Zamieściłam jego ogłoszenia jeszcze tutaj:
[URL]http://petsy.pl/ogloszenia/13/1/34/1225.html[/URL]
[URL]http://www.rozglos.net/ogloszenia/ogloszenie-30329.html[/URL]
[URL]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23531705,Katowice_Zwierzaki___Adopcja,142-192.html[/URL]
Mam nadzieję, że znajdzie dobry domek:roll: