Jump to content
Dogomania

Pimpeksiedlce

Members
  • Posts

    21
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pimpeksiedlce

  1. [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/354e79dcc3a3312b.html[/URL]
  2. ttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/354e79dcc3a3312b.html
  3. Beda zdjecia ,beda , jutro juz Pimpek wraca do domu dzieci juz sie ciesza , no a nasz Pimpek wyrosł na niezłego łobuziaka przez ten czas :)
  4. Witam , Pimpek jest juz wkoncu po szczepieniach przede wszystkim po parawirozie jeszcze 10 dni i zabieramy go do domciu :)
  5. NO to lecimy dzisaj na zakupy dla Pimpka , no i cwaniak maly znlazł sobie miejscowke do spania w łozeczku pod kołderka :) ale jest swietny super bawia sie z najmlodsza corka ona go gania a on ja za buty ciaga wyglada to smiesznie bardzo .
  6. Witam Jak mozna odłuczyc takiego psotnika obgryzania mebli , czy mozna mu podac taka kosc wapienna .Pimpek jest bardzo wesołym i ruchliwym pieskiem no i jest wlasnei na etapie obgryzania wszystkieg i wszystkich :) czy jakos mozna pieska odłuczyc takiego obgryzania czy neistety trzeba to przeczekac
  7. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/255/d54b7fbd3d9622bb.jpg[/IMG][/URL]
  8. Sliczny to fakt a jaki urwis tylko czeka co by tu zbroic i w nogi :)
  9. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/326/a343b87101e0c173.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/339b5aa159cf3727.html[/URL]
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/256/c96848774690884e.jpg[/IMG][/URL]
  12. Witam Pimpek wlasnie wrocil od Pani weterynarz i jest duuuuza poprawa slinianki sie zmienjszyły dostal kolejnuy antybiotyk o przedluzonym dzialani ( 48 H ) i leki do dokmu jakby cos jeszcze bylo nei tak ogolnei czuje sie dobrze wrocil do swojej ulubionej zabawy mianowice obgryzanei wszystkiego i wszystkich jest wesoly i pogodny , jak dobrze pojdzie to jzu za tydzien bedziemy mogli go w koncu zaszczepic pozneij jeszcze troche cierpliwosci i powrot do naszego domku.Najgorsze ze siostra bardzo sie do neigo przyzwyczaila i mowi ze juz zaczyna tesknic jak go jej zabierzemy :) Natomiast dzieci juz odliczaja dni do przyjazdu pimpka bo teraz neistety to tylko moga go odwiedzac u siostry :) Aha Pimpek jesty bardzo madrym szczeniaczkiem nauczyl sie przynosic miseczke jak chce pic :)
  13. co to jest prv jestem nowicjuszem wiec nei wiem:) Do zwerzusia moge podeslac skan tych lekow bo ciezko mi te bazgroly weterynarza rozczytac dobrze ze dzisiaj wyglada maly ioo wiele lepiej i noc spokojniej przespal
  14. Pimpek nei mial kontaktu z zimna woda pokladal sie tylko na zimnych plytkach podlogowych wiec moze tam przeziebil pecherz , dzisiaj jest mu znacznei lepiej zaczal sie juz bawic i jest weselszy , skad bierze sie u psow takei zapalenie pechcerza i te slinianki czy jest to bardzo grozne dla tagiego maluszka i jak zapobiec ewentualnemu ponownemyu zapaleniu , teraz pewnie zas odwlecze sie szczepienie na parawiroze i zas kolejny tydzien u siostry :( zamiast z dziecmi, a pimpus je teraz serki mleczko kefirki ma dietke z racji tej slinianki
  15. Witam niestety nasz pimpus zachorowal ma zapalenei pechcerza bidulek i slinianki czy kogos szczeniak mial to jak mu pomoc byl juz u wtereynarza dostal antybiotuyk ale meczy sie bidulek jest jeszcze taki malutki
  16. witam, pimpus miewa sie wysmienicie wlasnie wrocil z wczasów:lol: z siostra jutro odrobaczenie i odliczamy juz dni do szczepoionki na parawiroze i nareszcie u nas w domciu dzieci juz niemoga sie doczekac pieska ale wiedza ze to wszystko dla jego dobra zdjhecia wstawimy jak tylko przegram do komputerka
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/318/d3ddcbe4134a47a0.jpg[/IMG][/URL]
  18. jak mozna byc tak bezmyslnym jesli robi sie takie rzeczy takiemu pieskowi to jak postepia tacy ludzi ez innymi ludzmi az strach pomyslec taki slodki psiak czy nie mozna go bylo oddac do adopcji skoro go nie chcieli ja ma sama pieska z adopcji po stracie naszgo kundelka szczeniaczka ktory zdechl na parwiroze poprzedni wlasciciel wogole nei dbal o eigo i go nie zaszczepil bardzo to przezylismy a zwlaszcza dzieci a tu taka bezdusznosc
  19. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/246/830d278ca82f29ac.jpg[/IMG][/URL]
  20. Witam jak tylko uporam sie ze zdjeciami i uda mi sie jakos tutaj wstawic to napewno to zrobie a narazie pimpus szaleje to oczkow w glowie calej rodzinki jest super , dzisiaj dostalismy surowice przeciw parawirozie bo tak jak pislalam nasz poprzedni szczeniaczek na to nam zdechl za 3 tyg szczepienie i juz bedzie mogl byc razem z dziecmi ktore juz nie moga sie doczekac odwiedzamuy go codzinnie u siostry :)
  21. witam , od kilku dni ejstesmy posiadaczami szczeniaczka o imnieniu pimek trafil do nas po stracie naszego szczeniaczka ktory zdechl na parawiroze , teraz walczymy o zdrowie tego .adoptowalismy go od ludzi ktorzsy kochaja zwierzeta tak jak my ,piesek jest cudny a dzieci go uwielbiaja mam nadziej ze lecznei pomoze i szybko bedziemy mogli sie nim cieszyc bo teraz jest u siostry niestty nie moze chwilowo przebywac u nas ze wzgledu na ta chorobe
×
×
  • Create New...