Jump to content
Dogomania

aina155

Members
  • Posts

    922
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aina155

  1. Z uszyskami ok- poranione tylko na zewnatrz. Oczyscilam mimo protestow :evil_lol: Fiona sie w zwiazku z tym obrazila na smierc :eviltong:
  2. Przeciez po nie to az widac, ze jest zaiedbana :eviltong: A jak zaczna ze soba konkurowac ktora sie bardzie bede zajmowac? :mad:
  3. A mi tam sie bardziej Lena i Barti podobaja :loveu:
  4. A moze one doszly do wniosku ze za malo, albo zle? Albo ze za duzo czasu poswiecam pracy lic., a nie niej i to dlatego?
  5. Nie moge otworzyc.
  6. Lubia jak sie nimi zajmowac, wstretne malpy
  7. No wlasnie, a uszyska lepiej wygladaly wczoraj niz dzisiaj. Nie podoba mi sie to. Zwlaszcza ze strupy sa w obydwu :mad: I co? Zmowu mam gada ciagnac do lekarza? Zastrzele :mad:
  8. A Fiona ma cos z uszami :angryy::mad: Zatluke malpe :mad:Uszy sa w strupach cale z wierzchu. Nie wiem czy osbi rozdraal czy cos jej sie tam dzieje. Zobacze jak w srodku wygladaj gdy kupiem waciki
  9. Szczesliwy to nie znaczy upasiony :eviltong:
  10. [quote name='paulina15']witam wszystkich jestem tutaj nowa nie wiem czy dobrze trafilam bo ostatnio weszlam na czyjas galerie i bylo niemilo :-( Jestem szczesliwa wlascicielka 4 miesiecznego pieska yorki nazywa sie Dyzio jest cudownym psiakiem i napewno taki wspanialy jak wasze psiaki pozdrawiam wszystkich i zycze zeby wasze pieski rosły zdrowo i byly szczesliwe :loveu:[/quote] Witamy i my. Osobiscie to mam nadzieje ze moj pies juz nie urosnie (a zwlaszcza wszerz bo i tak jest za gruba) :evil_lol:
  11. Ja niby tez- zapowiedzialam mamsui ze nie widze sie w roli matki. Prawie sie pogniewala :evil_lol: No chyba ze mi calkiem juz odbije, czego na razie nie przewiduje i mi sie zmieni zyciowa optyka O wlasnie, skoro o optyce mowa, ja jakos w tym tyg. do okulisty mam isc :evil_lol: Tylko na kiedy ja mam termin? :hmmmm: Na 12 chyba
  12. Niestety,ludzie sa nieslychanie odpowiedialni :angryy: Mam nadzieje ze kiedys nasze dzieci lub wnuki doczewkaja syt. ze pies to bedzie towar luksusowy.
  13. [quote name='Ania!']Napisz i zaznacz, że wstępnie szukasz. Może jak zobaczy to od razu weźmie :cool3:[/quote] To jest mysl :multi: No wlansie tak mowil, ze moz wezmie teraz jak cos mu w oko wpadnie. Mam nadzieje ze to bedzie psiak ze schronu
  14. Tylko skad ja wytzrasne ratlerka ze shcronu? :hmmmm: W Falenicy byl psiak podobny do ratlerka, ale chyba juz go ktos przygarnal. No i zaczyna sie porblem. Moze napisac w dziale, ze damy dom? A jak wujek sie rozmysli i na razie stwierdzi ze wstrzyma sie do jesieni? Same kloport z tym wujkiem :evil_lol:
  15. Ja przypuszczam, ze wlasnie jej cos zrobia. Dlatego chyba wolalabym zeby jej nie zlapali. A jesli juz maja to zrobic to niech jej chociz nie zastrzela tylko uspia.
  16. Eee :shake: Nie obrazi. Nic jej nie powiedzialam ;) Wujka chyba mi sie udao przekonac zeby psa ze schronu wzial :multi: bo mial dostac ratlerka od pani ktora ma suczke. Z tego co sie zorientowalam ta pani ja rozmnaza dosyc czesto :angryy: (z tego co wiem pani ma teraz szczeniaki a nstepne maja byc jesienia). Przeraza mnie "milosc" ludzi do ich wlasnych psow
  17. MOja rozmowa z wykladowca (o potrzebach): Wykladowca: "Co robi kot jak sie naje?" Ja: "Idzie spac" W: "A co pani robi jak sie naje?" J: "Tez ide spac." :diabloti: [SIZE=1]do kolezanki: [/SIZE][SIZE=2]Razem z kotem :evil_lol:[/SIZE] Wykladowcy chyba rece do mnie opadly :evil_lol:
  18. Taaa albo od razu profesorem zostane :evil_lol:
  19. U mnie (Żyrardów) placi sie 40 zł za psa- osoby, po 65 r. ż i osoby majace psa ze schronu sa zwolnione. Ten plus ze za jedna rzecz nie musze placic- Fiona poschroniskowa jest :)
  20. Ja chyba tego momentu- wykoncze sie na serce i umre na zawal. A nie mowie tu o obronie tylko o tym zanim ja do niej dotrwam
  21. Jakei one sa niesamowicie szczesliwe :loveu: Szkoda ze ja na razie nie moge tej swojej zapewnic takiego spaceru- egzaminy, ehhh :roll:
  22. A my tez sie witamy :razz:
  23. Szkoda tylko jednego, jak zwykle na tym ucierpi tylko zwierze. O ile je zlapia, choc mam szczera nadzieje ze nie
  24. [quote name='Ania!'] I jak zareagowałaś na chęć pomocy w wychowaniu Fiony? :evil_lol:[/quote] Mialam olbrzymia ochote zrewanzowac im sie tym samym :diabloti: No ja wlasnie tez w kolko wszystko zmieniam i jeszcze pare rzeczy musze dodac.
  25. A kto powiedzial ze ja sie przejmuje? :evil_lol: Przeciez tak naprawde szlam z zalozeniem ze nie zdam, wiec luzik. Co do pracy- powiedzialam ze mam sposo bledow i dowiedzialam sie o nich po dzisiejszych zajeciach. Do tegp dochodzi jeszcze to co ja bym tam chciala wsadzic, no i znow czeka mnie wstawanie o 6 rano przez caly tyydzien :roll: Nie prawda- pan z gazety sie znal, to my sie nie znamy :evil_lol: A tak swoja droga, po przygarniecie Fiony, chcieli mi ja wychowywac moi sasiedzi- wlasciciele najbardziej niewychowanego psa jakiego znam :diabloti: Z reszta z tym psem to osoban historia- moze kiedys opowiem
×
×
  • Create New...