Jump to content
Dogomania

hinode

Members
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

hinode's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

  1. Z czystością to skomplikowana sprawa. Nadal załatwia się w domu, chociaż wychodzimy z nim pare razy dziennie, a zwłaszcza po posiłkach (ma ich 3). Bianco traktuje spacer jako zabawę, wszystko wącha, próbuje pogryźć i biega jak szalony. Ech, długa i zawiła czeka nas droga....
  2. Wszystkie kable jakie miałam w domu, to pochowałam, bo zauważyłam, że Bianco ma pewne ciągotki do nich. Nie omieszkał też posmakować butów i kapci, a także niektórych roślinek. Ogólnie, gryzie wszystko, co tylko może :evil_lol: Mam tylko cichą nadzieję, że jak będzie miał już wszystkie ząbki stałe gdzieś za 3,4 miesiące, to zaprzestanie. Ale i tak radość z niego wielka jest:loveu:
  3. Jako nowy członek forum, chciałabym wszystkich powitać, a zwłaszcza maniaków bolonów :multi: Zakochałam się w tych wspaniałych pieskach, od kiedy to moi rodzice sprowadzili do domu przedstawiciela tej rasy. Bianco, bo tak ma na imię, jest po prostu przecudny, wesoły, przytulański, skory do zabawy, a zwłaszcza gryzienia :razz:, bo mu rosną ząbki, i tak się cieszy na nasz widok, nawet, jak tylko mu zniknęliśmy na 5 minut z oczu. Wspomnę tylko, że ma 4 miesiące, i już od miesiąca jest z nami ;). Serdecznie pozdrawiam i drapanko dla wszystkich psiaków!
×
×
  • Create New...