-
Posts
199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AbraCadabra
-
No hej Nati :cool3: nawet My sie na zdjęcia załapałyśmy :D pozdrowienia dla Ciebie i włochatego stada :cool3::loveu:
-
I przyszła też pora na małego Czesiaka-Rozrabiaka :diabloti: [SIZE=6][COLOR=red]Czesia [SIZE=2][COLOR=#000000](PIC DE CARTLIT PIRENE Senida) :loveu:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/136/pict0104cq4.jpg[/IMG] [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/6886/1002996bu9.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/7374/1002341ch8.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/7427/1001295to8.jpg[/IMG]
-
Potem przyszła pora na takie małe coś.. co zmieniało kolory z prędkością światła :cool3::diabloti: [SIZE=6][COLOR=red]Abi [/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5020/pict0388vk4.jpg[/IMG] [IMG]http://img240.imageshack.us/img240/2781/pict1266tw5.jpg[/IMG] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/2965/85651799zo8.jpg[/IMG] [IMG]http://img392.imageshack.us/img392/9973/1003626no7.jpg[/IMG] CDN>>>
-
To się pora przedstawić :cool1: Moja miłośc do "mopów" czyli wszystkiego co małe i włochate zaczęła sie od tego stwora :diabloti: [SIZE=5][COLOR=red]Molly [/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/3682/21yh7.jpg[/IMG] [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/4333/26049151ty6.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/6761/pict1519vv6.jpg[/IMG] Stwór troche urósł :cool3::loveu: [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2973/0000062zm3.jpg[/IMG] CDN..
-
[IMG]http://i36.tinypic.com/28sbtrb.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/121/imgp1306iq0.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/9113/imgp1170zh4.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/567/imgp1242so8.jpg[/IMG]
-
Troche "rusałek" [img]http://img528.imageshack.us/img528/3950/obraz037nu0.jpg[/img] [img]http://img227.imageshack.us/img227/7670/obraz057dh2.jpg[/img] [img]http://img510.imageshack.us/img510/2584/obraz060ux3.jpg[/img] [img]http://img510.imageshack.us/img510/4088/obraz063dd1.jpg[/img]
-
Mu-shu [img]http://img523.imageshack.us/img523/2310/obraz144xy5.jpg[/img] Weteranka GOLDENE SONNE Perypetia [img]http://img518.imageshack.us/img518/40/obraz287xh1.jpg[/img] Psy - klasa szczeniąt: [img]http://img529.imageshack.us/img529/8885/obraz138nc5.jpg[/img] Dalej psy: [img]http://img227.imageshack.us/img227/475/obraz153zr0.jpg[/img]
-
Shih-tzu Morgan CZARNOKSIĘŻMIK [img]http://img220.imageshack.us/img220/81/obraz112zr5.jpg[/img] STYX ATREI Kirabzer [img]http://img220.imageshack.us/img220/6227/obraz115tx4.jpg[/img] Chocolate FULIN [img]http://img220.imageshack.us/img220/60/obraz131kp2.jpg[/img] Chelsea SENIDA [img]http://img523.imageshack.us/img523/2928/obraz228by8.jpg[/img]
-
Mu-shu [img]http://img523.imageshack.us/img523/2310/obraz144xy5.jpg[/img] Weteranka GOLDENE SONNE Perypetia [img]http://img518.imageshack.us/img518/40/obraz287xh1.jpg[/img] Psy - klasa szczeniąt: [img]http://img529.imageshack.us/img529/8885/obraz138nc5.jpg[/img] Dalej psy: [img]http://img227.imageshack.us/img227/475/obraz153zr0.jpg[/img]
-
Shih-tzu Morgan CZARNOKSIĘŻMIK [img]http://img220.imageshack.us/img220/81/obraz112zr5.jpg[/img] STYX ATREI Kirabzer [img]http://img220.imageshack.us/img220/6227/obraz115tx4.jpg[/img] Chocolate FULIN [img]http://img220.imageshack.us/img220/60/obraz131kp2.jpg[/img] Chelsea SENIDA [img]http://img523.imageshack.us/img523/2928/obraz228by8.jpg[/img]
-
[quote name='spidzior']no to świenie! my też się wybieramy :oops: i mamy niezłego stracha bo to nasza pierwsza wystawa! ale co tam, jak już spadać to z wysokiego konia :cool3:[/QUOTE] Nasz też pierwsza :cool3:i my do tego w szczeniorach :lol: ale jak szaleć to szaleć :roll:;)
-
To i ja coś dorzuce :cool3: [img]http://img99.imageshack.us/img99/3910/obraz054bs3.jpg[/img] [img]http://img217.imageshack.us/img217/1789/obraz089ui0.jpg[/img] [img]http://i33.tinypic.com/25f69fq.jpg[/img]
-
[quote name='renia13']:crazyeye:piekne foty, super :loveu: .. czyżby to Luna była ????:eviltong:[/QUOTE] Tak Reniu to Lun :)
-
Spotkanko ze starszą siostrą ;) [img]http://img231.imageshack.us/img231/8762/1001706fk5.jpg[/img] [img]http://img231.imageshack.us/img231/9963/1001987hc8.jpg[/img] [img]http://img231.imageshack.us/img231/2087/1002468gw4.jpg[/img]
-
A tu takie plenerowe ;) [img]http://img229.imageshack.us/img229/3007/1003285pp3.jpg[/img] [img]http://i33.tinypic.com/1zl92s1.jpg[/img] [img]http://i36.tinypic.com/16ghfkz.jpg[/img] [img]http://img137.imageshack.us/img137/9308/1003299xz9.jpg[/img]
-
[quote name='Diablica']Świsulska?[/QUOTE] Tak :roll:
-
My w Chorzowie debiutujemy ;) A może mi ktos powiedzieć coś na temat sędziny z grupy IX od shicków ? :):razz:
-
Super zdjęcia :) A to pierwsze hmm wyjątkowe :razz:
-
Piekne zdjęcia :) Takie są najlepsze :)
-
A tak się prezentuje moj kundelek :cool3: [img]http://img150.imageshack.us/img150/2965/85651799zo8.jpg[/img] [img]http://img187.imageshack.us/img187/3106/1002989kf0.jpg[/img] [img]http://img160.imageshack.us/img160/3755/1002991df7.jpg[/img]
-
:loveu:Ostatnio była u nas w odwiedziny koleżanka ;):cool3: Big Chic Astarte Gold :razz: Więc takie piknikowe rozczochrane fotki ;) [img]http://img204.imageshack.us/img204/6138/1003131px5.jpg[/img] [img]http://img204.imageshack.us/img204/4619/1003120bj4.jpg[/img] [img]http://img386.imageshack.us/img386/562/pict0113pd5.jpg[/img] [img]http://img257.imageshack.us/img257/1276/pict0147mg3.jpg[/img]
-
[quote name='pumilo']No nieee, Molly jest słodka a ta psia uroda to takie umowne pojęcie. Zresztą zawsze najpiękniejsze jest to, co się najbardziej kocha :loveu: .... i o matko, jak ja uwielbiam te łaciate brzuszki malutkich szitzków :loveu:[/QUOTE] Dla mnie piękna Tylko w porównaniu do reszty dziewczyn ponoć kaczątko. Teraz już nie jest we włosie bo pomimo moich wszelkich starań nie dało się go utrzymać. W tym wypadku to wina genów i tego że jest "kundelkiem" :)
-
To jest Abi kupiona dlatego że żal mi się zrobiło biednych szczeniorów trzymanych w nędznych warunkach. Wiem że mój błąd bo sama świata nie zbawie a takich hodofffców nie pozbędziemy się ładując im kasę do kieszeni. [img]http://img157.imageshack.us/img157/6632/1002225jm9.jpg[/img] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/1230/1001576dt8.jpg[/IMG] I Molly która może urodą nie grzeszy ale charakterek ma anielski ;) [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/1601/1000755qu3.jpg[/IMG]
-
Witam jestem tutaj nowa więc wypadaloby się przedstawić ;) Jestem posiadaczką jednego uroczego shihtzaka małej Czesi a konkretnie to Pic de Carlit Pirene SENIDA [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/7606/1001284tk9.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/7427/1001295to8.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/7374/1002341ch8.jpg[/IMG] [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/8718/1002901si1.jpg[/IMG] Mieszkają z nami jeszcze dwie sunie w typie shih tzu . Wcześniej nie wiedziałam co niesie za sobą zakup pieska bez rodowodu. No ale cóż przekonałam się na własnej skórze i liczy się nawrócenie. Tak więc nigdy więcej psa bez rodowodu .:angryy::diabloti:
-
:loveu:I świnki i pieski Pumilki świetne :loveu: