[quote name='Wet-siostra']No właśnie o tym pisałam,choć może mało jasno...Nawet,jeśli uwolni się drugiego psa nie ma gwarancji,że ****** nie weźmie na łańcuch kolejnego...I nie skrzywdzi go,jak tej amstaffki...Takim "ludziom" powinno się zabronić posiadania zwierząt...[/quote]
I co tu zrobić:shake: Jedyne wyjście do zlikwidować babę:diabloti: i będzie spokój:eviltong: