[COLOR=red][SIZE=5]W SKARBONCE HENIA JEST 671 zł 20 gr
[SIZE=4][COLOR=black]
To teraz już robie przelew dla Fiuni za Hotelik 240 zł
[/COLOR][/SIZE]
671.20 zł - 240 zł = 431.20 zł
Więc teraz Heniu ma 431.20zł
[/SIZE][/COLOR]
Wpłynęły wpłaty od ;
andegawenka - 50 zł I
Agnieszka D.- 30 zł
Daria J. - 400 zł
Bardzo bardzo dziękujemy w imieniu Henia [IMG]http://pu.i.wp.pl/k,NTc2NTQ4NzcsODQ5OTUy,f,0625.gif[/IMG]
Wpłynęły wpłaty od ;
[B][URL="http://www.dogomania.pl/members/112774-basiek8"][B]basiek8[/B][/URL][/B] - 50 zł
Gosia S. - 20 zł
Ewa L. -20 zł
Bardzo dziękujemy w imieniu Henia [IMG]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:qQD9CcT4xNtVKM:http://chomikuj.pl/ImagePreview.aspx?id=55760566&t=1[/IMG]
A ja wczoraj dostałam taką wiadomość od cioteczki o nicki [B][URL="http://www.dogomania.pl/members/112774-basiek8"][/URL][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/members/112774-basiek8"][B]basiek8[/B][/URL]
pomoc dla henia
chciałabym wpłacić pieniążki proszę o nr konta i dane do przelewu.
Pozdrawiam
Basia P.
A dzisiaj od [B][URL="http://www.dogomania.pl/members/112774-basiek8"][B]basiek8[/B][/URL][/B] dostałam taką wiadomośc .
Zaraz dokonuję wpłaty, postaram się co miesiąc wpłacać po 50 zł na Henia
Pozdrawiam
Basia P.
Zaprosiłam Ja na wątek do Henia
[quote name='rita60']Czyli co robimy,mam dzwonic do tej Pani Zosi,bo coś wszystko ucichło:roll:[/QUOTE]
Jasne że zadzwoń ,przecież przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnej nie jest równoznaczne że już Filutka daje się panu do adopcji.
Grosiu kochany ciebie już u mnie nie ma a dzisiaj już 4 telefon odebrałam ze ktoś chciałby Cię adoptować .
Odsyłam ludzi do innych psiaków ,może innym się też tak poszczęści jak Tobie.
Poczekam niech inne cioteczki się wypowiedzą co mam najpierw opłacić .
Ja mam nadzieje że Heniu spodoba się tej pani i już za parę dni będzie grzał tyłeczek na dywaniku.
Wpłynęły wpłaty od ;
sybisia - 10 zł I,II,
Maks - 10 zł XII
AKRUM - 40 zł I
grzanka - 20 zł I
Bardzo dziękuję w imieniu Henia
[IMG]http://i242.photobucket.com/albums/ff50/Wikinda/blumee.gif[/IMG]