Jump to content
Dogomania

zuzka

Members
  • Posts

    4767
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zuzka

  1. :cool3:Justa śni o domku to widać na fotce
  2. Wczoraj wysłałam fotki Kajtka i Justusi do Ciapusiowi ale Ciapuś ich nie wystawił :mad:.Ja sama niu umie wystawiac.
  3. Wczoraj wysłałam fotki Justusi i Kajtka do Ciapusiowi ale Ciapuś ich nie wystawił :mad:.Ja sama niu umie wystawiac.
  4. O tak przytył ma niezły apetyt i nauczył si chodzic na smyczy jak przyszedł do mnie to niestety nie umiał.:evil_lol:
  5. Wysłałam nowe fotki Justy :evil_lol:
  6. Ok teraz wiemy co i jak.W takim razie musisz śledzić wątek Kajtka żebwś wiedziała czy może wypatrzył go ktoś inny i wcześniej zamieszka w swoim domku.:multi:.
  7. Wszystkim DOGOMANIAKOM zycze zdrowych i wesołych Swiąt .Justusia i Kajtuś miały spokojne i ciepłe święta ale i tak Justysia wypatruje swojego domku.Moze na nowy rok?
  8. "sleepingbyday" To kiedy bu mógł Kajtus zamieszkac u Ciebie?okresl dokładniej termin
  9. Wszystkim DOGOMANIAKOM zycze zdrowych i wesołych Swiąt .Justusia i Kajtuś miały spokojne i ciepłe święta ale i tak Justysia wypatruje swojego domku.Moze na nowy rok?
  10. Wszystkim DOGOMANIAKOM zycze zdrowych i wesołych Swiąt .Justysia i Kajtuś miały spokojne i ciepłe święta ale i tak Kajtuś wypatruje swojego domku.Moze na nowy rok?
  11. Wszystkim DOGOMANIAKOM zycze zdrowych i wesołych Swiąt .Justusia i Kajtuś miały spokojne i ciepłe święta ale i tak Justysia wypatruje swojego domku.Moze na nowy rok?
  12. No i własnie dlatego Kajtek szybko musi isc do swojego kochanego domku
  13. To nie jest tak ze Kajsek nie moze buc przy wszystkich innych psach on nie moze byc przy duzych rozbrykanych :diabloti: dwulatkach (u mnie sa dwa takie dwulatki w tym jeden to mój a drugi to na DT Justa) Napewno ze starszymi psiakami Kajtek lepiej sie zgadz niz z takimi młodzikami.
  14. Więc powiem tak .Jeśli jesteś zdecydowana na adopcje Kajtka to napisz to wyraźnie. Nie widzę problemu abyś go zabrała nawet dzisiaj __________________
  15. No nareszcie przeczytałam stanowcze słowa dzięki ciapuś :loveu:
  16. :lol: Kajtusiowi potrzebny jest domek w którym będzie się czół bezpiecznie i będzie kochany.:multi:.
  17. Dziewczyny mają pełne ręce roboty moze Ty sleepingbyday odezwij się do nich:razz:
  18. O to szkoda :shake: bo Kajtusiowi jest BARDZO POTRZEBNY DOMEK.
  19. Chyba jest kiepsko z ogłszeniami.Nie ma zadnego zainteresowania tym szkrabem.:placz:
  20. Coś Kajtuś ma małe zainteresowanie mało cioteczek go odwiedza:placz:.On bardzo potrzebuje domku takiego jedynego wyśnionego.
  21. Justa wychodzi na długie spacery i mysle ze taka chusta to dobry pomysł.Ja tez prosiłam o plakaty Justusi.
×
×
  • Create New...