[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]
:shake:...nie do końca niektórzy weci ....wetki odmawiają ich wykonania :mad:zachęcają do rozmnażania suk , tudzież samców :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Ale po co namawiają ich przecież to jest tylko udręka dla suk i ich właścicieli a potem te szczeniaki są zabijane lub wyrzucane głupota jak nic:mad: