[quote name='Pegaza']Cze Ewa i jak tam dzis bo czytam ze ze sie zle czulas?:glaszcze:
mnie tez wyskoczyl jakis guzik pod paszka lewa:roll: i jakos tak do doopy sie czuje..
odpoczywaj i zdrowiej:loveu:[/quote]
Czść Dario:loveu:
Gorączke mam,kaszelek męczy,jakieś paskudztwo mni dopadło:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
A my się wybieraliśmy na prywatke karnawałową,i du.. z tego nie mam nawet siły palcem u nogi ruszyć:-(:-(:-(.
Daria z takimi guzkami nie ma żartów,jak nie przejdzie Ci do poniedziałku to idz do lekarza:shake: