Jump to content
Dogomania

małpa

Members
  • Posts

    142
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by małpa

  1. nie mam czasu zeby sie na tym skoncentrowac :placz:nawet ... napisalam do dinki ( chyba nie pomyliłam niku) .. pomoze pomoze i porobi ogloszenia
  2. szczerze piszac to ja tu wpadam i wypadam ... w pracy jestem .. nie znalazlam jeszcze tego ani nikogo a w domu komputera nawetnie wlaczylam wczoraj... nie mam czasu dzis pewnie nie,wiem kiedy do domu w ogole wroce moze Ty napisz do kogoś ... albo ja to zrobie postaram sie jutro...
  3. sunia jest po sterylizacji na szpitalnym( do adopcji po dlugim week)... nie wiadomo gdzie trafi... nie mam nowych zdjęć... wczoraj rozmawialam z pracownica schroniska i .......ona mi ze nie wie czy to dobry pomysl rowiaszanie plakatow ze poies jest za darmo(ze prace za zabranie jej ze schroniska ...bo ludzie i tak nie zwracaja na to uwagi... bla bla jenyyyyyyyyyyy) schronisko jest jak czarna dziura ... nie wydostane jej:(
  4. taaaaaaaaaaaak szkoda ... mam nadzieje ze uda mi sie zrobic jutro zdjecia... tylko wklejac nie umiem wiec .. poprosze kogos ;)
  5. [B][COLOR=DarkOrchid]TOZ szczeciński wyobrażcie sobie nie pomoże w ogole... napisałam maila tydzien temu ponad ..przedstawili swoja propozycje... pojechalam do biura tydzien temu ...byla nowa propozycja ... wstepnie wszytko dogadane miałam czekac na maila od szefowej TOZu ...ale oczywiscie nie doczekalam sie... pisalam do nich 2 razy ponaglajac ......ale oni znowu z propozycja z maila.....(z tonem obrażamy sie bardzo że nam ktos zwraca uwage) BOŻE czemu w tym kraju ludzie sie nie dogadują!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no nic ....... trudno sunia jest nadal w schronie... zainteresowanie po ogloszeniu w moim miescie bylo ... ale to co dla jednych jednych jest srenie dla innych jest duze ... jak wczesniej pisalam sunia ma jakies 50cm w kłębie [/COLOR][/B] nie jest juz na kwaranntanie, ale miała być sterylizowana ...wiec znowu trzeba czekac... nie wiem w jakim boksie bedzie ... w kazdym razie bede w schronisku w sobote ...i napisze co sie dowiem ..... wywiesze na boksie informacje o niej... i w schronisku moze mi pozwola porozwieszac ........ po wymianie zdan z tozem ... podlamana jestem
  6. prosze jesli ktos czyta ten watek niech cos napisze ... watek pojdzie w gore
  7. z kwarantanny sunia zostanie zabrana do innego boksu (wysterylizowana) .. nie wiadomo teraz najakie pieski tam trafi... teraz "siedziala " za małymi wiec byla w miare bezpieczna ... 30% psow w schronisku umiera z powodu zagryzienia przez inne psy (tak czytalam o schronisku w Szczecinie ):sad:
  8. nie licze na to ze zaraz znajdzie sie chetna osoba... jedynie prosze o pomoc w szukaniu dla niej domu
  9. ogloszenie jest w moim miescie jak juz pisalam ... jest tutaj... jutro drukuje plakaty porozwieszam w gabinetach weterynaryjnych... jest na cafeanimal poza tym jade do schroniska (kwarantanna sie konczy, przeniosa ja do innego boksu), chce zeby na boksie byla umieszczona informacja ze pokrywam koszt wykupu psa moze tez to co da (to jednak 65zl) w piatek po ukazaniu sie mojego miasta jedna kobieta zadzwonila miala ja obejrzec w schronie (ale sie nie odezwala do mnie, wiec chyba nic z tego, chodzilo jej o mniejszego psa) poza tym bylam w toz maja sie odezwac co dalej... jest plan aby umieciec ja w hotelu w sierakowie (oni mieliby placic za pobyt ja za karme, tez maja sie odezwac... ale to kwestia pieniedzy czy beda mieli tyle ) [B]moze tez ktos pomoze ??? chociaz w rowieszaniu plakatow albo zamieszczaniu informacji o niej na jakis innych stronach??? prosze [/B]
  10. jakbym napisala ze pies zostal rozszarpany w boksie przez inne psy tez by tu nikogo to nie ruszylo!!!!!!!!!
  11. dziś ide w jej sprawie do tow. opieki nad zwierzętami ... moze oni cos pomogą
×
×
  • Create New...