[quote name='DorkaWD']Pojechała, nie pojechała... oto jest pytanie :evil_lol: (po książki)[/quote]
Pojechala. I juz wrocila :multi:
[quote]Co tu wejdę to o adopcji psa czytam :lol: [/quote]
No bo to jest tak: najpierw szukalam psa dla wujka (psa znalazlam, ale wujek go w koncu nie przygarnal, dluzsza historia dlaczego), obecnie jesli mi sie wszystko powiedzie to sama bede drugiego psa adoptowac, a za jakis czas moze mamusie pieseczkiem uszczesliwie.
[quote]Gdybym była Fionką to zażyczyłabym sobie KOLEGĘ (bezjajecznika) :loveu:[/quote]
Taka opcja tez isteniej, choc ma mniejsze szanse powodzenia.
[quote]I co Aniu wymyśliłaś na prezent dla mamy? Ja dziś dostałam fresk od mojej córki :lol: Na głównej ścianie w dziennym pokoju narysowała mi coś na zielono, co prawdopodobnie jest laurką z okazji Dnia Matki.
Może Aniu skorzystasz z tego pomysłu? Tylko czy Twoja mama lubi zielony kolor? :evil_lol:[/quote]
Na zoltych scianach? Watpie :evil_lol:
W kazdym razie cos na pewno wymysle
Ale zobacz jakie masz tworcze dziecko. Nie doceniasz go.
Ruszamy z Fionka po prezencik do sklepu- niech cos sobie wybierze.