To nie jest tak ze Kajsek nie moze buc przy wszystkich innych psach on nie moze byc przy duzych rozbrykanych :diabloti: dwulatkach (u mnie sa dwa takie dwulatki w tym jeden to mój a drugi to na DT Justa) Napewno ze starszymi psiakami Kajtek lepiej sie zgadz niz z takimi młodzikami.