie dość dziwne, ale jak się zabrać za czesanie psa? Tak od strony technicznej? My na razie oswajamy się ze szczotką, ale udaje mi się uczesać tylko grzbiet, bo pies mi się kładzie :D Stawiacie psa gdzieś? Nie ucieka?[/quote] Ja stawiam na parapecie;) Jak się kładła to po prostu ją stawiałam znowu i się nauczyła że ma stać do końca czesania;)
-
[quote name='C&B']A na co mnie czekać?:cool1: Zresztą nie wiem czy miłość na odległość to z moim charakterkiem dobry pomysł:evil_lol:[/quote] A kto tu mówi o odległości... Ula by cię przyjęła pod swój dach:evil_lol:
-
[quote name='iwa63'] jeszcze jedno,czym przemywacie oczka ,bo Toffiś ma mokre pod oczkami;)[/quote] Najlepiej czystą, przegotowaną wodą;) Ja tak mojej Kati przemywam:loveu:
-
[quote name='Nati28']Witamy, fotki obejarzne - cudo :loveu::loveu:[/quote] Witamy i dziękujemy:loveu:
-
Witamy:bye: I również udanego wypoczynku życzymy:loveu:
-
[quote name='dysia-u']Kati śliczna :loveu:,ale zawsze zapominam powiedzieć że masz cudny banerek:crazyeye::crazyeye:[/quote] Dzięki:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Gosia2406']Cześć Paulinko :hand:.Super zdjęcia,i Kati modelka.[/quote] Cześć Gosia:multi: Dzięki:loveu:
-
[quote name='dysia-u']no patrz , nie miała baba kłopotu to.... :angryy:[/quote] To sobie synowe znalazła:evil_lol: Ale ja ci kłopotu nie będę robić ;) Niech Dominika weźmie sobie którego chce i już;) (albo i dwóch:evil_lol:) No, to już lepiej się nie udzielam:roll:
-
[quote name='Arabeska^^'] Przepraszam, że fotek jeszcze nie wstawiłam, będą jutro (na 100%) :D, po prostu ciągle zapominam naładować baterie od aparatu ;>.[/quote] Jest już jutro a fotek nie widać:shake:
-
[quote name='ewa2909']Chiba nie.Na telefonie nic nie mam a aparatos się urlopuje do soboty albo niedzieli:shake:. Cześć Paulina:multi:. Mi on od początku się bardzo spodobał:evil_lol:[/quote] Uuu... Szkoda:-(
-
Cześć:multi: [quote name='tofikyork'] Na szczęście dostał też taki środek na kleszcze więc do 20 września mamy spokój:roll:[/quote] Tego nie byłabym taka pewna:roll: Nad morzem rozmawialiśmy z właścicielami yorka który też dostał jakiś środek i wcale nie działał- kleszcza znaleźli:-( Więc to nie jest 100% gwarancja że mu się nic nie przyczepi, lepiej oglądaj go codziennie mimo wszystkiego;)
-
[quote name='ewa2909']Jęzorek pod kolor spineczki,a może powinno być odwrotnie;) Cześć Paulina.Mizianko dla Kati[/quote] :loveu::loveu::loveu: Cześć Ewa, Kati wymiziana:loveu:
-
[quote name='dysia-u']a wiesz że ty mi się też udałaś :loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] A ja to co?!:angryy:
-
Cze Ewa:multi: Możemy liczyć na jakieś fotki:???: [quote name='ewa2909']Daria jak Ty nie dasz rady dojechać to spotkanie przeniesiemy do Ciebie:eviltong:[/quote] Bardzo dobry pomysł:evil_lol:
-
[url]http://img80.imageshack.us/img80/8666/dsc01005x.jpg[/url] Jaki on śliczny:loveu::loveu::loveu:
-
~ Świat ośmiu łap. Capri i Fiona - wypełniły pustkę w domu ~
***Paulina*** replied to Aga76's topic in Galeria
Śliczny kaktusik:loveu: Jeszcze zdjęcia solenizantki poprosimy:p -
[quote name='Sweet']Hej paulina:lol: śliczne morskie fotki kati:D widać że się jej podobało:)[/quote] Hej Ada:multi: Dzięki:loveu:
-
[quote name='tigrunia']Panieński z piątku na sobotę ? Toś wymyśliła Ewa.. jak może mnie zabraknąć ?? :crazyeye::evil_lol:[/quote] Nie zabraknie ciebie na pewno;)
-
[quote name='Pegaza']Cze Paula:multi: fotki plazowe obejrzane :loveu:[/quote] Cze Daria:multi: :loveu::loveu::loveu: [quote name='Aga76'][URL]http://images37.fotosik.pl/175/2fa922c8869acb1cmed.jpg[/URL] najlepsze :loveu: Cześć[/quote] Szkoda tylko że trochę ucięte:roll::loveu: [quote name='tofikyork']Ooo nowe zdjęcia:D:D Prześliczne :loveu::loveu: Kati jest niezwykle zabawnym psem:p[/quote] Dzięki:loveu::loveu::loveu:
-
~ Świat ośmiu łap. Capri i Fiona - wypełniły pustkę w domu ~
***Paulina*** replied to Aga76's topic in Galeria
[quote name='Aga76'] Hihihi, żeś mnie rozbawiła :megagrin: nam chodziło o Anię od Fastusiątek :p[/quote] Wydaje mi się że tak:loveu:, przynajmniej jeszcze niedawno tak było:roll: -
Witamy:bye: O, Pixi idzie do fryzjera:loveu: Tylko pilnuj żeby ci ją ładnie podcięli:razz: Czekamy na foteczki:loveu::loveu::loveu:
-
U nas w zoologicznych mają pełno kokardek:loveu: Wszystkie ładne, ale ja szukam takich fajnych dużych, bo tych malutkich tu już mam pełno...
-
Cześć:bye: Super fotki:loveu::loveu::loveu: Suzi ma piękną kokardkę:loveu::loveu::loveu: Kati ostatnio jak napotkała paczkę po chipsach to się wystraszyła i nie chciała dalej iść:evil_lol: Musiałam ją przenieść, ona w tym czasie na warczała na to i potem już ładnie szła:loveu: