[quote name='ewa2909']Panieneczka śliczna,:loveu:
My również mamy taką piłeczke jeszcze z szczenięcych czasów Aksy,Niestety żadny siulek nie chce sie nią bawić:mad:[/quote]
A Kati z takich kupionych to ma jeszcze koguta i kaczuszkę...
Bo lubi wszystko co piszczy...
A poza tym to czasami podbiera zabawki mojej siostrze...