[quote name='Pegaza']Asia ale cene dalej maja wysoką,by juz mogli pod koniec sezonu zejsc z tej ceny..fajne:) ale ja wole dluzsze buty..
ja chyba jutro wyjde za butami poogladac po przecenie...[/quote]
no bo to nowa kolekcja jest, wiosenna i chyba dlatego, kurde ale chyba se kupie a co sobie będę odmawiać :evil_lol: