Jump to content
Dogomania

Moniek193

Members
  • Posts

    5928
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Moniek193

  1. W takim razie czekamy ;) A Madeline jest absolutnie cudaśna!
  2. A pochwal się swoją Grubą Bercią, co :loveu: To teraz także jej galeria, więc chcemy więcej fotek :)
  3. rozpływam się :loveu:
  4. [quote name='Yana']oj całuję go całuję... i w łapki i w brzuszek i w pysia... on pierwszy nas opuszcza i jest mi już smutno jak o tym myslę :-( nie dość, że jest bardzo ładny, to jeszcze taka przylepka do miziania i całowania... chociaż łobuzem też potrafi być... wczoraj wlazł do połowy na schody. Ma dopiero 6 tygodni, a Yana zaczynała włazić na piętro dopiero ok 3 miesiąca TZ mnie kusi i podpuszcza: "oddaj zaliczkę, zostawmy go" och jak bym chciała, ale rozsądek bierze górę...[/QUOTE] Ale ten czas szybko płynie, dopiero co dowiedzieliśmy się, że Yanka w ciąży, a tu już niedługo maluchy powędrują do nowych domków. Ten malec jest faktycznie prześliczny, ale jakby tak oddawać te zaliczki, to byście wszystkie zostawili :D
  5. Ode mnie też wycałuj, całego z góry na dół :D :loveu: [url]http://img72.imageshack.us/img72/9148/obraz100n.jpg[/url]
  6. Ojoj, biedactwa :( Ale już mają to za sobą i pewnie brykają, co ? Pokaż nam jakieś fotki :)
  7. Moniek193

    Fiodorek.

    [url]http://i50.tinypic.com/2ibjp79.jpg[/url] ale sobie słodko hasa :loveu: PS Przeczytałam Twoje wypociny :diabloti:
  8. piękne :loveu:
  9. Moniek193

    Fiodorek.

    Nochalek [url]http://i49.tinypic.com/ea0382.jpg[/url] :loveu:
  10. Aaaaaaaaaaaaaaaa!! To jest przecudne, boksie, słodkie, wspaniałe :D Pięknie, pięknie Ci rosną dzieciaki! :loveu: Wszystkie są nieprzeciętnej urody! :loveu: A Gruba Berta jest the best, super, że zostaje w Wami :multi:
  11. [quote name='gosiulaa']aaaa to ta... już ją dawno wypełniałam... xd[/QUOTE] Ale inni może jeszcze nie :diabloti: Im więcej podpisów, tym lepiej ;)
  12. Przepraszam, że tak zaniedbuję galerię, ale zbliża się koniec roku, a mi połowa ocen się waha, ciągle muszę coś zaliczać, poprawiać, pisać, żeby mieć przyzwoite świadectwo, bo przyznaję, że LO to jednak LO :D Fotki jakieś mam, ale nie zgrane, wstawię jak znajdę trochę czasu, a tymczasem zmykam do fizyki :diabloti: Tutaj wklejam link, z prośbą o podpisanie petycji, wszystkie szczegóły są na stronie, nie ma się co bać podawać danych, bo to do niczego nie zobowiązuje itp. a może pomóc :roll: [COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://www.ptroa.co.il/petition/[/url][/U][/FONT][/COLOR]
  13. No niestety, nie każdy to odpowiedzialny właściciel, niektórzy potrafią tylko opowiadać jacy są wspaniali.. Ale faktycznie dobrze, że teraz się rozmyśliła, a nie po wzięciu malucha ;) A podała jakieś powody rezygnacji? Czekam na zdjęcia i podrzucam link, jeśli moglibyście podpisać petycję [COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://www.ptroa.co.il/petition/[/url] [/U][/FONT][/COLOR]
  14. [url]http://i437.photobucket.com/albums/qq100/Soya_/Spring/cyt999.jpg[/url] :loveu:
  15. Słodka minka [url]http://farm2.static.flickr.com/1305/4666768205_482e0b91c6.jpg[/url] :loveu: A tu wygląda jakby miał metrową szyję [url]http://farm5.static.flickr.com/4019/4667389652_63a4a6140a.jpg[/url] :D
  16. Jak one się tulą do Yanki :loveu: Piękne, piękne, piękne ! !
  17. Moniek193

    Fiodorek.

    [quote name='Asiaczek']Dlaczego nabałaganił? Czyżby ptyś mu nie smakował? [/QUOTE] Albo jest typem mojej Sary, czyli nie umie zjeść, pozostawiając po sobie porządku :D
  18. Nie mogę się doczekać, maluchy pewnie się już troszkę zmieniły :loveu: A co z tym filmikiem :siara: ?
  19. Myślę, że dużych (bo jakieś na pewno są) między puszkami typu d40, d60 czy d80 różnic nie ma, choć wiadomo, że jeśli ktoś może sobie pozwolić na d80, to czemu miałby brać gorszy, czy bezsilnikowy. Na pewno w amatorskiej fotografii, czyli takiej jak moja, nie dostrzeże się tych różnic. Natomiast różnica między body d40, a d300 jest już większa i tu można byłoby polemizować, aczkolwiek ja na d300 się nie porywam z wiadomych powodów :diabloti:
  20. [quote name='Shel']No to mówię, że z 1000 dasz.[/QUOTE] No dlatego oszczędzam na body :D Życie, życie.. :diabloti: [B]Kama&Diana[/B] Nie wiem :siara:
  21. Yana, masz pełną skrzynkę, bo nie mogę wysłać PW :D
  22. [quote name='Shel']No to 1.4 nie kupisz tak tanio jak 1.8 ;) z 1000 dasz[/QUOTE] 1.8 chodzą nawet po 400zł, a jak pisałam 1.4 można dostać za 800-900zł (forum Nikona) bardzo często są tam korzystniejsze oferty niż na allegro :)
  23. [quote name='Shel']A czemu nie lubisz?;) 50 z jakim światłem?[/QUOTE] Wydaje mi się, że zdjęcia z d70 są inne, jakby trochę zmieniał kolory i to nie jest tylko moja opinia. Może niektórzy tego nie widzą i nie mają problemów, ale mnie to drażni :D 1.4 ;)
  24. [quote name='Shel']Ja i tak brałabym d80/d70 :evil_lol: W sumie ja i tak za rok będę wymieniać body, migawka nie pociągnie długo :diabloti:[/QUOTE] Jakby mnie było stać, też bym brała d80 (jak już mówiłam d70 nie lubię :D), no ale zostanę przy d50 i wymarzonej, jaśniutkiej stałce :)
  25. Ale ja chcę samo body, a przebieg nie musi być taki strasznie mały, 20tys. też znośnie, z takim kupiłam mojego d60 ;) [url]http://allegro.pl/item1053491321_body_nikon_d50_aparat.html[/url] [url]http://allegro.pl/item1050048367_body_lustrzanka_nikon_d50_uzywany.html[/url] A d80, to już jednak koło 1000zł i wyżej, a ja chcę do tego Nikkora 50mm f1.4 (ok 800zł), więc po sprzedaży d60 i tak rodzice muszą mi dołożyć, tym bardziej skłaniam się ku d50, bo to pozwala zaoszczędzić nawet 400-500zł :)
×
×
  • Create New...