[quote name='GrubbaRybba']
Kasia&Rika nie martw się. Ja bardzo się obawiałam tej sterylki, ale gdy widzę, jak ekspresowo Andzia dochodzi do siebie, uważam, że było to bez sensu. Wybierz tylko dobrą, sprawdzoną klinikę. Powodzenia.[/quote]
[quote name='pusia2405']Moja Rudzia miała rok temu. Noc po sterylce obydwie nie spałyśmy, bo dziewczyna miała straszne bóle i wymiotowała, ale potem doszła do siebie w ekspresowym tempie;). Sprawdzony wet i wszystko będzie dobrze![/quote]
starałam się wybrać dobrego, ale u mnie każdy ma na temat każdego weta inną opinię i trudno wybrać:shake: w końcu poszłam do takiego z którym mam największe doświadczenie i wiem że przeprowadzał już wiele operacji skoplikowanych z sukcesem...
A przecież sterylka nie jest aż tak skomplikowana.
Acha, okazało się, że Rika będzie miała ją już w CZWARTEK.